Vše o sázení Boat Race

Sydney to Hobart Yacht Race, jeden z nejprestižnějších každoročních jachtařských závodů, se koná v Austrálii. Plavba plachetnicí dlouhá 630 námořních mil je extrémně populární jak v národních sázkových kancelářích, tak na internetu. Musíte jen vědět, kde hledat sázkovou stránku na dostihy lodí pro jakoukoli významnou událost, která vás zajímá.

Jedním z hlavních důvodů, proč je lodní závod oblíbený sport, na který se dá vsadit je způsobena jeho rozmanitostí a globálním vlivem.

Závody lodí přicházejí v různých tvarech a velikostech. Na některých akcích pohánějí plavidla sportovci, zatímco jiné se spoléhají pouze na jednoho operátora a vysokooktanový motor. Pak jsou tu výlety na dlouhé vzdálenosti, kde posádky spoléhají na koordinaci a vítr, aby poháněly své jachty k úspěchu. The nejlepší online sázková kancelář vždy nabízí něco pro každého.

Vše o sázení Boat Race
Flag

Nejlepší Boat Race sázkové kanceláře

cz Country FlagCheckmark

22BET

cz Country FlagCheckmark
Bonus Boat RaceAž 300 $

Pravidla a Podmínky

Zobrazit méněZobrazit více…
Hrát
 • Velký výběr her
Zobrazit méně
Zobrazit více…
 • Velký výběr her

22Bet je relativně čerstvým přírůstkem na evropském herním trhu. Od roku 2018 se poskytovatel hazardních her výrazně rozrostl, dostal se na řadu různých trhů po celém světě a rozšířil zákaznickou základnu. Společnost je postavena na sportovním sázení, ale nabízí také řadu dalších produktů. Hráči se mohou připojit k online kasinovým hrám, jako jsou automaty a stoly, kromě sázení na sporty.

Bonus Boat Race100 % až do 100 € + 150 roztočení zdarma
Zobrazit méněZobrazit více…
 • Obrovská rozmanitost her
 • Štědré bonusy
 • Dobrá zákaznická podpora
Zobrazit méně
Zobrazit více…
 • Obrovská rozmanitost her
 • Štědré bonusy
 • Dobrá zákaznická podpora

Vzhledem k tomu, že Betwinner právě zahájil činnost v roce 2018, je rychlý růst společnosti spíše ohromující. I když ještě nepatří mezi nejlepší sázkové kanceláře na trhu, rychle postupují tímto směrem.

Pravidla a Podmínky

Zobrazit méněZobrazit více…
 • Široká nabídka slotů
 • Přijímá krypto
 • Přátelské pro mobily
Zobrazit méně
Zobrazit více…
 • Široká nabídka slotů
 • Přijímá krypto
 • Přátelské pro mobily

Paripesa byla založena již v roce 2019 a společnost sídlí především na ostrově Curacao, přestože je to stránka zaměřená na hráče v Nigérii a dalších afrických zemích. Úřady na Curacau usoudily, že společnost splňuje všechny požadavky na dodržování tamních zákonů o hazardních hrách, a udělily jí licenci k činnosti.

Bonus Boat Race100 % až 100 €

Pravidla a Podmínky

Zobrazit méněZobrazit více…
 • Vysoký rozsah zemí
 • Velký výběr sportů
Zobrazit méně
Zobrazit více…
 • Vysoký rozsah zemí
 • Velký výběr sportů

Online sázková kancelář Helabet byla spuštěna jako sázkařská stránka v roce 2015. Samotná společnost byla založena již v roce 2003. Online sázení Helabet je zaměřeno především na africký trh. Ve skutečnosti je to nejoblíbenější stránka pro sportovní sázení v Keni. V posledních letech se online sázení Helabet dostalo také ke sázkařům ve Velké Británii. Firma přijímá gamblery z mnoha rozdílné země a domovská stránka je dostupná ve 43 jazycích. Patří mezi ně angličtina, němčina, francouzština, ruština, turečtina a španělština.

Proč je závod na lodích oblíbený pro sázení?

Proč je závod na lodích oblíbený pro sázení?

Vysokorychlostní čluny s pouze jedním operátorem ovládají otěže závody hydroplánů na motorových člunech. Považujte tyto závody za NASCAR nebo Formuli 1 na rybníku nebo jezeře. Tato plavidla využívají svou obrovskou sílu k přitlačení vody ke dnu trupu lodi, čímž zvednou přední část plavidla zcela z vody.

