Biathlon Odds

Přestože se stále jedná o sport, na který sází jen malý počet hráčů, biatlon se v praxi ukázal jako vynikající pro skládání výherních tiketů s mnoha různými příležitostmi k výdělku. Stejně jako u každého individuálního sportu si vyberete sportovce, na kterého vsadíte, a on nebo ona se stane vaším oblíbeným, dokud závod neskončí.

Právě proto přinášíme podrobný rozbor všeho, co souvisí se sázkou na jednu z nej atraktivní soutěže všech zimních olympijských her, aby bylo pro hráče snazší sestavit slibný tiket.

Vše o biatlonových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o biatlonových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Přestože je biatlon široké veřejnosti znám teprve nedávno, v Norsku se objevil již v 18. století a v severních částech Evropy byl po staletí důležitou součástí výcviku vojáků. Od závodníků vyžaduje dvě věci: co nejrychlejší zvládnutí běžecké stopy a přesnou střelbu na střelnici.

Existuje pět typů ras. V klasickém závodě jednotlivců běží muži 20 kilometrů, ženy 15 kilometrů. Nechybí ani dostih, sprint, hromadný start a štafeta.

Jednotlivec se od ostatních liší tím, že za každé vynechání se do konečného výsledku připočítává celá minuta času, zatímco v jiných závodech biatlonisté platí za neúspěch na střelnici trestnými koly, které musí na lyžích.

V soutěžích jednotlivců a hromadných soutěží se střílí čtyřikrát, dvakrát ve stoje, dvakrát vleže, zatímco v ostatních se střílí jednou v každé poloze. Cíl je vzdálen 50 metrů a vleže dvojnásobná vzdálenost.

Vše o biatlonových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Biatlonové peněžní kurzy a jak sázet na biatlon

Biatlonové peněžní kurzy a jak sázet na biatlon

Stejně jako v jakékoli jiné formě závodění platí zákl sázka v biatlonovém sázení online je uhodnout, kdo v závodě dosáhne nejlepšího času, tedy první protne cílovou pásku. V biatlonu můžete získat opravdu obrovské kurzy na jednotlivé závodníky, zvláště pokud nejsou prvním nebo druhým favoritem závodu.

Je to nejistý sport, kde se vše změní ve vteřině, protože i pády na sněhu a různé problémy na střelnici jsou možné, proto se doporučuje hrát na více než jednoho potenciálního vítěze, aby se maximalizovaly šance na výhru. .

Šance na biatlonovou štafetu

V biatlonu soutěží sportovci nejen samostatně, ale i jako tým. Jsou zde mužské a ženské štafety a také smíšené štafety. Mezi sázkaři je to velmi oblíbený typ soutěže, protože je jasnější, kdo jsou favorité a kdo outsideři, vzhledem k tomu, že velmoci jako Norsko, Německo, Rusko a Francie mají širší kádr a je snazší dosáhnout vysokých pozic.

Mnoho lidí proto umístění štafety, ale i duelů jednotlivých reprezentací raději tipuje podle aktuální formy největších hvězd každého týmu.

Biatlonové peněžní kurzy a jak sázet na biatlon
Vysvětlení biatlonových sázkových linek

Vysvětlení biatlonových sázkových linek

kromě základní peněžní linka, existuje mnoho dalších možností, na které můžete vsadit.

Biatlonový souboj

Ve většině případů je to nejlepší sázka, kterou můžete na svůj tiket vsadit. Jde o to uhodnout, který ze dvou nabízených závodníků dosáhne lepšího umístění v závodě. I když váš favorit skončí 15., pokud druhý skončí za ním, vaše sázka vyhrává.

Bookmakeři se snaží nabízet stejně zdatné biatlonisty, kteří ale často chybují, a tak nejsnazší cesta k vítězství v biatlonu spočívá právě v číhání takových chybně umístěných duelů, ve kterých je kurz na jednoho závodníka mnohem vyšší, než by měl být.

Umístění mezi prvními 3

Biatlon je sport, ve kterém mnozí mohou dosáhnout vysokých umístění v závislosti na aktuální formě, vlastnostech trati a střelnice a povětrnostních podmínkách.

