Uplatněte Bonusové kódy

Ve světě online hazardních her jsou promo kódy, známé také jako bonusové kódy, nesmírně důležité. Poskytují příležitost uplatnit speciální nabídku sázek zdarma nebo bonus, které by nebyly dostupné, pokud byste šli přímo na stránku sportovních sázek.

Propagační kód online sázkové kanceláře je jednoduše počítačově generovaný kód složený z písmen a/nebo čísel, který mohou lidé online zadat do propagačního pole na webové stránce, aby získali slevu nebo nabídku po registraci nebo nákupu. Umístění promo kódu závisí na sázkové kanceláři, ale vždy bude mít jasno, kam chce promo kód zadat.

Uplatněte Bonusové kódy

Některé online sázkové kanceláře vyvinuly propagační kódy, které mohou noví zákazníci použít při registraci nového účtu. Propagační kódy existují, aby poskytovaly novým zákazníkům odměnu za otevření nového účtu. Když použijete přizpůsobený propagační kód webu se sportovním sázením, potvrzujete tím, že při registraci chcete dostávat nabídku, která je k dispozici u těchto sázkových kanceláří.

Většina online sázkových kanceláří bude mít určitou variabilitu termínu „promo kód“. Některé weby pro online sportovní sázení jej budou označovat jako bonusový kód, zatímco jiné jej budou označovat jako kód doporučení. Vkladové kódy se také používají místo promo kódů. Až příště navštívíte online bookmakera, dejte si na ně dobrý pozor.

Section icon
Jak používat promo kódy

Jak používat promo kódy

Než budete moci uplatnit hodnotný bonus, musíte nejprve zjistit aktuální a přesné bonusové kódy. Nemá smysl najít opravdu dobrý bonus, pokud kód již není platný. Na webu jsou k dispozici tisíce speciálních nabídek a vždy budete moci najít ty nejlepší nabídky, které splňují vaše požadavky.

Jakmile sestavíte seznam potenciálních bonusových kódů, musíte vybrat sázkovou kancelář, ve které chcete hrát. Než si vyberete web pro sportovní sázení, mějte na paměti, že většina bonusových kódů je přístupná pouze začínajícím hráčům, takže si musíte vybrat herní klub, kde ještě nemáte účet.

Když najdete web se sportovními sázkami, který splňuje vaše požadavky, je čas se zaregistrovat. Chcete-li tak učinit, musíte uvést své údaje, datum narození, být starší 18 let, mít platný a legitimní e-mailový účet a být schopen provádět vklady pomocí schválené platební metody pod svým jménem. I když se to může zdát hodně, proces registrace je rychlý a může být dokončen během několika minut.

Jak používat promo kódy
Proměňte promo kódy na skutečné peníze

Proměňte promo kódy na skutečné peníze

Než se pokusíte získat bonus, prostudujte si podmínky promo akce. Když se pokoušíte získat bonus, dávejte pozor na požadavky na převrácení, omezení hraní, omezení sázení a data vypršení platnosti.

Máte-li jakékoli obavy nebo dotazy, kontaktujte bookmakera pro potvrzení a znovu zkontrolujte požadavky. Nejlepší online sázkové kanceláře mají horké linky zákaznické podpory, které jsou k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Poslední věc, kterou chcete udělat, je zaregistrovat se na webu pro online sportovní sázení a získat bonus, abyste zjistili, že nějaká skrytá klauzule vám brání ve výběru výher.

Jakmile si vytvoříte účet a splníte požadavky, je čas uplatnit svůj bonus a začít hrát. Než začnete hrát, doporučujeme vám vymyslet strategii, jak co nejlépe využít váš bonus. Pokud použijete správný bonus, máte velkou šanci na výhru.

Proměňte promo kódy na skutečné peníze
Věci, na které si dát pozor v bonusu

Věci, na které si dát pozor v bonusu

Začněte tím, že se podíváte na podmínky bonusu. Téměř všechny podmínky sázkových stránek obsahují několik překvapení. Odborníci doporučují alespoň prolistovat klíčové body, které ovlivní vaše rozhodnutí.

Existují také četné požadavky na sázení, které sázkové stránky ukládají na to, jak jsou sázky podávány, než získáte přístup k bonusu. Požadavek na sázení obvykle určuje, kolikrát musíte hrát, než bude váš bonus převeden na skutečné peníze, které si můžete vybrat.

Zvažte délku platnosti vašeho bonusu. Krátká doba platnosti bonusu na vás bude tlačit, abyste zvýšili své sázky a překročili rozpočet na sázení, čímž se zvýší riziko prohry.

A co je nejdůležitější, zvažte legálnost online sázkové kanceláře, na které chcete hrát. Licencování online sázkové kanceláře je nejdůležitějším faktorem při rozhodování o její způsobilosti. Weby se sportovními sázkami, které jsou legitimní, jsou licencovány buď vládními nebo nezávislými orgány, někdy obojí.

