Mobile Betting

Obecně řečeno, sportovní sázení je činnost sázení na odhadovaný výsledek sportovní události. Pravidelnost sportovních sázek se liší kulturu od kultury, ale zdá se, že nejoblíbenějším sportem, na který lidé sázejí, je fotbal.

Velcí provozovatelé kasin v hazardu dnes nabízejí mobilní platformu i pro své hráče. Jednoduše řečeno, mobilní sportovní sázení je uzavírání sázek na sportovní událost, kterou si vyberete, pomocí mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety.

Nyní si stále více hráčů může každý den užívat pohodlí sázení na sporty prostřednictvím svých mobilních zařízení se systémem Android nebo iOS, protože většina webů pro sportovní sázení je kompatibilní s mobilními zařízeními.

Rozdíl mezi mobilním a běžným sportovním sázením

Rozdíl mezi mobilním a běžným sportovním sázením

Různé rozdíly poznáte vždy, když přejdete z desktopové podoby sázkové stránky do mobilní podoby a stránky pro sportovní sázení. To by vás rozhodně nemělo přimět k tomu, abyste si mysleli, že stránky s mobilním sázením jsou v každém případě vedlejší. Ve skutečnosti je každý typ webu optimalizován pro zařízení, na kterém budete hrát.

V následujících oblastech si pravděpodobně všimnete největších rozdílů:

  • Uživatelské rozhraní: Vzhledem k tomu, že počítačová verze webu pro sportovní sázení je vytvořena pro obrazovku počítače, bude obsahovat více funkcí a bude snazší se orientovat.
  • Speciální funkce: Speciální funkce nabízené na desktopové verzi webu pro sportovní sázení nemusí být dostupné pro mobilní verzi, protože mobilní telefony nemají tak výkonné zpracování jako stolní počítače.
  • Velikost tlačítka/textu: Očekává se, že velikost tlačítka a textu na mobilu bude mnohem menší než na desktopové verzi webu pro sportovní sázení.
Rozdíl mezi mobilním a běžným sportovním sázením
Nejlepší sportovní hry, které můžete vsadit na svůj mobil

Nejlepší sportovní hry, které můžete vsadit na svůj mobil

Najít mobilní sportovní hru, na kterou byste si v roce 2022 vsadili, pro vás jistě nebude příliš náročné. V současnosti se téměř každá sportovní sázková kancelář snaží svým hráčům nabídnout mobilní verzi svého webu. Níže uvádíme nejlepší mobilní telefony sportovní hry, na které lze vsadit.

Sázení na fotbal

Pokud jde o sportovní sázení, první sport, který vás napadne, bude s největší pravděpodobností fotbal, známý také jako fotbal. Fotbal je určitě nejznámější sport po celém světě a hraje se ve všech čtyřech ročních obdobích.

Nemělo by vás tedy překvapit, že sázky na fotbalové zápasy jsou v tuto chvíli stejně atraktivní jako vždy, vzhledem k tomu, že máme nově skončený Euro Cup a pokračující sezóny anglické Premier League, Liga mistrů UEFA, a Bundesliga mezi mnoha.

Basketbalové sázení

Basketbal jsme umístili na druhé místo v našem seznamu, protože jej lze považovat za druhý nejoblíbenější sport hraný a sázený v mezinárodním měřítku. Přestože se jedná o relativně nový sport, byl vynalezen v roce 1891, rychle si získal své místo mezi top sporty, na které lze sázet.

Pokud víme, miliardy dolarů se sází na NBA pouze každý rok. Číslo se drasticky zvyšuje, když počítáme nějaké větší basketbalové události, jako je March Madness pro basketbal NCAA.

Baseballové sázení

Baseball se běžně nazývá „Americká zábava“ a je jedním z nejoblíbenějších sportů ve Spojených státech. Byl vynalezen kolem 40. let 19. století a od té doby se hraje. Nyní je nejprestižnější baseballová liga na světě Major League Baseball (MLB), která zahrnuje 30 týmů celkem - 29 v USA a 1 v Kanadě.