Proto je mnohem lepší sázet na umístění závodníka na stupních vítězů a ne na jasné vítězství, protože kurz je stále vysoký, od 2,50 do více při platbě za umístění mezi prvními 3, a šance že takovou sázku úspěšně předpovíte, jsou mnohem vyšší.

Vysvětlení biatlonových sázkových linek
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na biatlon

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na biatlon

Pokud jde o online sázení na biatlon, možnosti jsou ve srovnání s ostatní sporty. Biatlon si stále hledá své místo mezi vrcholovými sporty a neustále si buduje své renomé.

Ochota vstoupit do sázkových kurzů na biatlon po vás bude vyžadovat, abyste hledali nejlepší možné možnosti a sledovali vylepšení, která dělá každá biatlonová sázková kancelář online.

I když existují omezené možnosti pro sázení na tento sport, provádění výzkumu a porovnávání šancí je stále povinné, pokud to s pokusem o výherní sázku myslíte opravdu vážně. Jelikož je biatlon na trzích sázkových kanceláří omezený, rozdíly mezi danými kurzy jsou pravděpodobnější.

Sázení na individuální výkon sportovců, kteří v podstatě soutěží ve dvou dovednostech současně, vyžaduje hodně štěstí, ale jakmile trefíte správnou volbu, bude velký rozdíl, pokud jste předtím zvolili nejvyšší možný kurz pro konkrétní sázku.

Každopádně s růstem sportu porostou i sázkové řady a sázkové kanceláře, které biatlonové řady poskytují.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na biatlon
Nejlepší online sázkové stránky pro biatlonové kurzy

Nejlepší online sázkové stránky pro biatlonové kurzy

Jak jsme již poznamenali, biatlon je dynamický sport, ve kterém se vše změní ve vteřině, a proto je ideální pro live sázení, protože to znamená, že na někoho, kdo neuspěl po prvním výstřelu, se zvyšuje kurz a má velmi dobrou šanci dosažení vysokého umístění až do konce akce.

Biatlon je spíše maraton než závod, protože brzký náskok nebo pomalý start nemusí nutně nic znamenat. Existují dvě samostatné složky, které jsou pro konečné pořadí stejně důležité.

Bohužel live sázení na tento vzrušující zimní sport je v nabídce online sázkových kanceláří opravdu vzácné, a když už se objeví, možnosti vkládání tiketů jsou dost chudé. Pouze u zimní olympijské hry získáte více příležitostí pro live sázení, ale zdaleka nejde o četné jiné sporty, kde se téměř celá pozornost organizátorů hazardních her soustředí na live sázky.

Naštěstí některé z nejlepší online sázkové kanceláře jako jsou Melbet, 10bet a 22bet, kteří mají biatlon pravidelně ve své nabídce, takže sázkaři, které tento sport zaujme, mohou zkusit štěstí.

Nejlepší online sázkové stránky pro biatlonové kurzy
Tipy a triky pro sázkové kurzy na biatlon

Tipy a triky pro sázkové kurzy na biatlon

Ti, kdo se věnují biatlonu, mají opravdu možnost proměnit své sportovní znalosti v zisk, protože bookmakeři tento zimní sport podceňují a někdy dávají skvělé kurzy na sázky, jejichž výsledek je dost pravděpodobný.

Kdo chce profitovat sázkou na biatlon, musí určitě sledovat formu závodníků, ale také znát charakteristiku jednotlivých lyžařských středisek a výsledky z minulosti. Je skvělé, že se během jednoho víkendu koná několik závodů na stejné trati, což vám dává příležitost poznat poměr sil mezi biatlonisty.

Ať už využíváte biatlonové sázkové aplikace nebo hrajete na počítači, rozhodně doporučujeme jako nejjednodušší způsob výhry vsadit na souboj dvou závodníků. Na jednom tiketu můžete hrát dva nebo dokonce tři takové duely s celkovým kurzem mezi 2 a 3.

Přidejte k tomu občasnou sázku na vítěze závodu nebo umístění v top 3, pokud si myslíte, že je někdo ve fantastické formě. Smysl mají i sázky na celkového vítěze Světového poháru, protože je snazší uhodnout než jeden závod.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na biatlon