Golf sázení

Golf je sport, který se těší po celém světě a má ohromně loajální přízeň mužů i žen, bez ohledu na věk. Není to první hra, na kterou by vás napadlo sázet, ale je to překvapivě populární sport, ze kterého lze vyhrát peníze. Hra má své kořeny ve Skotsku 15. století, i když bylo zjištěno, že jiné starověké civilizace hráli podobnou hru již v prvním století před naším letopočtem.

Sportovní sázky po celém světě nabízejí golf, zejména turnaje PGA, jako oblíbenou možnost sázení. S tím, jak sportovní sázení neustále roste na nové trhy, jako jsou Spojené státy americké, popularita golfu poroste jen s tím, jak více lidí objeví napětí v sázení na konkurenční turnaj.

Golf sázení
Nejlepší online sportovní sázkové stránky pro golf

Nejlepší online sportovní sázkové stránky pro golf

Golf, který je oblíbený po celém světě, má neuvěřitelně loajální fanoušky bez ohledu na věk nebo pohlaví. I když golf nemusí být prvním sportem, který vás při sázení napadne, sázení je docela populární.

Golf se datuje do Skotska 15. století a získal si celosvětovou proslulost. Bylo zjištěno, že starověké civilizace hrály srovnatelný sport již v prvním století před naším letopočtem. Nicméně golf je v současnosti stejně rozšířený, jako kdy předtím, zejména na trhu sportovních sázek.

Sázkové kanceláře online po celém světě zahrnují golf, zejména turnaje PGA, jako slavnou sázkovou volbu. A jak se sportovní sázení rozrůstá na nové trhy, včetně Spojených států, popularita golfu poroste jen s tím, jak více jednotlivců odhalí vzrušení z sázení na soutěžní turnaj.

Nejlepší online sportovní sázkové stránky pro golf
Co je golfové sázení?

Co je golfové sázení?

Sázení na golf pravděpodobně začalo se začátkem hry. Je to jednoduchý sport, na který se sází, zejména mezi dvěma hráči v zápase. I když neexistuje žádné přesné datum, kdy sázení na golf začalo, lze důvodně předpokládat, že sázení na tento sport začalo, když byla hra vytvořena.

V roce 2019 PGA Tour zahrnovala sportovní sázení, což je v ostrém kontrastu s ostatními profesionálními sportovními ligami, a od té doby je golf jednou z nejoblíbenější sportovní sázky ve Spojených státech.

V současné době je golf mainstream, zejména pokud jde o sportovní sázení. Významné online golfové sázkové kanceláře nabízejí golfové sázení, ale weby jako FanDuel a DraftKings nabízejí Daily Fantasy Sports pro golf. Dnes je větší přístup ke streamovaným turnajovým přenosům a ještě dostupnější přístup k uzavírání sázek.

Co je golfové sázení?
Jak sázet na golf

Jak sázet na golf

Sázení na golf online se vyvinulo od doby, kdy bylo poprvé představeno. K dispozici je mnoho typů sázek, včetně vítězů turnajů. Tento styl je oblíbený mezi sázkaři, kteří hledají vysokou výplatu. Zkoumání výkonu golfistů na konkrétních hřištích nebo v různých povětrnostních podmínkách může pomoci zúžit výběr sázek.

Jiné typy sázek jako golfové zápasy umožňují sázejícím vsadit si, kdo bude mít úspěšnější kolo nebo turnaj mezi dvěma stejně vyrovnanými golfisty. Kromě toho jsou pro golfisty připraveny prop sázky. co to je?

Prop sázky jsou extrémně populární ve velkých sportech, včetně basketbalu a fotbalu. Vzhledem k tomu, že golf stále získává na popularitě, má smysl ho přivést do sportovního sázení.

U sázek na golfové podpěry mohou sázkaři vsadit na počet birdie, které golfista udělá v každém kole, na nejlepšího hráče národnosti nebo na nejlepšího hráče s levou rukou.

Jak sázet na golf
Pochopení sázkových kurzů na golf

Pochopení sázkových kurzů na golf

O golfu rozhodují různé faktory sázkové kurzy. Za prvé, každé hřiště hraje jinak, což ovlivňuje výkon konkrétního hráče ve hře. Pokud má například určité hřiště náročné greeny, mohou mít golfisté s lepším výkonem v patování kratší kurzy.

Pokud má například jiné hřiště delší fairwaye, může být kurz na golfisty, kteří dokážou míč dohnat na velké vzdálenosti, kratší.

Vzhledem k tomu, že golf je venkovní hra, počasí ovlivňuje hráče a výkony. Stejně tak golfisté důsledně bojují s nepříjemnými zraněními v důsledku točivého momentu nastaveného na jejich tělech. Golfista vracející se po zranění se může zdát jako hodnota, ale dost často může být rezavý na prvním turnaji zpět.

Kurzy na golfový zápas nebo 2 míčky, jak jsou uvedeny v některých golfových sázkových kancelářích, jsou odvozeny z nedávného výkonu a předchozího výkonu na tomto hřišti. Kurzy na zápas však mohou být vysoké, protože několik vysoce postavených hráčů bude často favority v sázení, zatímco na hřišti budou mít extrémně dlouhé kurzy na výhru.

Pochopení sázkových kurzů na golf
Typy golfových sázek

Typy golfových sázek

Vítěz turnaje

Zjednodušeně řečeno, v golfu je sázení na turnajové řadě sázení na to, kdo vyhraje turnaj. Na rozdíl od týmových sportů musí sázkaři vybrat vítěze ze seznamu více než stovky hráčů, protože většina golfových turnajů je každý muž nebo žena pro sebe. Odměna za přesný výběr šampiona je obecně vysoká.