V Major League Baseball najdete spoustu zápasů, na které můžete vsadit, protože se očekává, že každý tým odehraje 162 zápasů během typické sezóny.

Sázení na koňské dostihy

Koňské dostihy je v mnoha kulturách považován za sport králů. Zahrnuje dva nebo více koní jezdených žokeji na předem stanovenou vzdálenost pro soutěž. Přestože existuje mnoho dalších typů dostihů, na kterých soutěží zvířata, jako jsou dostihy prasat a psí dostihy, koně zaujímají vedoucí postavení, pokud jde o odvětví sázení.

V dnešní době je téměř nemožné setkat se s mobilní sázkovou kanceláří, která nemá koňské dostihy jako sport, na který se dá sázet.

Nejlepší sportovní hry, které můžete vsadit na svůj mobil
Vše, co potřebujete vědět o kurzech mobilních sportovních sázek

Vše, co potřebujete vědět o kurzech mobilních sportovních sázek

Nemůžeme klást dostatečný důraz na to, jak je důležité vědět, jak číst sázkové kurzy. Pokud chcete sázet chytře, je to nezbytný krok. Umožňuje vám zjistit, jaká je pravděpodobnost výsledku a jakou možnou cenu můžete získat.

Možná si myslíte, že je těžké pochopit, jak kurzy v sázení fungují, zpočátku, ale tipy a triky, které jsme uvedli níže, by vám tento proces měly usnadnit a pomoci vám získat výhodu.

Pamatujte, že čísla představují zcela odlišné věci podle toho, jaký systém sázková stránka používá. Pro začátek se setkáte se třemi hlavními způsoby sázkové kurzy jsou uvedeny: kurzy peněžní linie, zlomkové kurzy a desetinné kurzy.

Kurzy peněžní linie

Tato verze kurzů je běžná ve Spojených státech. Jednoduše řečeno, sázka na peněžní hranici zahrnuje výběr jednoho z týmů, který hru vyhraje.

Číslo následované znaménkem mínus (-) označuje částku, kterou musíte vsadit, abyste vyhráli 100 $, zatímco číslo doplněné znaménkem plus (+) označuje částku, kterou vyhrajete, pokud vsadíte 100 $.

Zlomkové kurzy

Tyto typy kurzů jsou běžně známé jako britské kurzy. Jsou prezentovány jako zlomky, odtud název - zlomkové odds. Příklady mohou být 3-1 nebo 7-4.

Svůj zisk si můžete spočítat vynásobením vsazené částky zlomkem. Pokud například vsadíte 10 $ s kurzem 3-1, získáte zisk 30 $ plus svou počáteční sázku, v tomto případě 10 $.

Desetinný kurz

Tyto kurzy jsou zobrazeny jako jedno číslo, což je součet, který obdržíte, pokud vsadíte 1 $. Řekněme, že vsadíte 1 $ na kurz uvedený jako 6, získáte zisk 5 $ a svou počáteční sázku 1 $.

Vše, co potřebujete vědět o kurzech mobilních sportovních sázek
Nejlepší mobilní sázkové kanceláře

Nejlepší mobilní sázkové kanceláře

V roce 2022 je velmi vzácné najít sázkovou kancelář, která nenabízí nějaký typ alternativy vhodné pro mobily. Ačkoli mnoho sázkových kanceláří neposkytuje hráčům specializované aplikace pro sportovní sázení, téměř každá online mobilní sázková kancelář se stará o to, aby měla webové stránky kompatibilní s mobilními zařízeními.

