Tennis Odds

Tenisová sezóna trvá každý rok 11 z 12 měsíců a v daný den se koná několik turnajů, které sázkové kanceláře sledují. Tenis nabízí řadu sázkových řad, ať už jde o turnaje ATP nebo WTA, Challenger Tour nebo turnaje nižší úrovně ITF.

Turnaje Grand Slam jsou skutečným svátkem pro každého vášnivého sázkaře, který nabízí řadu linií tenis je jedním z nejzajímavějších sportů vsadit na.

Vše o tenisových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o tenisových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Tenisová sezóna začíná hned po Silvestru a trvá do konce listopadu. Hráči jsou seřazeny podle výsledků v předchozích sezónách. Systém hodnocení je vyvinut určitým způsobem, aby hráči neumožnil vybudovat si náskok, který si udrží roky, ale každý hráč musí ukazovat konzistenci a pravidelně vyhrávat.

Existují různé úrovně turnajů, které přinášejí různý počet bodů, na základě kterých se vytváří žebříček. Čtyři grandslamové turnaje, Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open jsou nejprestižnější, které dávají vítězům 1 500 bodů.

Existuje 10 turnajů Masters Series, které dávají 1 000 bodů vítězům, a mnoho turnajů ATP 500 a ATP 250.

Díky soutěžnímu systému je tenis velmi zajímavý pro sledování, což je jeden z důvodů, proč si tento sport získal mezi sázkaři velkou oblibu. Po celém světě se v kteroukoli dobu konají tenisové zápasy, které jsou k dispozici sázení na nejlepší online sázkové kanceláře.

Vše o tenisových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Tenisové sázení na moneyline

Tenisové sázení na moneyline

Nejběžnější sázkou na tenis je sázení na peníze, kde se jednoduše snažíte uhodnout, který hráč zápas vyhraje. Zápasy většinu času vyhrává hráč, který jako první vyhraje dva sety, pokud se nejedná o grandslamový turnaj nebo turnaj Davis Cup.

Tenisové kurzy na sázení na moneyline se mohou pohybovat od velmi nízkých až po velmi vysoké v závislosti na hráčích, kteří proti sobě hrají.

Tenisové online sázkové kanceláře také nabízejí sázení na peníze na sety a dokonce i na odehrané hry. Živé sázení na tenis je extrémně populární a nabízí různé řady, které jsou nabízeny každou minutu.

Tenisové sázení na moneyline
Tenisové sázení na spread

Tenisové sázení na spread

Tenisové sázení online nabízí různé spready, které se vztahují k celému zápasu nebo setu. Rozpětí lze tedy nastavit pro sestavy nebo pro hry. Hodnota spreadu se liší podle formátu zápasu. Pokud se jedná o zápas, který je vyhraný na dva sety, pak jediný spread pro sety je -1,5, zatímco může být -1,5 nebo -2,5, pokud se jedná o zápas, který vyžaduje tři vyhrané sety.

Pokud jde o rozpětí her, rozpětí se obvykle pohybuje opět od -2,5 do -8,5 v závislosti na formátu zápasu.

Za zmínku stojí, že ženy hrají vždy na dva vyhrané sety bez ohledu na turnaj.

Tenisové sázení na spread
Vysvětlení tenisových sázkových linek

Vysvětlení tenisových sázkových linek

kromě peněžní linka a šíření, hlavní tenisovou linií jsou celkové hry. Stejně jako spread se čára liší v závislosti na formátu shody. Pokud je turnaj jedním z těch, které se hrají ve dvou vyhraných setech, pak je celková hranice her nastavena na 22,5 hry.

Pokud vsadíte přes tuto linii, znamená to, že součet celkových her odehraných v zápase musí být alespoň 23. Příkladem tenisového skóre, které by bylo uvažováno nad touto linií, je 6-4, 7-6 . Pokud vsadíte pod tuto čáru, znamená to, že zápas musí skončit maximálně 22 hrami nebo 6-4, 7-5 nebo 6-1, 2-6, 6-1.

Stejné pravidlo nabízí i herní řady pro sadu. Tenisové online sázkové kanceláře nabízejí libovolné linky v rámci sady od 6.5 do 12.5.