Věci, na které si dát pozor v bonusu
Porozumění smluvním podmínkám propagačních kódů

Porozumění smluvním podmínkám propagačních kódů

Kromě příslušných aspektů uvedených výše o tom, co hledat v a bonus za registraci, existují další informace, které jsou někdy pohřbeny ve smluvních podmínkách, o kterých byste měli vědět.

Před použitím jakéhokoli propagačního kódu zkontrolujte, zda existuje pravidlo maximálního výběru. Pokud existuje, pozorně si jej přečtěte, protože stanoví, jakou část peněz můžete vybrat. Sázkové kanceláře používají toto jednoduché pravidlo, aby zabránily ztrátě velkých peněz ve prospěch šťastných hráčů.

Předpokládejme, že jste vyhráli 500 $ v bonusových penězích; pokud byl maximální limit výběru 200 USD, nikdy neuvidíte zbývajících 300 USD. Web sportovního sázení online má zákonné právo toto odvolat a přesto vám poskytnout garantovaných 200 $.

Několik bonusů vyžaduje první vklad. Zatímco někteří bonusy na sportovní sázení jsou inzerovány jako zcela zdarma, to říká jen část pravdy. Ano, bonus můžete získat, i když neprovedete vklad. Pokud však budete na prvním místě a chtěli byste si svou výhru vybrat, bude sázková kancelář stále vyžadovat vklad.

Služby výběru na druhou stranu nejsou zdarma – a využívají je pouze platící uživatelé. Abyste mohli volně vybírat prostředky na svůj bankovní účet, musíte první vklad malou částku, například 10–25 USD, a poté proveďte KYC.

Mohou platit i omezení sázek. Vzhledem k tomu, že některé sporty jsou hodnoceny přísněji než jiné, sázková kancelář může váhat, zda riskovat skutečné peníze na bonus zdarma pro vysoce vážený sport. Před vsazením pomocí propagačního kódu toto pravidlo dvakrát potvrďte.

Porozumění smluvním podmínkám propagačních kódů
Jaké sporty nabízejí propagační kódy?

Jaké sporty nabízejí propagační kódy?

Většina promo kódů sázkových kanceláří je platná pro všechny ligy. I když tento seznam nemusí být úplný, mezi sázkaři jsou nejoblíbenější možnosti:

Propagační kódy MLB

Na hru MLB můžete využít propagační kód webu pro online sportovní sázení. Moneylines, run lines, total runy, herní rekvizity, hráčské rekvizity a sázky na směny, to vše by vám mělo být k dispozici. Další speciální sportovní sázky MLB jsou k dispozici všem hráčům. Můžete například vsadit na hráče, který trefí homerun, a poté vydělat pár dolarů v bezplatném sázkovém kreditu za každý trefený homerun kterýmkoli hráčem v dané hře.

Propagační kódy NBA

Každý rok se hraje obrovské množství basketbalových zápasů, což znamená, že na akci NBA se používá mnoho bonusových kódů sázkových kanceláří. K dispozici je několik fantastických bonusů online sázkových kanceláří NBA, od navýšení kurzů až po bezplatné nabídky sázek a soutěží. Například v rámci své soutěže NBA na TNT Over/Under udělují weby pro sportovní sázení tisíce dolarů v týdenních cenách.

Propagační kódy NFL

Během sezóny NFL, největší weby pro sportovní sázení mají tendenci nabízet své největší promo kódy sázkových kanceláří. Některé z akcí na sportovní sázení v období před Super Bowl 56 zahrnovaly promo kódy jako „Vsaďte 5 $, vyhrajte 180 $“. U nejlepších sázkových kanceláří jsou k dispozici také další bonusové kódy sázkových kanceláří NFL, jako jsou navýšení šancí, přednostní bonusy a soutěže sázkových kanceláří, jako jsou soutěže „Beat the Spread“ nebo denní volné hry.

NHL promo kódy

Protože v místech, kde je povoleno sportovní sázení, je mnoho fanoušků NHL, na hokejových zápasech jsou nabízeny některé z největších propagačních kódů sázkových kanceláří. V poslední době jsme byli svědky několika fantastických pobídek pro sázkové kanceláře. Například sázková kancelář dříve nabízela bonus „NHL Brick Wall“, ve kterém jste mohli vsadit 50 $ na tým, abyste vyhráli hru a získali 1 $ jako bezplatný sázkový kredit za každý zásah jeho brankáře.

Propagační kódy College Sports

Mnoho států povoluje vysokoškolské sportovní sázení, ale možná nebudete moci sázet na státní týmy nebo umístit opory hráčů. Stále můžete využívat propagační kódy pro registraci sázkových kanceláří pro vysokoškolské hry a často jsou k dispozici navýšení kurzů a pobídky přednosti.