Níže uvádíme nejlepší mobilní sázkové stránky, které svým hráčům nabízejí širokou škálu propagační akce a bonusy:

  1. 22Bet: Mobilní uživatelé mohou mít přístup k mobilní formě webu 22Bet pro sportovní sázení online nebo si mohou stáhnout aplikaci 22Bet pro Apple iOS nebo Android, která zahrnuje všechny funkce webu.
  2. Betsson: Betsson nabízí bezproblémové mobilní sázení, které je vynikající náhradou za jejich webové stránky pro stolní počítače. Pokud si aplikaci stáhnete, můžete si také užít úžasné vizuální prvky a sofistikované funkce.
  3. Casumo: Casumo je jednou z nejlepších možností, pokud hledáte sportovní sázky na cestách. Sázet na sport je snadné prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu díky skvělé webové stránce Casumo pro mobily. Aplikaci máte také možnost stáhnout z App Store nebo Google Play.
  4. Pojď: Nemáte k dispozici ke stažení aplikaci od ComeOn, ale protože je web plně optimalizovaný pro mobily, najdete všechny funkce, které hlavní web pro stolní počítače obsahuje.
  5. Betsafe: Betsafe nabízí webovou stránku vhodnou pro mobily i mobilní aplikaci, která funguje bezchybně. V mobilní aplikaci najdete stejné možnosti a nástroje sázení jako ve verzi pro stolní počítače.
Nejlepší mobilní sázkové kanceláře
Proč je mobilní sportovní sázení oblíbené?

Proč je mobilní sportovní sázení oblíbené?

Chytré telefony dnes používáme v podstatě ke všemu. Mobilní zábava dosáhla bodu, kdy jsou služby jako Netflix a Spotify dostupné ve formě aplikací pro mobilní telefony.

Odvětví iGamingu si také všimlo důležitosti vytváření stránek a aplikací, které jsou vhodné pro mobily. To znamená, že nyní mohou sázející přistupovat ke svým oblíbeným sportovním sázkovým stránkám na cestách, vše, co musí udělat, je vzít si telefon a navštívit webovou stránku.

Dalším důvodem, proč je dnes mobilní sportovní sázení tak populární, je to, že se noví hráči cítí pohodlně a vítáni.

Pozemní kasina jsou běžně považována za opulentní. Takže je těžké jen tak ledabyle vejít a mít šanci najít stůl. Společnost mobilního hazardu však tuto mezeru zmenšila tím, že vytvořila aplikace a weby kompatibilní s mobilními zařízeními, které lidem umožňují sázet kdykoli a kdekoli.

Proč je mobilní sportovní sázení oblíbené?
Nejlepší mobilní stránky pro sportovní sázení

Nejlepší mobilní stránky pro sportovní sázení

Sportovní sázení pomocí mobilního telefonu je obvykle velmi jednoduché a přímočaré. Nejprve se musíte podívat po online sázkových kancelářích, které jsou kompatibilní s mobilními zařízeními nebo mají verzi aplikace. Pak byste se měli ujistit, že jsou bezpečné a spolehlivé. Můžete pokračovat a podívat se na naše recenze nejlepších mobilních sázkových kanceláří uvedených výše.

Jakmile najdete nejlepší aplikaci pro sportovní sázení, můžete si ji stáhnout a zaregistrovat se do sázkové kanceláře. Po registraci musíte vložit nějaké peníze pomocí způsoby vkladu nabízené sázkovou kanceláří.

Pak už jen stačí najít sportovní událost, kterou preferujete, a vsadit na výsledek pomocí vkladu, který jste právě provedli. Před dokončením sázky si nezapomeňte zkontrolovat kurzy.

Sázení na sport pomocí mobilu je často bezproblémové, protože bookmakeři jsou v dnešní době velmi precizní ve vývoji uživatelsky přívětivých aplikací. Někteří hráči si dokonce myslí, že kvalita aplikací vyvinutých dnes je vyšší než u většiny webových stránek pro sportovní sázení pro stolní počítače.

Navíc je neuvěřitelně pohodlné sázet pomocí mobilního telefonu, protože to můžete dělat i v posteli. Nakonec je to stále otázka osobních preferencí.

Nejlepší mobilní stránky pro sportovní sázení