Existují také řádky týkající se počtu setů, které se na grandslamových turnajích pohybují od 2,5 do 3,5 a 4,5. Esa, dvojchyby, výhry v přímých setech, výhry zezadu, jsou také některé z řad, které tenisové sázení nabízí.

Vysvětlení tenisových sázkových linek
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na tenis

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na tenis

Tenis sázkové kurzy lze nalézt na jakékoli online sázkové kanceláři, ale ne všechny nabízejí stejné řady a možnosti. Peněžní linie, spready a celkové herní linie lze nalézt doslova v každé online sázkové kanceláři, zatímco ostatní možnosti nabízejí pouze nejlepší online sázkové kanceláře.

Tenis je sport, jehož šance se pohybují nejvíce. Je to individuální sport, ve kterém může budoucí událost ovlivnit mnoho faktorů. Délka předchozího zápasu, ujetá vzdálenost, nedávná forma a zranění, předchozí vzájemný rekord jsou jen některé z faktorů, které ovlivňují tenisové kurzy.

Všechny tyto faktory mají různou úroveň vlivu na kurzy v různých daných sázkových kancelářích, takže kontrola více sázkových kanceláří a porovnání tenisové kurzy může udělat skutečný rozdíl.

Zmíněná celková herní linie se také může u různých online sázkových kanceláří lišit. Například, pokud je někde čára 23,5 hry a očekává se, že oba hráči budou držet svá podání po dlouhou dobu zápasu, stejná čára může být někde jinde 22,5, což je běžná čára ve většině zápasů.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na tenis
Nejlepší online sázkové stránky pro tenisové kurzy

Nejlepší online sázkové stránky pro tenisové kurzy

Jak již bylo zmíněno výše, většina online sázkových kanceláří nabízí online sázení na tenis, ale jen několik z nich má spoustu řad, které jsou skutečným potěšením pro každého tenisového fanouška.

Melbet, N1 bet, Unibet, William Hill, Leon bet jsou některé ze sázkových kanceláří, které nabízejí všechny řady, které by rád viděl tenisový sázkař.

Porovnání tenisových kurzů je velmi důležité pro správné podání sázky a pro její maximální využití. Je docela běžné, že tenisové kurzy rostou a klesají a často existuje mnoho rozdílů v kurzech mezi předchozím a hracím dnem.

Rozdíly mezi kurzy jsou pravidelné nejen u sázení na moneyline, ale také v spreadech a herních liniích.

Totéž platí, pokud vsadíte na to, který hráč vyhraje turnaj. Různí bookmakeři dávají různé kurzy na nejlepšího favorita, a protože mnoho sázkařů si rádo vybírá vítěze, je velmi důležité najít sázkovou kancelář, která nabízí nejvyšší kurzy pro vybraného hráče na výhru.

Nejlepší online sázkové stránky pro tenisové kurzy
Tipy a triky pro sázkové kurzy na tenis

Tipy a triky pro sázkové kurzy na tenis

Stejně jako u každého jiného sportu, i v případě online sázení na tenis existuje mnoho tipů a triků.

Než vsadíte na vítěze zápasu, musíte zkontrolovat mnoho podrobností. Aktuální hodnocení dává jasný obrázek o tom, jak dobrý hráč je. Sezónní rekord také hodně vypovídá o nedávné formě a potenciálu hráče vyhrát více zápasů na turnaji nebo dokonce vyhrát trofej.

Když kontrolujete sezónní záznam hráče, je tu další zásadní detail. Musíte vidět záznam na daném povrchu, protože tenis se hraje na třech hlavních površích.

Pokud chcete například sázet na zápasy Wimbledonu, musíte zkontrolovat záznam hráčů na trávě. Vidět, že hráč je dobrý nebo špatný na antukovém povrchu, vám neřekne dost, protože styl hry na trávě a antuce je úplně jiný.

Dalším důležitým faktem je, zda hráč hraje na určitém turnaji poprvé nebo má za sebou úspěchy. Hráči mají turnaje a povrch, na kterém se cítí pohodlně, což může také znamenat rozdíl.

A konečně, pro výběr správného výběru je nezbytná kontrola vzájemného záznamu mezi dvěma hráči. Pokud některý hráč pravidelně poráží svého soupeře, pak je to dobrý náskok pro vítěznou sázku.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na tenis