Jaké sporty nabízejí propagační kódy?
Typy propagačních kódů

Typy propagačních kódů

Níže jsou uvedeny některé z nejběžnějších propagačních kódů sázkových kanceláří. Jako vždy mějte na paměti požadavky na průběh hry. Pokud se jedná o sázku bez rizika, vložte kvalifikovanou sázku a bonusová hotovost bude uznána, pokud bude vaše sázka považována za neúspěšnou. Pokud se jedná o promo akci s vkladem, měly by být sázky zdarma připsány na váš účet rychle.

Když splníte kritéria pro přehrání, máte možnost vybrat peníze nebo pokračovat v sázce. Měli byste se také podívat na stránku s akcemi sportovního sázení vaší oblíbené mobilní aplikace nebo webové stránky sázkové sázky, kde naleznete seznam aktivních bonusových nabídek sázkových kanceláří, které můžete využít, spolu se specifickými podmínkami sázkové sázky pro jakýkoli z nabízených propagačních kódů.

Propagační kód sázek bez rizika

Jedná se o nejtypičtější typ pobídky pro nové klientské sázkové kanceláře. Umožňuje vám sázet na jakoukoli hru, přičemž víte, že pokud je vaše sázka nesprávná, obdržíte plnou náhradu co nejdříve. Mnoho z těchto pobídek propagačních kódů nemá žádná omezení minimálních kurzů, takže můžete vsadit libovolnou sázku a získat plnou náhradu, pokud selže.

Pravidelně budete také získávat skromné bezrizikové pobídky k sázkám. Můžete například mít možnost vsadit 25 USD na hru NBA každý týden a získat 25 USD zdarma sázkový žeton, pokud váš vklad prohraje.

Propagační kód bonusového bonusu za vklad

Propagační kódy sázkové kanceláře pro vklad zápasů jsou velmi přitažlivé, protože nejsou závislé na vaší první prohrané sázce. Bez ohledu na to, jak dopadne vaše první sázka, získáte zdarma sázkový kredit. Některé sázkařské weby například nabízejí 100% vyrovnávací bonus za vklad až do určitého limitu, v rozmezí od 250 $ až po ohromujících 1 500 $.

Bonusy za doporučení

A bonus za doporučení má vás nalákat, abyste na palubu vzali své přátele a rodinu. Pokud se vám podaří přesvědčit kamaráda, aby si otevřel účet u vaší sázkové kanceláře, dostanete oba zdarma sázkový kredit. Některé sázkové kanceláře mohou například vás a vašeho kamaráda odměnit až 100 USD v podobě kreditu na stránky, pokud přesvědčíte daného člověka, aby se připojil a použil váš doporučující kód.

Kurz zvyšuje promo kódy

Pobídky ke zvýšení kurzů lze rozdělit do dvou typů: masivní boosty určené pro nové klienty a denní boosty zaměřené na všechny zákazníky. Možnost sázet 1 dolar se zvýšeným kurzem 100/1 nebo 150/1 u nejlepších sázkových kanceláří denně. Například služba sportovních sázek může nabízet kurz +2480 oproti +1750 na Hurricanes, Flames a Maple Leafs, které všechny vyhrávají v danou noc.

Typy propagačních kódů
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Hazardní hry jsou zábavný způsob, jak trávit čas, ale je důležité na to myslet jako na nákup lístku do kina. Celou dobu je to vzrušující, a pokud náhodou vyhrajete něco navíc, je to ještě lepší. Cílem je však pobavit se.

Je zásadní vytvořit a dodržovat herní rozpočet, který vám umožní pokrýt vaše obvyklé výdaje a zároveň vám umožní sázet. Nastavte si časové omezení pro vaše sportovní sázení a naplánujte si další aktivity kolem něj. Měli byste se vyhnout uzavírání více sázek, abyste získali zpět ztracenou hotovost. Tomu se říká honba za prohrami a může se z toho vyvinout závislost na hazardních hrách. Pochopte, že vše závisí na náhodě a štěstí a žádná úroveň pověr nemůže ovlivnit výsledek.

Když už vám sázení nepřipadá příjemné a není již ve vaší správě, je na čase podniknout kroky k tomu, aby to skončilo. Uznání, že máte skutečný problém s obnovou. Musíte důvěřovat někomu, s kým se cítíte dobře při rozhovoru a kdo vám může nabídnout emocionální podporu. Smažte všechny aplikace pro hazardní hry, zakažte jakékoli webové stránky s hazardními hrami a odeberte se ze všech fór s tipy, kde se obáváte, že byste se mohli vrátit.

Zodpovědné hraní