Veslování je lodní závodní technika, při které jsou lodě poháněny vesly, lidskou silou a vytrvalostí a kooperací. Posádky všech velikostí synchronizovaně veslují, aby dopravily své lodě do cíle, kde je korunován šampion.

Každoroční Boat Race, střet veslování mezi Cambridge a Oxfordem na řece Temži, je jednou z nejvýznamnějších sázkových událostí roku.

Závody dračích lodí však na celém světě rostou na popularitě a mohou se stát dalším velkým odvětvím sázení na závody lodí, které vznikne. Tato setkání nabyla významu původně v Číně, ale nyní se rozšířila i na další kontinenty. Jak roste popularita závodů dračích lodí, je logické, že by následovalo sázení o skutečné peníze.

Plachtěnína druhé straně zahrnuje posádky, které ovládají pohyby kormidla, lanoví plachty a kýlu, aby tlačily vítr do křídel a poháněly plavidlo správným směrem. Aby námořníci mohli efektivně navigovat své lodě k cílové čáře, musí zvládnout podmínky větru i moří.

Jachty jsou jen největší třídou plachetnic. V ojedinělých situacích lze také sázet na menší čluny, ačkoli většina sázkových akcí na velké lodě využívající plachty využívá jachty. Lodní sázkové společnosti často stanovují čáry na některé z nejdůležitějších každoročních jachtařských událostí. Soutěže v plachtění, jako je Americký pohár, Sydney do Hobartu a Cowes Week, lze sázet online.

Proč je závod na lodích oblíbený pro sázení?
Jak sázet na závod lodí?

Jak sázet na závod lodí?

Pokud jde o sportovní sázení, většinou zůstávají možnosti stejné. To může být únavné, zvláště pokud často sázíte.

Sázení na závody lodí je na druhou stranu fantastická možnost. Nejedná se o nového účastníka sázkové arény, ale je sezónní. Tento sport si v průběhu let vybudoval silnou sledovanost a pokaždé, když se koná, přitahuje velké davy a ještě více sázkařů. Faktem je, že online sázení na závody lodí je stejně jednoduché jako najít důvěryhodnou stránku a vsadit. Pokud vaše strana vyhraje, sázková kancelář vrátí vaši sázku a přidá k ní bonus. Pokud tak neučiníte, ztratíte celý vklad a dostanete další ránu.

Mějte na paměti, že byste se neměli omezovat pouze na jednu sázkovou kancelář. Pokud jde o sázení na závody lodí, ne všechny bookmakeři jsou si rovni. Některé mohou nabízet jen několik trhů, ale jiné mohou mít širší rozsah.

A co je nejdůležitější, ne všechny sázkové kanceláře jsou tak pilné nebo zběhlé v oceňování svých trhů jako ostatní. Než tedy vsadíte, podívejte se na další možnosti. Mohli byste zjistit, že si vypěstujete smysl pro to, se kterými sázkovými kancelářemi je nejvýhodnější hazardovat.

Jak sázet na závod lodí?
Je online sázení na lodní závod legální?

Je online sázení na lodní závod legální?

Sázení na dostihy lodí je povoleno v oblastech, kde je povoleno sportovní sázení. Jednotliví hráči mohou využívat platformy pro sázení na závody lodí na moři v místech, kde neexistují žádná omezení pro online hazard.

I když přístup na stránky pro sázení na offshore lodě není technicky povolen, existuje jen málo nebo žádné předpisy, které vám v tom brání. Jediná herní pravidla, která mohou mít dopad na vaše sázky, jsou ta, která zakazují finančním institucím provádět transakce s provozovateli hazardních her. Tomu se lze snadno vyhnout použitím alternativních platebních metod.

Je online sázení na lodní závod legální?
Vše o sázkových kurzech na závody lodí

Vše o sázkových kurzech na závody lodí

Sázka na peníze je nejvíce základní a snadná sázka na sportovní sázení. Je to sázka se dvěma nebo třemi možnými výsledky v závislosti na sportu. Když jsou dva hráči nebo týmy nabídnuty v sázce na peněžní linii, sázkaři vyberou jednoho z nich, který vyhraje. Většina sázkových webů na závody lodí poskytuje sázky na vítěze soutěže nebo nabízí pari-mutuel sázky, kde o konečné platbě rozhoduje počet účastníků.

