Monaco Grand Prix

Velká cena Monaka je jednou z největších akcí Formule 1 a jezdí se každý rok. Je velmi oblíbená na stránkách s online sportovním sázením. Pořádá ji Automobile Club de Monaco. Okruh, známý jako Circuit de Monaco, je dlouhý 3,337 km na kolo a celkový počet kol tvořících závod je minimálně 78. Spolu s 24hodinovým závodem Le Mans a Indy 500 tvoří to, co je známé jako Trojkoruna motoristického sportu, a je součástí šampionátu Formule 1.

Není to účelová závodní dráha; je to vlastně silniční závod ulicemi velmi okouzlujícího města Monte Carlo. Protože jsou ulice velmi úzké a skládají se z několika zatáček, převýšení a tunelu, je považován za jeden z nejnáročnějších závodů Formule 1.

Historie Velké ceny Monaka

Historie Velké ceny Monaka

První Velká cena Monaka se jela v roce 1929 a vyhrál ji William Grover-Williams jedoucí na Bugatti, nicméně jen rok předtím, než byla žádost o povýšení závodu na národní status zamítnuta, Velká cena Monaka téměř neexistovala.

Důvodem bylo, že navrhovaná závodní dráha využívala silnice především v jiných zemích, které sousedily s Monakem. Aby se tento problém obešel, byla trať vytvořena v ulicích Monte Carla. To také znamenalo, že tato trať byla mnohem kratší než obvykle Závody Formule 1 tratí, co jim však chybí na délce, dohánějí počtem kol.

Historie Velké ceny Monaka
Co je Formule 1?

Co je Formule 1?

Závody Formule 1, často zkrácené na F1, jsou a motorsportu která je mezinárodně známá. Je řízen Mezinárodní automobilovou federací (Fédération Internationale de l'Automobile) a cílem je vyhrát závod, nicméně existuje seznam pravidel, která je třeba při tom dodržovat.

Závody ligy Formule 1 jsou dlouhé přes 305 km a vítězem je jezdec, který dokončí závod v méně kolech.

Během sezóny Formule 1 se po celém světě jezdí série závodů známých jako Grand Prix. Většina z nich se odehrává na účelově vybudovaných závodních tratích, ale některé, jako například Monako, se vedou po silnicích ve městě, které jsou pro běžný provoz uzavřeny. Mistrovství Formule 1 je pro ně velkým lákadlem nejlepší online sázkové kanceláře.

Co je Formule 1?
Cenový bank Grand Prix

Cenový bank Grand Prix

Pro všechny účastníky Velké ceny Monaka je ve hře velká suma peněz. V současnosti se výherní bank pohybuje kolem 1 miliardy dolarů, které jsou mezi účastníky rozděleny poměrně složitým způsobem. Prvních 10 týmů, které se umístily na prvním místě, získá přibližně polovinu banku na klouzavém měřítku, přičemž všichni ostatní účastníci obdrží každý asi 10 milionů $ za předpokladu, že skončili v top 10 2 z předchozích 3 let.

Cenový bank Grand Prix
Popularita

Popularita

Velká cena Monaka každoročně přiláká obrovské množství diváků, zhruba 100 000 lidí se sjíždí do města Monte Carlo, aby zahlédli dění z postranních čar, a pokud počítáte diváky z hotelových a apartmánových balkonů a ty, pronajměte si jachty, abyste získali skvělý výhled z přístavu, můžete toto číslo snadno zdvojnásobit.

Z celku seznam sportovních turnajůFormule 1 zůstává jednou z nejpopulárnějších, které lze vidět živě, sledovat v televizi a sázet.

Popularita
Známí jezdci Formule 1

Známí jezdci Formule 1

Ayrton Senna je jediným jezdcem, který vyhrál Grand Prix Monaka 6krát. 5 z těchto vítězství bylo po sobě jdoucích v letech 1989 až 1993. Graham Hill a Michael Schumacher jsou jediní 2 jezdci, kteří se kdy přiblížili tomuto rekordu, oba vyhráli pětkrát.

Sir Lewis Hamilton, který 3x vyhrál Velkou cenu Monaka, závodí dodnes a je jedním z největších jmen tohoto sportu. Maxi Verstappenovi, vítězi Velké ceny Monaka 2021, bylo pouhých 23 let, když stanul na stupních vítězů.

Známí jezdci Formule 1
Proč je Velká cena Monaka oblíbená pro sázení?

