Vše o Boxing Odds

Box je jedním z nejatraktivnějších sportů vůbec. Tento sport má miliony fanoušků po celém světě. Je plný dramatu, emocí a akce, které může nabídnout jen málokterá sportovní událost. Na rozdíl od jiných sportů, jako je fotbal, tenis a basketbal, box nenabízí tolik sázkových řad.

Když se však koná velký boxerský zápas, mnoho sportovních fanoušků ho se zájmem sleduje a také je mnoho lidí, kteří na boxerské zápasy sázejí.

Mnoho sázkařů často sází na sporty, které příliš neznají. To je jedna z největších chyb, kterou může začátečník udělat. Vždy je dobré znát pravidla konkrétního sportu, abyste se mohli lépe orientovat při výběru sázky.

Jak číst sázkové kurzy na box?

Jak číst sázkové kurzy na box?

Je jasné, že boxerské zápasy se odehrávají mezi dvěma boxery, kteří proti sobě stojí ve více kolech. Záleží na typu boxerského zápasu a kategorii účastníků, na kolik kol je zápas nastaven.

V boxu existují různé kategorie, od velmi lehkého po velmi těžké, v závislosti na váze soutěžícího. Největší zájem samozřejmě vyvolává nejtěžší kategorie, ale ani ostatní kategorie nezůstávají pozadu.

Jak číst sázkové kurzy na box?
Vše o kurzech na box, sázkových řadách a spreadech

Vše o kurzech na box, sázkových řadách a spreadech

Box je bojové umění který byl v historii vysoce ceněn a jeho obliba neustále roste, od počátku 20. století až dodnes. V průběhu historie nám box dal některé z největších sportovních legend, jako jsou Muhammad Ali, Rocky Marciano, Mike Tyson, Evander Holyfield, Floyd Mayweather Jr. a Manny Pacquiao, stejně jako četná nezapomenutelná rivalita.

Kdo koho porazí ve fyzické konfrontaci, to je klasická sázka, která se objevila dávno před prvními legálními sázkovými kancelářemi a s rozvojem boxu jako uznávaného sportu dostala svou ušlechtilou variantu, kterou si dnes hráči mohou užít online sázením na box.

I když se sázení na box zdá jednoduché, protože zřejmě musíte pouze předvídat, kdo vyhraje a případně jak brzy a jakým způsobem se výsledek dostaví, pravdou je, že pokud opravdu chcete, potřebujete bohaté sportovní znalosti a hodně nadhledu. být úspěšný v sázení na box.

Vše o kurzech na box, sázkových řadách a spreadech
Jak sázet na box

Jak sázet na box

Vítěz boje

Kdo dohraje zápas se zdviženýma rukama a kdo bude na kolenou, to je základní sázka, která v boxu existuje a největší počet sázkařů podává své sázky tipující vítěze zápasu. Nižší kurzy jsou obvykle na boxera, který je uveden jako první, kdo je favorit.

Nezapomeňte však na třetí možnost, kterou je remíza. Tento výsledek není v boxu tak neobvyklý, protože stačí, aby jeden rozhodčí zůstal nerozhodnutý a dva mají různé názory a zápas skončí nerozhodně, s kurzem obvykle kolem 25.

Tipování vítěze turnaje

Box je často bitva na 12 kol a někdy i dlouhodobá válka s pouze jedním možným vítězem. V boxu jsou turnaje, s olympiády jeden je nejslavnější, ve kterém je možné tipovat budoucího šampiona, i když ho na cestě do finále čeká ještě mnoho zápasů.

Takové sázky jsou obvykle s vysokými kurzy, ale je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, včetně formy a potenciálních soupeřů na cestě k titulu.

Jak bitva skončí

Sázka na to, jak zápas skončí – v boxu nejde jen o výhru, oceníte ji zejména, když to uděláte působivým způsobem. Proto jsou sázky na způsob, jakým souboj skončí, mimořádně oblíbené. Boj může skončit knockoutem nebo o konečném vítězi rozhodne názor rozhodčích.

Jak sázet na box
Vysvětlení řad sázek na box

Vysvětlení řad sázek na box

Box je sport, na který se pohlíží z mnoha různých aspektů a každý z nich může být samostatnou sázkou, kterou nabízí nejlepší online sázkové kanceláře. To platí zejména ve velkých profesionálních zápasech o světový titul.

Sázení pod/nad kola

Stejně jako počet vstřelených košů, vstřelených gólů nebo odehraných zápasů, sázku na celkový počet dokončených kol nabízí boxerská sázková kancelář online. Boj může trvat přes daný okraj nebo může skončit dříve. Linie, kterou sázkové kanceláře obvykle nabízejí, jsou 6,5 a 7,5 v závislosti na síle protivníků.

Některé z boxerských online sázkových kanceláří nabízejí více než čtyři různé řady, což zvyšuje šance na výběr té správné. Je na vás, abyste posoudili, zda bude boj nekompromisní nebo taktický a na základě toho hrajte „nad“ nebo „pod“.