Sázka na peněžní hranici je nejzákladnější a nejjednodušší sázkou ve sportovním sázení. Je to sázka se dvěma nebo třemi možnými výsledky v závislosti na sportu. Když jsou dva hráči nebo týmy nabídnuty v sázce na peněžní linii, sázkaři vyberou jednoho z nich, který vyhraje. Sázka na peněžní hranici se skládá ze tří složek: favorita, smolař a „dokonce“ nebo „vyber si je“

Favoritem je muž nebo tým, který má největší šanci vyhrát. Na moneyline je oblíbená položka obvykle označena záporným znaménkem (-). Smolař je sportovec nebo tým, u kterého je méně pravděpodobné, že vyhraje. Na moneyline je smolař vždy symbolizován znaménkem plus (+) a vyplatí více peněz, než je původní částka, kterou sázející riskoval.

Když jsou si dva týmy tak blízké, pokud jde o kvalitu hry, že se bookmaker rozhodne je ocenit jako stejně pravděpodobné, že vyhrají nebo prohrají, hra se nazývá 'suma' nebo 'vyber 'em'. Sázející by za takových okolností dostali stejnou částku peněz za úspěšnou sázku na obou stranách. Na druhou stranu, pari-mutuel sázení, často známé jako pool betting, je odlišný typ sázky. Namísto sázek proti bookmakerovi sázíte proti jiným sázkařům, kteří sázejí na stejnou událost.

Všechny sázky jsou umístěny do skupiny a skupina je rozdělena rovnoměrně mezi ty, kteří učiní vítězný výběr. „Dům“, jak by si někdo mohl myslet, odečítá nepatrnou část všech celkových sázek. Pokud jde o pari-mutuel sázení, dům je buď státní agenturou, nebo komerční korporací, která poskytuje pari-mutuel sázkové služby.

Vše o sázkových kurzech na závody lodí
Tipy na sázení na závody lodí

Tipy na sázení na závody lodí

Pokud jde o sázení na profesionální sporty, klíčové je provést co nejvíce průzkumu s předstihem. I když neexistuje žádná záruka, že svou sázku vyhrajete, výrazně ano zvýšit své šance. Závody lodí jsou komplexní činností, z čehož vyplývá, že je třeba toho hodně zvážit. Možná by bylo lepší začít s lodí. Můžete zkoumat, jak se tomuto modelu lodi dařilo v minulosti, nebo pokud se jedná o zcela novou loď, můžete prozkoumat jejího stavitele a toho, čeho se snaží dosáhnout.

Hodně se bude spoléhat na konkurenci, pokud jde o skutečné námořníky. Vždy můžete prozkoumat předchozí formulář, ale pokud se jedná o samostatný závod, můžete zkontrolovat, zda se námořník nedávno necítil dobře nebo se nezranil, zda urazil velkou vzdálenost a může být vyčerpaný atd. Pokud se jedná o událost posádky, můžete zkontrolovat minulost posádky, zjistit, zda na poslední chvíli nenastaly nějaké změny a tak dále.

Dalším důležitým vlivem je počasí. Můžete být schopni najít informace o tom, jak se předchozí posádky/námořníci chovali ve srovnatelných podmínkách. Nejmoudřejší volbou, kterou můžete udělat, je pokusit se tento sport co nejblíže sledovat. Tímto způsobem získáte spoustu znalostí, aniž byste museli bojovat, což vám snad pomůže uzavřít spoustu výherních sázek.

Tipy na sázení na závody lodí
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Měli byste své prostředky spravovat moudře, abyste nepřišli o velkou sumu peněz najednou. Pamatujte, že nikdy nesmíte vsadit více peněz, než jste ochotni prohrát. Abyste zabránili plýtvání všemi penězi najednou, rozdělte své zdroje. Pokud máte špatnou sérii, nesnažte se to kompenzovat zvýšením velikosti sázky. Musíte buď nastavit limit, kolik peněz můžete každý měsíc vložit, nebo limit, kolik peněz můžete prohrát v jedné hře.

Musíte být schopni ovládat své emoce a uvědomit si, kdy to vzdát. Když jste nešťastní, máte větší sklony k unáhleným rozhodnutím, což je v případě hazardu katastrofální. Zachovejte si vždy čistou hlavu a důkladně zvažte svou další akci.

Pokud se věci vymykají kontrole a máte podezření, že si vytváříte závislost, zvažte sebevyloučení. Sebevyloučení pomáhá lidem, kteří se potýkají s problémy s hazardními hrami, odpočinout si a zaměřit svůj život a peníze jinam. Může vás znovu spojit s dalšími komunitními programy, které vám pomohou vypořádat se s vaším problémem s hazardními hrami, a také vám nabídne pomoc, kterou potřebujete, pokud si nejste jisti, jak řídit další kroky při vašem zotavení.

Zodpovědné hraní

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close