Proč je Velká cena Monaka oblíbená pro sázení?

Jako jeden z hlavních turnajů Formule 1 přichází se spoustou vzrušení. Aby toho nebylo málo, sázení na Velkou cenu Monaka ten adrenalin jen zvýší. Pomáhá to, že online sázkové stránky opravdu usnadňují sázku na tento nebo jakýkoli jiný závod formule 1.

Podání sázky je opravdu jednoduché, můžete to udělat online prostřednictvím jedné z mnoha online sázkových kanceláří. Naštěstí existuje mnoho renomovaných online sázkových stránek.

Nemusíte ani utrácet mnoho peněz, ve skutečnosti se doporučuje hrát hazardní hry zodpovědně a sázet pouze částku, kterou si můžete dovolit prohrát.

Jakákoli výhra je bonus, ale pokud váš řidič překročí hranici pro výhru a vy se vám podaří vydělat pár dolarů navíc, přidá to na radosti ze sledování tohoto sportu.
Lidé, kteří sázejí na Velkou cenu Monaka, se neomezují pouze na fanoušky tohoto sportu.

Lidé mají sázky jako koníček, existují dokonce i profesionální hráči. Jsou to lidé, kteří se pomocí strategie snaží předpovědět výsledek závodu na základě věcí, jako je aktuální forma jezdce, povětrnostní podmínky a typy tratí, abychom jmenovali alespoň některé.

Proč je Velká cena Monaka oblíbená pro sázení?
Nejlepší sázkařské stránky na Grand Prix Monaka v 2022

Nejlepší sázkařské stránky na Grand Prix Monaka v 2022

Existuje mnoho skvělých sázkových stránek pro každého, kdo si chce vsadit na Velkou cenu Monaka nebo závody formule 1 obecně. Nejlepší je vybrat si web, který umožňuje sázení na seznam sportovních turnajů, včetně velkých turnajů formule 1, spíše než mít omezený výběr.

Renomované stránky nabídnou různé sporty, na které lze sázet, a většina z nich se snadno používá online. Stránky jako 888 Casino a BetVictor také nabídnou a řadu bonusů, včetně uvítacích bonusů pro lidi, kteří se u nich registrují poprvé. To znamená, že s těmito stránkami půjdou vaše peníze mnohem dále.

Některé online sázkové stránky, jako je William Hill, mají také sázkové kanceláře, do kterých můžete fyzicky vsadit. To je ideální pro ty, kteří chtějí sázet na další dostih, ale z jakéhokoli důvodu nemohou používat web s online mobilním sázením.

Někteří lidé rádi sedí a sledují závod živě, což můžete dělat v sázkové kanceláři, obklopeni stejně smýšlejícími lidmi, kteří fandí svému vybranému jezdci.

Nejlepší sázkařské stránky na Grand Prix Monaka v 2022
Jak sázet na Velkou cenu Monaka

Jak sázet na Velkou cenu Monaka

Sázení na Velkou cenu Monaka nemůže být jednodušší. Nejprve si musíte najít renomovanou online sázkovou stránku, jak již bylo uvedeno výše. Podívejte se na recenze, způsoby vkladů a jejich zásady zodpovědného hraní.

Jakmile budete s vybraným webem spokojeni, vytvořte si účet a propojte ho způsob platby k tomu. Většina webů přijímá debetní a kreditní karty, některé také přijímají platby přes PayPal a další elektronické peněženky.

Vyberte si svůj vybraný závod z jednoho z turnajů Formule 1, rozhodněte se, koho chcete vyhrát, na základě strategie, kterou si přejete (někteří lidé si rádi vyberou jméno z klobouku!) a vsaďte si. Stránka bude mít jasno o vašich kurzech, čím vyšší kurz, tím větší návratnost – ale také menší pravděpodobnost, že se uskuteční. Pak se pohodlně usaďte a sledujte vývoj závodu.

Pokud vyhrajete, částka, kterou jste vyhráli, bude v závislosti na vašem kurzu automaticky vyplacena na účet online. Chcete-li to stáhnout, budete muset přejít na účet a požádat o to.

Normálně se výběr výher vrátí pouze na kartu (nebo způsob platby), ze které peníze přišly, takže pokud jste platili kreditní kartou, nebudete si moci vybrat například na svůj PayPal.

Jak sázet na Velkou cenu Monaka