Vítěz kola

Stejně jako si můžete vsadit na vítěze zápasu, můžete si na základě oficiálních karet rozhodčích vsadit i na to, kdo bude v konkrétním kole lepší. Je to typ sázky, který se objevuje pouze v nejatraktivnějších zápasech a ne u každé online sázkové kanceláře.

Vysvětlení řad sázek na box
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na box

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na box

Nejlepší sázkové stránky nabízejí boxerské zápasy téměř denně. Největší souboje generují nejvíce akce a upoutají pozornost většiny sportovních fanoušků obecně.

Boxerské řady a možnost porovnat si kurzy závisí především na úrovni zápasu, přesněji na tom, zda je zápas dostupný pro sázení u mnoha online sázkových kanceláří.

Když už mluvíme o úrovni zápasu, je známo, že WBA představuje největší světovou boxerskou organizaci, protože pořádá největší počet zápasů po celém světě. V rámci WBC bojují nejlepší boxeři světa o titul mistra světa ve své kategorii.

Elite Boxing Championship (EBC) vyniká tím, že má vyřazovací turnaj. Každý zápas je stejně důležitý a tato konkrétní liga je skvělá pro uživatele, kteří chtějí sázet. Zelený pás WBC je známý mnoha zápasy, protože zde boxeři bojují o pás.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na box
Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na box

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na box

Chcete-li vybrat svou nejlepší online sázkovou kancelář na box, musíte vzít v úvahu limity sázek, tj dané sázkové kurzy a nabízené linky.

William Hill je ideální pro fanoušky boxu. Nabízejí širokou škálu zápasů IBF, WBA, WBC a to, co je dělá výjimečnými, je to, že si můžete vsadit na zápas od okamžiku, kdy je naplánován, a to navzdory skutečnosti, že před skutečným zápasem mohou uplynout měsíce.

Unibet a Malbet jsou také sázkové kanceláře, které nabízejí rozmanitý výběr sázek, například na kola nebo na to, jak bitva skončí.

Boxování live sázení je další způsob, vynikají nejlepší sázkové kanceláře. Při živém sázení je nejvýnosnější vsadit na boxera, který začal rezervovaně a víte, že má kvalitu, která se později dostane do popředí, protože právě tam se někdy skrývají vysoké kurzy.

Někdy stojí za to zkusit vsadit na smolného hráče, pokud v úvodních kolech dostane favorita do problémů překvapivou taktikou nebo nečekanými vlastnostmi.

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na box
Tipy a triky pro sázkové kurzy na box

Tipy a triky pro sázkové kurzy na box

Jako na jakýkoli jiný sport, i na sázení na box se musíte připravit a udělat si čas na to, abyste se o vybraných sportovcích a jejich výsledcích dozvěděli co nejvíce, prostudovali si statistiky, předchozí střetnutí a především důkladně prozkoumali jejich silné a slabé stránky.

Styl boxu je jedna ze základních věcí, na kterou si musíte dát pozor. Je boxer pravák nebo levák, jaké má tempo, jakou má výdrž? To vše jsou faktory, které tvoří styl boxu každého konkrétního sportovce. Jakkoli vám to může znít legračně, sledujte výroky boxerů ve zpravodajských pořadech a na tiskových konferencích těsně před zápasem.

Velmi často tyto výroky působí samolibě a sebevědomě, ale pokud si je dobře prostudujete, samotná řeč těla vám může hodně napovědět o psychologické přípravě boxera na zápas. Stejně jako v každém jiném sportu a sázení obecně jsou i pro sázení na box důležité statistiky, proto je pravidelně sledujte, protože vám mohou výrazně pomoci při výběru správné sázky.

Sázkové kanceláře jsou samozřejmě na velké zápasy připraveny lépe než na méně známé soupeře, a tak je někdy správnou cestou k vítězství vsadit na souboje, které jsou na zadní straně médií.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na box

Nejnovější zprávy

Jak vybrat správného boxera, na kterého vsadit
2023-04-19

Jak vybrat správného boxera, na kterého vsadit

Boxerští mistři sdíleli několik společných rysů, které jim pomohly dostat se z neznáma na vrchol. Abyste se stali profesionálním boxerem, musíte být tvrdý jako hřebíky. Bez nadsázky lze říci, že box je jedním z nejprogresivnějších světových sportů. Obrovští a známí bojovníci často věnují tréninku hodně času.

Nejlepší průvodce sportovním sázením v boxu
2023-02-08

Nejlepší průvodce sportovním sázením v boxu

Existuje a vždy bude oddaná základna fanoušků pro sázení na box. V posledních letech začal rostoucí počet fanoušků bojů aktivně vyhledávat sázkové příležitosti na významné události. Dobrou zprávou je, že je to nyní jednodušší než kdy jindy.