Golf sázení

Golf je sport, který se těší po celém světě a má ohromně loajální přízeň mužů i žen, bez ohledu na věk. Není to první hra, na kterou by vás napadlo sázet, ale je to překvapivě populární sport, ze kterého lze vyhrát peníze. Hra má své kořeny ve Skotsku 15. století, i když bylo zjištěno, že jiné starověké civilizace hráli podobnou hru již v prvním století před naším letopočtem. Bez ohledu na to je golf dnes stejně populární jako kdykoli předtím, zejména pokud jde o trh sportovních sázek.

Sportovní sázky po celém světě nabízejí golf, zejména turnaje PGA, jako oblíbenou možnost sázení. Vzhledem k tomu, že sportovní sázení neustále roste na nové trhy, jako jsou Spojené státy americké, popularita golfu poroste pouze s tím, jak více lidí objeví napětí ze sázení na konkurenční turnaj.

Golf sázení
Co je golfové sázení?Jak sázet na golfGolfové sázkové kurzy
Co je golfové sázení?

Co je golfové sázení?

Sázení na golf s největší pravděpodobností začalo již při hře. Je to snadný sport, na který se sází, zejména mezi dvěma hráči v zápase. I když neexistuje žádné konkrétní datum, kdy sázení na golf začalo, můžeme se důvodně domnívat, že sázení v nějaké formě se odehrává od jeho samotné existence.

V roce 2019 PGA Tour zahrnovala sportovní sázení, které bylo v příkrém kontrastu s jinými profesionálními sportovními ligami. Od té doby je golf jedním z nejpopulárnějších sportovních sázek ve Spojených státech.

Dnes se golf dostal do hlavního proudu, pokud jde o sportovní sázení. Nejen, že všechny hlavní sportovní knihy nabízejí golfové sázení, ale stránky jako FanDuel a DraftKings nabízejí kromě tradičního sázení také Daily Fantasy Sports pro golf. Nyní je lepší přístup ke streamovaným turnajovým přenosům a ještě snadnější přístup k uzavírání sázek.

Co je golfové sázení?
Jak sázet na golf

Jak sázet na golf

Sázení na golf se od svého prvního uvedení skutečně rozšířilo. Je snadné porozumět sázkám, jako jsou vítězové turnajů, které jsou oblíbené mezi sázkaři, kteří hledají vysokou výplatu. Studium výkonu golfistů na určitých hřištích nebo v různých typech počasí může pomoci zúžit výběr sázek.

Jiné sázky, jako jsou zápasy golfových hráčů, umožňují sázejícím vsadit na to, kdo bude mít lepší kolo nebo turnaj mezi dvěma vyrovnanými golfisty. Golf dokonce zavedl prop bety pro golfisty. Prop sázky byly extrémně populární ve sportu jako basketbal a fotbal, takže má smysl přivést je k jiným sportům, jako je golf.

S golfovými sázkami můžete sázet na věci, jako je počet birdie, které může golfista zahrát v jednom kole, nebo dokonce nejlepší hráč národnosti nebo nejlepší levoruký hráč.

Jak sázet na golf
Golfové sázkové kurzy

Golfové sázkové kurzy

Kurzy golfových sázek jsou odvozeny od mnoha faktorů. Každé hřiště se hraje jinak a může ovlivnit, jak hru hraje určitý hráč. Například, pokud má jedno konkrétní hřiště obtížné greeny, lepší golfisté mohou mít kratší kurzy. Pokud má jiné hřiště delší fairwaye, můžeme vidět kratší kurzy na golfisty, kteří dokážou řídit míč na velkou vzdálenost.

Vzhledem k tomu, že golf je venkovní hra, počasí má na hráče vždy vliv. Podobně, golfisté vždy bojují s otravnými zraněními v důsledku točivého momentu, který je umístěn na jejich tělech. Golfista vracející se po zranění se může zdát jako hodnota, ale dost často je uvidíme, jak jsou na prvním místě docela rezavé. turnaj zadní.

Šance na golfový zápas nahoru nebo 2 míčky, jak se jim říká v některých sportovních knihách, jsou odvozeny od nedávného výkonu i výkonu v minulosti na tomto konkrétním hřišti. Turnajové kurzy mohou být vysoké, protože často existuje několik vysoce hodnocených hráčů, kteří budou favority v sázení, zatímco hřiště bude mít extrémně dlouhé kurzy na výhru.

Golfové sázkové kurzy