Novinky

November 16, 2022

Sázkové kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Dlouho očekávané mistrovství světa ve fotbale 2022 je konečně za rohem. Katar, hostitelská země, vystoupí 20. listopadu s Ekvádorem v tom, co bude zdánlivě vzrušujícím zvednutím opony měsíčního turnaje. Od jihoamerických hvězd, jako jsou Neymar a Messi, až po ty nejlepší evropské, jako jsou Harry Kane a Kylian Mbappe, se očekává, že turnaj předvede některé z nejlepších talentů, které kdy kopaly do míče.

Sázkové kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022

Ačkoliv nejlepší sázkové kanceláře již zveřejnili své kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022, desítky fotbalových nadšenců provedly vlastní analýzu, aby předpověděly týmy s největší šancí na zisk poháru. Martin Green je jedním z těchto jedinců.

Martin Green v kostce: Po letech práce v odvětví sportovních sázek se Martin Green stal profesionálním sportovním spisovatelem a handicaperem. Od té doby, co se Green ponořil do svého nového úsilí, byly jeho předpovědi úžasně přesné, s prstem na tepu fotbalu po celém světě. 

Proto se stal cílem mnoha sázkařů, začátečníků i zkušených. Po analýze střetnutí v roce 2022 Green neváhal se svými tipy a předpovědi seznámit globální fotbalovou sázkařskou komunitu.

Jaké jsou předpovědi Greena na mistrovství světa ve fotbale 2022?

Je třeba si uvědomit, že předpovědi nemusí být nutně správné. Poukazují však na pravděpodobný výsledek a jakýkoli sázkař by je na vlastní nebezpečí (sázejícího) ignoroval. Poté, co jsme to vysvětlili, je čas pustit se do podstaty: Greenova pojetí a předpovědi.

Brazílie jako favorit turnaje

Green sice nemá vysoké šance Brazílie na získání trofeje, ale připouští, že Brazílie bude v roce 2022 silou, se kterou je třeba počítat Turnaj světového poháru FIFA. Green zde samozřejmě není příliš ambiciózní; kdo by neznal Brazílii? Ve skutečnosti jde o nejúspěšnější tým v historii turnaje, který se proslavil neuvěřitelných pětkrát. 

Vezmeme-li v úvahu, že většina národů sní o tom, že se kvalifikuje na turnaj (natož ho vyhraje), jde o obrovský výkon, kterého by v 21. století mohlo dosáhnout jen několik zemí.

Kromě Německa a Itálie, které byly každý čtyřikrát korunovány mistry světa, žádná země nehrozila, že překoná Brazílii. jaký to má smysl? Jde o to, že vznik Brazílie jako fotbalové kurzy-na oblíbené není bizarní a přitažené za vlasy.

Brazilská série neporažených

Na zdi je napsáno, že Selecao si před mistrovstvím světa ve fotbale 2022 užívají nejlepší formu ve fotbalovém světě. Odehrání 13 zápasů bez jediné prohry toto tvrzení zdůrazňuje. Přestože je tým často ohlašován pro svůj plynulý herní styl, je to právě jeho obrana, která byla během jejich neporazitelnosti vynikající. Proč si ale Green není jistý zemí, která bude usilovat o zisk své šesté koruny?

Shred of Doubt on Brazil

Zatímco bookmakeři upřednostnili Brazílii před každým týmem (alespoň prozatím), zdá se, že Green zaujímá nesouhlasný názor, protože nevěří, že Titeho strana má vše, co potřebuje k tomu, aby porazila ostatní nejlepší uchazeče. Po tom, co loni v létě nevyhrál Copa America, se ukazuje, že tým možná nebude hrát na největší scéně, jak by mnozí očekávali. 

Ještě horší je fakt, že na domácí půdě prohráli kontinentální turnaj s arcirivalem. Ano, tým, který chce vyhrát mistrovství světa, by neměl prohrávat, když na tom nejvíc záleží.

Selecao navíc nikdy nevztáhl ruku na největší trofej od roku 2022 a jejich výkon v ročníku 2018 nebyl na výši – ze soutěže vypadli ve čtvrtfinále. Fotbalové bratrstvo nezapomnělo ani na zdrcující výkon v roce 2014 na domácí půdě, kdy Německo pořádně porazilo (7:1).

Francie, Španělsko a Anglie

Po analýze silných a slabých stránek Brazílie se zdá, že se Green přiklání k dalším fotbalovým juggerům, včetně Francie, Španělska a Anglie. Historie Francie na turnaji je samozřejmě dobře zdokumentována a skutečnost, že jsou obhájci titulu, znamená, že pro udržení poháru udělají cokoli. 

V roce 2018 byli jasnými favority a stále mají, co to znamená, aby ujistili fanoušky, že jsou stále nejlepší. S talenty jako Kylian Mbappé a Ousmane Dembélé na vrcholu své fotbalové kariéry se misky vah snadno nakloní ve prospěch Francie.

Když už mluvíme o Španělsku a Anglii, obě strany mají omlazené týmy, které mohou dát každému nejlepšímu týmu zabrat. Kromě toho vyhráli turnaj každý jednou, což znamená, že nebude překvapením, pokud si některý z týmů tentokrát připíše vítězství.

Nejnovější sázkové kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022

Pro vášnivé sázkaře představuje Světový pohár skvělou příležitost k sázení. I když je na výběr mnoho sázek, ''vítěz turnaje'' patří mezi nejoblíbenější. Nejnovější kurzy naznačují, že Brazílie je pro zvednutí koruny v Dauhá nejoblíbenější, přičemž bookmakeri jí dávají +450. Zde jsou kurzy pro 10 nejlepších favoritů:

  • Brazílie: +450
  • Francie: +550
  • Anglie: +600
  • Španělsko: +750
  • Německo: +1000
  • Argentina: +1000
  • Belgie: +1200
  • Portugalsko: +1200
  • Nizozemsko: +1400
  • Dánsko: +2800

Kdo má tedy lepší pozici, aby vyhrál Mistrovství světa ve fotbale 2022? S výše uvedenými šancemi by člověk měl být schopen dobře odhadnout, přičemž zohlední názory samotného odborníka - Martina Greena.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami
2024-05-23

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami

Novinky