KBO League Korean Series

Toto je průvodce, který hráčům pomůže sázet na KBO League Korean Series, jeden z hlavních baseballových turnajů v regionu. KBO (Korean Baseball Organization) League je nejvyšší profesionální baseballová liga v Jižní Koreji, která je také nejpopulárnější sportovní ligou v zemi. Ve své 41. sezóně je KBO League Korean Series každoroční závěrečná mistrovská série, která se hraje po základní části.

5 nejlepších týmů základní části se utká v sérii play-off o korunu vítězného týmu. Nejvíce titulů drží Kia Tigers (11), následuje Samsung Lions (8).

Vše, co potřebujete vědět o korejské sérii KBO League

Vše, co potřebujete vědět o korejské sérii KBO League

KBO je řídící orgán, který řídí 2 profesionální baseballové ligy v Jižní Koreji – KBO League a KBO Futures League. Na jejich seznamu sportovních turnajů je KBO League Korean Series a All-Star Game. Jako člen Mezinárodní baseballové federace mají také za úkol usnadňovat účast národního baseballového týmu na mezinárodní sportovní akce.

Od roku 2000 se národní baseballový tým Jižní Koreje pevně drží na mapě tím, že se umístil na druhém místě na World Baseball Classic (dvakrát) a získal bronz a zlato na olympijských hrách v roce 2000 a 2008.

Hraje se korejská série KBO League baseball velmi podobné nejlepším baseballovým šampionátům. Pravidla baseballu v Jižní Koreji úzce souvisí s americkou Major League Baseball (MBL). Oba mají určené pravidlo úderů (USA, od roku 2022), ale přehazování netopýrů, které je v Jižní Koreji považováno za normální, je v USA považováno za urážlivé.

Remízy nejsou běžné v důležitých hrách v USA, které umožňují neomezený počet extra směn, které rozhodují o vítězi. Zatímco nerozhodných výsledků je velmi málo, liga KBO stanoví limit 12 směn na zápasy základní části a limit 15 směn v play-off, což znamená, že týmy by mohly remizovat.

Vše, co potřebujete vědět o korejské sérii KBO League
Jak se hraje korejská série KBO League?

Jak se hraje korejská série KBO League?

KBO League Korean Series je každoroční šampionát, který se koná po základní sezóně (duben - září). Během sezóny odehraje 10 týmů celkem 144 zápasů, přičemž každý tým hraje 16krát. Největší baseballové akce přitahují davy více než 28 000 diváků a bylo by jich více, kdyby měla hřiště větší kapacitu.

Prvních 5 týmů sezóny se utká v prvním zápase mezi čtvrtým a pátým týmem, přičemž čtvrtý tým začíná s vedením 1:0. Vítěz (nejlepší ze 2 zápasů) pokračuje v soutěži s týmem na třetím místě v semifinále play-off.

Semi-Playoffs je nejlepší z 5 zápasů, přičemž vítěz bude hrát proti druhému týmu v play-off. Playoffs je nejlepší z 5 zápasů a vítěz se kvalifikuje do Korejské série s týmem číslo 1.

Korean Series je mistrovská hra, která potřebuje, aby vítězný tým vyhrál 4 ze 7 her. Podobně jako u jiných baseballových turnajů se hry hrají jednu hru denně, dokud není vítěz. Zápasy se hrají ve formátu 2-3-2 nebo 2-2-1-1-1, který se střídá na domácí půdě soutěžících týmů.

Jak se hraje korejská série KBO League?
Proč je KBO Korean Series populární pro sázení?

Proč je KBO Korean Series populární pro sázení?

Sázení na baseballové turnaje v Jižní Koreji je snadné s ohledem na množství online sázkových webů, ze kterých si můžete vybrat. Hlavní typy sázek dostupné pro KBO Korean Series jsou Money Line, Run Line a Total s velmi omezenými sázkami Futures a Prop.

Money Line je oblíbená sázka které lze provést v zápasech běžné sezóny i v zápasech play off na konci sezóny. Sázkaři v podstatě sází na to, kdo si myslí, že vyhraje sérii. Tam, kde je to možné, lze uzavřít sázku na futures, aby bylo možné předpovědět, kdo bude vítězem příští série.

Run Line sázky jsou ekvivalentem bodových sázek v NFL a jsou velmi oblíbenou formou sázení. Run line je vždy nastavena na 1,5, přičemž sázkaři mají možnost vsadit na -1,5 nebo +1,5. To znamená, že pokud je tým -1,5, musí vyhrát o 2 běhy nebo více; pokud má tým +1,5, musí prohrát o 1 běh nebo vyhrát hru, aby sázkaři vyhráli sázku Run Line.

Celkové sázky jsou jednoduše tam, kde sázkař rozhoduje, zda je celkový počet běhů vyšší nebo nižší než počet stanovený online sázková kancelář.

Proč je KBO Korean Series populární pro sázení?
Jak sázet na korejskou sérii KBO

Jak sázet na korejskou sérii KBO

Když chtějí hráči vsadit na baseballové turnaje, jako je KBO League Korean Series, musí nejprve najít bezpečnou, zabezpečenou a renomovanou online sázkovou kancelář, která tento sport nabízí. Tyto faktory lze předpokládat, že existují licence vydané důvěryhodným orgánem. Zejména noví hráči by si měli dát pozor na skvělé uvítací bonusy na některých stránkách.

Vyplatí se také zkontrolovat způsoby platby a výběru, abyste našli ten, který je pro hráče vhodný. Registrace do online sázkové kanceláře zahrnuje zadání osobních údajů, výběr způsobu platby, financování účtu, přechod na sportovní stránku, výběr zápasu a uzavření sázky.

Aby zvýšil šance sázkaře na dobré sázky, musí sázející prostudovat hru, týmy a jednotlivé hráče. Vědět, jak se hra hraje, studovat statistiky a věnovat pozornost všem zprávám o týmech a hráčích, to vše může pomoci sázejícímu podávat informovanější sázky s větší šancí na výhru.

Počasí může být důležitým faktorem, protože některé týmy/hráči hrají za určitých podmínek lépe a mohlo by být rozhodujícím kritériem při uzavírání sázek Run Line. Je také důležité vědět, kdo jsou první nadhazovači a pálkaři (spolu s jejich statistikami), protože to může vážně ovlivnit průběh hry.

Jak sázet na korejskou sérii KBO
Nejlepší stránky pro sázení na korejské série KBO League v 2022

Nejlepší stránky pro sázení na korejské série KBO League v 2022

Chcete-li najít nejlepší online sázkovou kancelář, podívejte se na recenze sázkových kanceláří na důvěryhodných stránkách, které hráčům pomohou najít pro ně tu správnou stránku. Jedním z nejlepších pro korejskou sérii je Betwinner, který obsluhuje více než 53 zemí, ve 43 jazycích a používá 31 měn. Má více než 90 možností vkladu, řadu trhů a spoustu bonusů pro nové i zavedené hráče.

Betwinner nabízí hraní ve hře, živé přenosy zápasů při zobrazení statistik na straně stránky. Má k dispozici ke stažení mobilní aplikaci pro iOS a Android, případně lze web otevřít přímo z mobilního zařízení.

Další doporučená online sázková kancelář je Dafabet který je více zaměřen na asijský trh, ale je také licencován pro použití ve Spojeném království. Je to solidní stránka založená v roce 2004, která přijímá 13 měn a nabízí stránky v 11 jazycích.

Dafabet má zajímavou funkci, která umožňuje sázkařům vyplatit peníze před koncem hry, i když jen se zlomkem výhry. Nabízejí také nástroj pro tvorbu sázek, který hráčům pomůže vytvořit si vlastní přizpůsobenou sázku. Kurzy se zobrazují okamžitě, aby hráč získal větší pohodlí.

Nejlepší stránky pro sázení na korejské série KBO League v 2022
Krátká historie korejské série KBO League

Krátká historie korejské série KBO League

KBO League byla založena v roce 1982, kdy se první korejská série hrála mezi OB Bears a Samsung Lions. Prvních 6 let KBO League byla sezóna rozdělena na 2, přičemž nejlepší týmy z každé poloviny sezóny se utkaly v korejském seriálu Championship.

To se změnilo v roce 1986, protože stejný tým vyhrál obě poloviny sezóny v předchozím roce, což mělo za následek žádnou korejskou sérii v roce 1985. Následující baseballové šampionáty se hrály mezi dvěma nejlepšími týmy z každé poloviny sezóny, aby byla zajištěna korejská série. Tento formát se od té doby vyvinul v současných 5 nejlepších týmů z jedné celé sezóny soutěžících v play-off.

Krátká historie korejské série KBO League