Nejlepší zimní sporty, na které můžete vsadit

Novinky

2022-03-02

Sporty hrané na sněhu nebo ledu se nazývají zimní sporty. Na rozdíl od letních sportů mají zimní sporty kratší sezónu, která trvá od listopadu do února. Některé akce, jako například zimní olympijské hry, jsou naplánovány každé čtyři roky. Zimní olympijské hry představují ty nejzajímavější online sportovní sázky. Přesto je k dispozici několik ročních a dvouletých zimních sportů pro sázení.

Nejlepší zimní sporty, na které můžete vsadit

Tradičně se tyto hry odehrávají v přirozeně chladných oblastech, ale umělý led nyní umožňuje jejich hraní na různých místech a po delší dobu. Většina z nich jsou variace lyžování, sáňkování, ledního hokeje a bruslení. Mohou být soutěživé nebo nesoutěžní a než si vyberete jednu z nejlepších sázkových kanceláří, je důležité se naučit, jak každá z nich funguje. Zde je pohled na různé zimní disciplíny sporty v online sázkových kancelářích.

Sázení na lední hokej

Letní olympijské hry v roce 1920 znamenaly olympijský debut lední hokej. V roce 1924 se tento sport stal součástí programu zimních olympijských her. S 12 mužskými a 10 ženskými týmy, které se účastní Pekingu 2022, je tento sport i nadále základem kalendáře zimních sportů. Zlatá medaile se obvykle uděluje USA, Kanadě, Finsku, Rusku nebo Švédsku. Nejvíce sázené na trzích ledního hokeje u sázkových kanceláří znamená vítěze zápasu, absolutního vítěze, prodloužení a více/méně/.

Skoky na lyžích

Zimní sporty nejsou kompletní bez ikonických skokanských akcí. Soutěž spočívá v tom, že soutěžící letí ze svahu dolů, než jsou spuštěni na další lyžařskou rampu, kde se snaží překonat co nejdelší vzdálenost. V současnosti je světový rekord 246 m.

Skoky na lyžích začínají s 50 sportovci, kteří musí absolvovat dvě kola. Finálové kolo je vyhrazeno pouze pro 30 soutěžících. V posledních dvou kolech je vítěz vybrán na základě nejvyššího kumulativního skóre. Většina sázkových kanceláří nabízí sportovní sázení na skoky na lyžích online, takže hazardní hráči nebudou mít problém je najít.

Alpské lyžování

Je to jedna z nejoblíbenějších možností online sázení na zimní sporty. Znamená to sjíždět zasněžené svahy vysokou rychlostí s lyžařským vázáním s pevnou patou a zároveň se vyhýbat překážkám na klikatých cestách. Zimní sportovní sezóna nabízí několik možností alpského lyžování, jako je sjezd, slalom, obří slalom a super obří slalom. Mezi běžné sázky patří umístění ve třech nejlepších, přímý souboj a absolutní vítěz. Ti, kteří si chtějí vsadit na tuto hru, najdou tyto disciplíny ve sázkových kancelářích na této stránce.

Běh na lyžích

Běh na lyžích, nazývaný také XC, začal v roce 1977. Každý rok závodí více než 41 000 sportovců. Díky nespočtu individuálních a týmových disciplín je ideální volbou pro zkušené gamblery. Závodníci se musí tlačit vpřed úkroky nebo s lyžařskými hůlkami. Norsko v poslední době dominovalo poté, co získalo nejvyšší medaile v posledních třech závodech v běhu na lyžích. Mezi pěti nejlepšími sportovci olympijských her v Pchjongčchangu 2018 pocházelo mnoho z Norska. Není žádným překvapením, že sázkové kurzy na zimní olympijské hry podle všeho favorizují norské sázkaře.

Mnoho fanoušků sází na týmový sprint klasicky, štafetu, 15 km klasicky mužů, 10 km klasicky ženy a volný způsob. Stejně jako alpské lyžování, i běžecké lyžování nabízí sázky, jako jsou výherní marže, vítěz ante-post, heads-to-heads a tři nejlepší umístění.

biatlon

The biatlon kombinuje střelbu z pušky a běh na lyžích, díky čemuž je sledování a sázení zábavnější. Kurzy na biatlon mají výraznější marže než na jiné zimní sporty. Sezóna zimních sportů přináší na konkrétních sázkových trzích neuvěřitelně vysoké kurzy.

Krasobruslení

Krasobruslení je o vzrušujících akcích, jako je otáčení, skákání, šlapání a točení na ledem pokrytém povrchu. Většina možností sázení je k dispozici v zimě. Krasobruslení je oblíbené zejména v Rusku, Kanadě, USA a ve Skandinávii. Fanoušci, kteří si chtějí vsadit na tento zimní sport, mohou tipovat celkový počet bodů, bruslaře, kteří se dostanou na stupně vítězů, a absolutního vítěze.

Rychlobruslení

Na zimních olympijských hrách je 14 akcí rychlobruslení. Zahrnují jedno kolo kromě závodů na 500 m, které trvají dvě kola. O celkovém vítězi rozhodují jejich časové a rychlostní rekordy. V rychlobruslení je aktuálně nejlepší Nizozemsko, které získalo 121 medailí, z toho 42 zlatých. Online sázkové kanceláře poskytují kurzy na úplné vítěze pro mužské i ženské týmy.

Najděte nejlepší sázkovou kancelář na zimní sporty online

Každý, kdo chce vsadit na zimní sporty, by měl využít online sportovní sázkové stránky. Je snadné nechat se unést vzrušením ze zimních sportů, protože mnoho sázkových kanceláří předvádí lukrativní výplaty a lákavé kurzy. Od zimních olympijských her, světových zimních her, evropských zimních her až po zimní univerziádu není snadné vybrat sázkový trh. Kvůli nekontrolovatelným případům online podvodů je zásadní vybrat si stránky pro sázení na zimní sporty s přísnými bezpečnostními opatřeními.

Licencování se ukázalo jako nejjistější funkce online sázkové kanceláře. Hazardní hry na nelicencovaných stránkách jsou nejjednodušším způsobem, jak se stát obětí internetového podvodu. Bonusy a propagační akce zvyšují zábavu. Sázkaři by nikdy neměli zapomínat, že jejich štěstí závisí také na podmínkách souvisejících s jejich preferovanými platformami. Před sázením na jakoukoli hru se vyplatí zkontrolovat drobným písmem.

Tajemství získání významné ceny spočívá v identifikaci bookmakera s nadprůměrnými kurzy. Výběr širokého spektra sázkových trhů jde dlouhou cestou. Dobrá zimní sázková kancelář má mnoho variant každého sportu a značné výplatní sazby.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky