Váš průvodce online sázením

Sportovní sázení je již po staletí jednou z nejoblíbenějších zábav lidí. Všechno to začalo před více než 2 000 lety v řečtině, když byly představeny olympijské hry, a rychle se rozšířilo do Říma, kde bylo sportovní sázení legalizováno. Sportovní sázení dnes zasáhlo téměř každý kout světa díky vzestupu sázkových kanceláří.

S ohledem na to je všeobecně známo, že prohry mohou být ve sportovních sázkách častější než výhry. A bez řádného vedení jako začátečník je nevyhnutelné přestat. Tato pronikavá stránka vám tedy nabízí malý náhled na to, co můžete očekávat v rozsáhlém světě sportovních sázek. Číst dál!

Váš průvodce online sázením
Nejpopulárnější články o sázeníProzkoumejte naše nejlepší průvodce sázenímSlovník sázení
22BET:Až 300 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Sázkové aplikace

Ještě před pár lety bylo sportovní sázení časově náročnou a drahou záležitostí. Je to proto, že sázkaři museli počítat s časem a rozpočtem, aby mohli hrát ve fyzické sázkové kanceláři. Ale to je nyní minulostí díky nejlepším sázkařským aplikacím.

Zobrazit více…
Sázková strategie

Pravdou je, že většina začátečníků v oblasti sportovního sázení na strategie vůbec nezáleží. I když je to odpustitelné, vzhledem k tomu, že začátečník se musí hodně učit, je chybou zcela ignorovat sázkovou strategii. Při správném přístupu dělají sázející správná rozhodnutí, která vedou k častým výhrám. Vezměte však na vědomí, že žádný z těchto sázkových systémů nezaručuje okamžitý úspěch. Ale přesto stojí za to uchopit a použít jeden nebo dva sázkové systémy k naklonění kurzů. Pokračujte ve čtení, abyste se učili!

Zobrazit více…
Jak sázet

Sportovní sázení je snadné, zábavné a poskytuje jednotlivcům možnost vydělat peníze. Začátečníci by naopak neměli spěchat se sázením. Jakkoli je sportovní sázení jednoduché, udělat vše správně hned na začátku není snadné.

Zobrazit více…
Sázení vysvětleno

Sázení může být pro nezkušeného komplikované. Někdy se dokonce může zdát, že svět sázení má svůj vlastní jazyk! neboj. Na této stránce vysvětlíme detaily a nevýhody sázkových podmínek a jak sázení celkově funguje. Sport se stal velkou součástí lidských životů, někteří rádi hrají hru a někteří se spokojí s povzbuzováním svých oblíbených týmů. Jsou však někteří, kteří se rozhodnou ukázat svou vášeň pro sport nebo tým tím, že na ně vsadí.

Zobrazit více…
Matched Betting

Sázkové kanceláře a online sázkové stránky nabízejí uzavřené sázení, což je strategie, která pomáhá jednotlivým sázkařům vydělávat na pobídkách, které bookmakeri poskytují. Sázející může vložit na účet bookmakera, který bookmaker spáruje, aby umožnil sázení bez rizika. Majitel účtu může také vsadit u dvou nebo více sázkových institucí a přijmout sázku zdarma od jedné.

Zobrazit více…
Arbitrage Betting

Arbitrážní sázení spočívá v tom, že hráč vsadí jednu sázku na konkrétní výsledek u bookmakera a současně vsadí na opačný výsledek jinde. Tyto sázky na jistotu zaručují, že sázející dosáhne zisku bez ohledu na výsledek. Za správných podmínek arbitráž matematicky pokrývá všechny výsledky sázek konkrétního zápasu nebo soutěže. Ti sázkaři, kteří často uzavírají arbitrážní sázky, jsou označeni jako arbers. Aby arbers vydělali, vsadili značné množství peněz.

Zobrazit více…
Betting Lines

Sázková čára je bod, který odděluje favorizovaný tým od smolařů ve sportovních soutěžích. Sázkové kanceláře získávají kurzy na sportovní zápasy ze složitého matematického modelu nebo počítačového algoritmu. Na základě statistik určí sázkaři pravděpodobnou hranici vítězství mezi dvěma týmy, která je založena na síle předchozích výkonů.

Zobrazit více…
Live Betting

Před nedávnem neměli sázkaři jinou možnost, než vsadit a sledovat skóre až do konce hry, aby zjistili, zda sázka vyhrála nebo ne. Tradiční sportovní sázení však nyní mnoha hráčům připadá zcela zastaralé.

Zobrazit více…

Betting Picks

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení
2023-05-17

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení

Chcete-li jako sportovní sázkař dosáhnout dlouhodobého finančního úspěchu, potřebujete více než jen talent pro výběr vítězů; Při sázení na sport také potřebujete dobré znalosti o správě svých peněz.

Základy řádkového nakupování pro lepší sportovní sázky
2023-05-03

Základy řádkového nakupování pro lepší sportovní sázky

Při sázení na sporty je důležité zvážit několik faktorů, včetně kurzů a linií, než vsadíte. Line shopping znamená hledání nejvýhodnějších sázkových řad před uzavřením sázky.

Jak vybrat správného boxera, na kterého vsadit
2023-04-19

Jak vybrat správného boxera, na kterého vsadit

Boxerští mistři sdíleli několik společných rysů, které jim pomohly dostat se z neznáma na vrchol. Abyste se stali profesionálním boxerem, musíte být tvrdý jako hřebíky. Bez nadsázky lze říci, že box je jedním z nejprogresivnějších světových sportů. Obrovští a známí bojovníci často věnují tréninku hodně času.

Co potřebujete vědět o sázení NASCAR
2023-03-22

Co potřebujete vědět o sázení NASCAR

S obrovskou fanouškovskou základnou v Severní Americe a mnoha dostihy, které se od února do začátku listopadu konají prakticky každý týden na různých závodních tratích, je sázení NASCAR jednou z nejatraktivnějších možností sázení pro nadšence do motoristického sportu.

Nejpopulárnější články o sázení

Nejpopulárnější články o sázení

V závislosti na tom, koho se zeptáte, může být sportovní sázení těžké nebo docela snadné. Pro začátečníky, celá věc zahrnuje jen výběr sportovní události, výběr týmu, vsazení částky a doufání v to nejlepší. Ještě lepší je, že většina nových sportovních sázkařů sází na týmy nebo události, které již sledují. Tato naprostá jednoduchost je bezpochyby důvodem, proč je sportovní sázení známé po celém světě.

Ale pro ostřílené sázkaře by si jednoduchost a ziskovost neměly plést. Zatímco sportovní sázku může podat kdokoli, ne každý může sázku vyhrát. Je to proto, že úspěšný sportovní sázkař musí investovat dostatek času a úsilí do výzkumu a strategie. Stručně řečeno, vybojovat si mezeru v tomto odvětví vyžaduje určité odhodlání a tvrdou práci.

Například začínající sázkaři by měli vědět o populárních sázkových trzích a kurzech. Odtud pokračujte ke zkoumání kritických statistik, jako je nedávná forma, doma/venku, vzájemný souboj, počasí, chybějící hráči a mnoho dalšího. Celkově může znalost většiny těchto statistik odhalit více o schopnosti týmu vyhrávat.

Je také důležité mít na paměti, že webová stránka sázkové kanceláře před stanovením kurzů zvažuje mnoho faktorů. Je tedy na sázejícím, aby zvážil vše, co může ovlivnit výsledek zápasu. Shromážděte tedy co nejvíce informací.

Nejpopulárnější články o sázení
Prozkoumejte naše nejlepší průvodce sázením

Prozkoumejte naše nejlepší průvodce sázením

Naštěstí se odborníci zde na BettingRanker věnují tomu, aby sázkaři vyzbrojili všemi důležitými informacemi, aby byli úspěšní. Zde je několik nejlepších průvodců k přečtení:

 • Jak - V svět sportovních sázek, některé věci mohou vypadat jednoduše, ale náročné na zvládnutí. Ale s přehledným obsahem s návody je snadné a rychlé sázení na sport. Zdejší průvodci učí sázkaře, jak sázet, vybrat správné trhy, jak se počítají sázkové kurzy a řešit většinu problémů se sportovním sázením.
 • Strategie – Když jde o výběr dokonalého systému sportovních sázek, názory se liší. V každém případě zde průvodci představují nejlepší vítězné strategie pro zvýšení zisků během okamžiku. Sázkové strategie se vztahují na oblíbené trhy, jako je fotbal, golf a baseball.
 • Vysvětlivky – Je pochopitelné, že zahájení nové sázkové cesty může být zdrcující. Naštěstí tito nejlepší průvodci sázením vám celý proces podrží. Jasně porozumíte typům sázek, mechanismu sportovního sázení, tipům na zodpovědné hraní, sázení na esporty a dalším.
 • Kurzy – Je pošetilé uvažovat o sázení na sportovní události, aniž byste dobře ovládali sázkové kurzy. Nechte si jej zde, abyste se dozvěděli o primárních typech sázkových kurzů a o tom, jak platí.
Prozkoumejte naše nejlepší průvodce sázením
Slovník sázení

Slovník sázení

Stejně jako v každém jiném světě hazardu je sportovní sázení plné matoucích termínů. Ve skutečnosti tuto sázku neuzavírejte, aniž byste se naučili některé z těchto termínů. Níže je tedy tabulka se všemi tradičními termíny sportovního sázení, kterým je třeba porozumět:

 • Akce – sázka nebo sázka.
 • AET – Přidaný čas navíc nebo jednoduše čas navíc
 • Proti spreadu - Výsledek hry, který zahrnuje bodový spread
 • American Odds – Sázkové kurzy založené na 100 jednotkách. Jsou alternativou k desetinným nebo zlomkovým kurzům a obsahují plus (-) a mínus (+) pro zobrazení favoritů a smolařů.
 • Bankroll – Celková částka finančních prostředků pro účely hazardních her
 • Bonus – Pobídky nebo odměny nabízené sázkovými kancelářemi novým i věrným hráčům
 • Bookie - Krátká forma bookmakera, oddsmakera nebo linemakera. Bookmakeri vypisují tržní kurzy na sázkovou kancelář
 • Křída – Tým nebo hráč, který je nejoblíbenějším hráčem této události
 • Zavírací čára – místo, kde je bodový rozptyl na začátku hry
 • Správné skóre – sázky za správné předpovídání konečného skóre hry
 • Desetinné kurzy – Někdy nazývané evropské kurzy, jedná se o liché typy především na evropských trzích. Jsou reprezentovány desetinnými místy
 • Desetník – odkazuje na sázky v hodnotě 1 000 $, 100 $ nebo 10 $
 • Pes – Krátká forma smolného hráče nebo týmu s menší pravděpodobností vyhraje
 • Dvojitá šance – Máte dvě možnosti, jak vyhrát sázku. Například sázení na prohru nebo remízu v jednom zápase
 • Edge – Výhoda sázejícího oproti sázkové kanceláři a naopak
 • Even Money – sázka 100 $ na výhru 100 $
 • Fixed Odds – Kurzy, které se po uzavření sázky nemění
 • Fractional Odds – Kurzy uvedené ve zlomkovém tvaru. Například 1/3 místo -300 v americkém kurzu
 • Handle – Celková částka vkladu do hry
 • Handicapping/Handicapper – sázkař, který před podáním sázky analyzuje sázku
 • Sázky ve hře – Jiný název pro živé sázky
 • Šťáva - Provize bookmakera z vyhraných sázek
 • Zámek - Žhavý favorit na vítězství ve hře
 • Longshot - Upřednostňování smolného hráče v sázce
 • Moneyline – Úplná výhra nebo prohra bez bodového rozpětí
 • Žádná akce – Hra, která již nepřijímá sázky
 • Kurz na favorita – Tým nebo hra, která pravděpodobně vyhraje
 • Oddsmaker – jiný název pro bookmakera nebo čárového tvůrce
 • Over/Under Wagering – Kombinované skóre obou týmů nebo hráčů, které je větší nebo menší než to, co nastavil bookmaker
 • Hráčské rekvizity – Sázení na jednotlivé akce hráče během hry. Jako první hráč, který skóroval nebo dostal žlutou kartu
 • Bodové rozpětí – Číslo, které se čárový tvůrce rozhodl reprezentovat rozdíl mezi poraženými a vítěznými týmy
 • Sharp - Moudrý profesionální sportovní sázkař
 • Steam – Náhlá změna řady kvůli velkému množství sázek
 • TKO - Technický knockout
 • Součty – Kombinovaný počet bodů, které si sázkaři zvolí, aby je získali hráči nebo týmy
 • Wire-to-Wire – Sázka, že tým povede každou čtvrtinu nebo polovinu hry
 • Underdog – Tým nebo hráč s dlouhými šancemi nebo menší pravděpodobností na výhru
 • Sázka – sázka uzavřená na sázkovou kancelář
Slovník sázení

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close