Ice Hockey Odds

Jako v každém sportu existují určité rozdíly, když se podíváme na ligy a poháry, které se hrají. To platí zejména pro sázení na hokej a na to, o jakou ligu se jedná, i když jich není mnoho.

Mistrovství světa v hokeji láká 16 nejlepších národních týmů světa a vedle klubů často vidíme největší hvězdy tohoto sportu.

Jednou z hlavních atrakcí v Zimní olympiáda je určitě hokej. Pravidelně se účastní národní týmy Ameriky, Kanady, Švédska, Finska, Švýcarska, Ruska a dalších zemí, které se mohou pochlubit svými úspěchy.

Vše o kurzech na lední hokej, sázkových řadách a spreadech

Vše o kurzech na lední hokej, sázkových řadách a spreadech

Lední hokej je pravděpodobně nejdynamičtější sport na světě, protože hráči doslova nikdy nepřestanou bruslit na ledě. Co dělá tento sport velmi vzrušujícím, je to, že týmy, pokud nejsou zkrácené, neustále útočí na soupeřovy branky, což není případ například fotbalu.

Hokejové zápasy se hrají na tři části po 20 minutách nebo celkem 60 minut, a to v případě, že zápas neskončí nerozhodně. Pokud ano, hraje se navíc pětiminutové prodloužení a pokud stále není o vítězi rozhodnuto, následuje penaltový rozstřel.

Detailů, které dělají lední hokej jedinečným, je mnoho. Létající střídání je jedním z nich. V ledním hokeji je tempo hry tak rychlé, že neexistují žádné zastávky pro střídání, jako je tomu ve fotbale nebo basketbalu.

Existují také trestné minuty, které jsou většinou 2 minuty, ale někdy i pět. Pokutové kopy se neprovádějí z konkrétního místa jako například ve fotbale, ale ofenzivní hráč dostane balíček uprostřed ledu a poté zaútočí na brankáře.

Jakmile puk vypadne, vše se děje neuvěřitelnou rychlostí. Sledujte zápasy živě a buďte připraveni reagovat dobrou sázkou.

Vše o kurzech na lední hokej, sázkových řadách a spreadech
Peníze na lední hokej a jak sázet na lední hokej

Peníze na lední hokej a jak sázet na lední hokej

Toto je základní způsob sázení na lední hokej, ve kterém si musíte vybrat tým, který vyhraje. Musíte rozlišovat mezi 2cestnou a 3cestnou peněžní linkou. Pokud například vyberete vítěze ve 3 cestách peněžní linka a hra skončí nerozhodně po regulérních 60 minutách, svou sázku jste prohráli, i když váš tým vyhraje v prodloužení nebo po penaltovém rozstřelu.

Přímé sázení na vítěze ligy/poháru

Typ sázení, kde musíte být trpělivější, protože sázka se odvíjí od toho, kdo na konci sezóny soutěž vyhraje. V NHLKromě Stanley Cupu, který vyhraje vítěz ligy, existují Západní konference a Východní konference jako samostatné soutěže a každá má na konci sezóny svou vlastní trofej.

Můžete si také vsadit na to, který tým získá nejvíce bodů za celou sezónu – „Presidents Trophy“

Peníze na lední hokej a jak sázet na lední hokej
Vysvětlení sázkových řad na lední hokej

Vysvětlení sázkových řad na lední hokej

Šíření ledního hokeje

Hokejové rozpětí představuje gólový rozdíl mezi oběma týmy na konci zápasu stejně jako v jakémkoli jiném sportu. V ledním hokeji je tento limit obvykle -1,5, což znamená, že pokud vsadíte na domácí tým, bude muset vyhrát rozdílem dvou branek, abyste sázku vyhráli. Současně, pokud vsadíte na +1,5 pro hostující tým, nebude muset vyhrát nebo prohrát o více než jeden gól.

Branková čára ledního hokeje

Často nováčci v hokejovém sázení volí tuto řadu, protože je snadno pochopitelná a nevybíráte si strany. Bookmakeři umístí v průměru 5,5 nebo 6,5 gólu na zápas. Jste zde proto, abyste si vsadili na to, zda oba týmy vstřelí více nebo méně gólů oproti nabízenému počtu nebo predikci sázkové kanceláře.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na lední hokej

Stejně jako v každém jiném sportu jsou tipy na hokejové sázky někdy opravdovým uměním. Je totiž potřeba vědět, na jaké ligy a týmy se zaměřit, a také jaké investice při sázení na lední hokej mít.

Je nesmírně důležité znát všechny trhy a také to, jakou hodnotu určité kvóty představují ve vztahu k určité platbě. Říká se tomu vyhodnocení sázek, které může být klíčové při uzavírání sázek, ale také při určování, na které týmy vsadit. Věříme, že toto je jedna z hlavních znalostí, které musíte mít, abyste byli ziskoví sportovní sázení.

Musíte také porovnávat nejen sázkové kurzy na lední hokej, ale i dané sázkové řady na lední hokej, protože mezi nejlepšími online sázkovými kancelářemi a ostatními mohou být velké rozdíly.

Mnoho sázkařů dává přednost sázení na brankové čáře a nevědí, že existuje mnoho online sázkových kanceláří na lední hokej, které nabízejí také sázky na individuální celkový počet vstřelených bodů určitého týmu.

Dalším rozdílem je, že některé sázkové kanceláře nabízejí pouze 3-cestnou peněžní linku, zatímco jsou tací, kteří nabízejí 2-cestnou peněžní linku.

Vysvětlení sázkových řad na lední hokej
Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy ledního hokeje

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy ledního hokeje

Lední hokej je a zimní sport který se nehraje na každém místě na světě, ale přilákal sázkaře z celého světa, dokonce i v zemích, kde tento sport neexistuje. S tolika fanoušky kolem je pochopitelné, že sázení na lední hokej online se stalo tak populární.

Je to jeden z nejlépe hodnocených sportů mezi sázkovými kancelářemi. Při výběru správného ledního hokeje musíte vzít v úvahu různé aspekty nejlepší online sázková kancelář.

Pokud jste obecným fanouškem sázkových řad na lední hokej, měli byste se podívat mnohem dál než jen do NHL. Je mnoho zemí, které mají velmi kvalitní ligy jako Rusko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Česká republika a Německo.

Ne každá online sázková kancelář nabízí všechny tyto soutěže, ale určitě je najdete u 1xBet, Betwinner, 22bet a Megapari.

Kromě soutěží se musíte ujistit, že sázková kancelář na lední hokej online nabízí všechny linky, které potřebujete. Určitě můžete najít více než jednu brankovou čáru na zápas nebo rozpětí, které zahrnuje více než -1,5 nebo -2,5 možností.

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy ledního hokeje
Tipy a triky pro sázkové kurzy na lední hokej

Tipy a triky pro sázkové kurzy na lední hokej

Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo máte zkušenosti se sázením, hokej je v mnoha oblastech přehlíženým sportem. Specifika tohoto sportu a sázení na něj by ale neměla chybět. Stačí trocha zvídavosti, čtení a obeznámenost s pojmy.

Mnoho výzkumů ukázalo, že oblíbenci jsou v hokeji důležitější než v jiných sportech. Pouze 41,2 % smolařů vyhrálo, na rozdíl například od baseballu, kde vyhráli 42,5 %. Zní to jako nepatrný rozdíl, ale těchto 1,3% rozdílu je velký rozdíl ve vyhrávání tiketů.

Zajímavé je i to, že hokej neklade takový důraz na to, zda týmy hrají na „domácím ledě“, jako je tomu v jiných sportech. Souvisí to se stadiony, protože hokejisté jsou na rozdíl od jiných sportů dost izolovaní od davu a mají méně rušivých vlivů. V NHL je poměr výher domácích 54,9 % a poměr výher hostů 45,1 %.

Důležitost brankáře

Brankáři v ledním hokeji mají často den volna, zvláště pokud jejich tým má za sebou řadu úspěšných zápasů. I když na tom pravděpodobně nezáleží tolik jako na začínajícím nadhazovači v baseballu nebo začínajícím rozehrávači v americkém fotbale, rozdíl mezi brankářem týmu a záložníkem může být značný.

Je tedy důležité věnovat pozornost tomu, který brankář nastoupí do zápasu, než vložíte peníze do své sázky.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na lední hokej