Vítěz zápasu

Sázející si mohou vsadit na to, kdo vyhraje v zápasech (nebo seskupení) hráč proti hráči. Například, pokud peněžní linka má Tiger Woods na +180 a Phil Mickelson na -110, Mickelson je favorizovaný hráč a sázkař by musel vsadit 110 $, aby vyhrál 100 $. Pokud sázkař vsadí 100 $ na Tigera Woodse a on vyhraje, vyhraje sázející 180 $.

Vedoucí kola

Sázející si také mohou vsadit, kdo bude na konci kola lídrem. Sázející může například vsadit na Justina Thomase, aby vyhrál první kolo Masters.

Poté budou kurzy na další kola k dispozici po dokončení hracího dne. Sázení na lídra kola je často nepředvídatelné, ale pokud sázkař ví, že se hráči vždy daří v prvním kole turnaje, může to být značná sázka.

Národnost golfisty

Sázka na národnost je, když sázkař vsadí, že vyhraje hráč z konkrétní země nebo regionu nebo že konkrétní hráč bude nejlepším hráčem ze země nebo regionu. Sázející může například vsadit Jasona Daye, že je nejlepším australským hráčem na Masters. Pokud porazí všechny ostatní australské hráče, sázkař vyhraje sázku.

Přednosti

Parlay bet je, když sázkař vsadí na četné výsledky, aby se projevily, a potřebuje, aby všechny výsledky byly přesně stanoveny, aby vyhrál. Pokud například sázkař dá 100 dolarů na to, že Tiger Woods porazí Phila Micklesona a Brooks Koepka porazí Justina Thomase US Open, budou potřebovat obě situace k odehrání, aby uspěli v přednostní sázce.

Vzhledem k tomu, že sázkař musí být přesný na každý výsledek v celkové sázce, jsou přednosti náročnějším stylem golfového sázení, ale nabízejí vyšší odměny.

Budoucnosti

Věříte, že USA získají Ryder Cup zpět? Poté na něj můžete vsadit futures. Pokud je nyní kurz +300 a vsadíte 100 $, americký tým, který vyhraje Ryder Cup, vám vynese 300 $. Je důležité si uvědomit, že futures jsou nabízeny v dostatečném předstihu před jakoukoli událostí.

Prop Bets

Prop sázky jsou extra sázky spojené s explicitními výsledky v turnaji (turnajové opory) nebo výkonem hráče (hráčské opory). Myslíte si, že Dustin Johnson zaboduje nejlépe ve 2. kole US Open?

No, na to si můžete vsadit. Vyhraje Masters rozdíl pouhých tří ran? I na to se dá vsadit. Široce známé jako zábavné sázky, prop sázky jsou běžně dostupné pro téměř cokoli spojeného s hrou.

Typy golfových sázek
Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na živý golf

Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na živý golf

Živé sázení je možnost vsadit na zápas tak, jak k němu dojde. Kurzy jsou zahrnuty a budou se v průběhu turnaje aktualizovat na základě vyvíjející se akce. Pokud tedy například po páté jamce vypadá Tiger nadějně a je ve vedení, slušelo by se sázejícímu dát peníze, aby vyhrál turnaj a sklidil odměny.

Hlavní golfové turnaje

 1. Mistři
 2. Otevřené mistrovství
 3. US Open
 4. PGA Championship
 5. Hráčský šampionát
 6. Památník
 7. Tour Championship
 8. The Arnold Palmer Invitational
 9. WGC-Fedex St. Jude Invitational
 10. Ryder Cup
Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na živý golf
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Vzhledem k tomu, že online golfové sázení je široce populární, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud sází na tento sport, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Nesázejte na Hype
Časté chyby v sázení na golf

Časté chyby v sázení na golf

Sázení pouze na oblíbené

Když byl v nejlepších letech, sázení na Tigera byla jistá věc. Dnes je však většina turnajů otevřená a rozrušení je standardní. Sázející musí před podáním sázky prozkoumat hráče a jejich minulou výkonnost. Oblíbené se mohou z týdne na týden rychle měnit. Najděte nadějné hráče, kteří mají skvělou šanci vyhrát, ale zatím nejsou příliš sledovaní.

Nesoustředí se na kurz

Rozložení hřiště hraje významnou roli při rozhodování o tom, kdo bude podávat vynikající výkon a kdo se bude plácat. Pokud se silné stránky hráče shodují s kurzem, sázkař bude mít mnohem větší šanci na vítězství v sázce.

Pokud má například široce otevřené hřiště dlouhé odpaly, sázející by si měl vybrat hráče, který jej dokáže dostat na green. Pokud existují obtížné greeny, sázkař by si měl vybrat hráče, který vyniká v patování.

Špatná správa vašeho bankrollu

Před umístěním první sázky si odložte peníze na svůj bankroll. Nejrychlejší způsob, jak tento bankroll ztratit, je jeho špatné řízení. Nehoňte se za prohrami (vsaďte více, než byste obvykle dělali), abyste vyrovnali jednu prohru. Je důležité nebýt chamtivý, pokud se vydáte na vítěznou sérii.

Klíčové věci

 • Zvažte všechny typy sázek
 • Dávejte pozor na počasí
 • Sledujte minulé a současné výkony každého hráče
Časté chyby v sázení na golf