Sázková strategie

Pravdou je, že většina začátečníků v oblasti sportovního sázení na strategie vůbec nezáleží. I když je to odpustitelné, vzhledem k tomu, že začátečník se musí hodně učit, je chybou zcela ignorovat sázkovou strategii. Při správném přístupu dělají sázející správná rozhodnutí, která vedou k častým výhrám. Vezměte však na vědomí, že žádný z těchto sázkových systémů nezaručuje okamžitý úspěch. Ale přesto stojí za to uchopit a použít jeden nebo dva sázkové systémy k naklonění kurzů. Pokračujte ve čtení, abyste se učili!

Vše, co potřebujete vědět o strategiích sportovního sázení

Vše, co potřebujete vědět o strategiích sportovního sázení

Strategie sportovního sázení je soubor systémů nebo tipů zkoumaných za účelem vytvoření ziskového scénáře. Jinými slovy, vhodně vytvořený sázkový systém přenáší výhodu, kterou má sázková kancelář, na hráče. To je možné, protože sportovní sázení zahrnuje skutečné lidské činnosti, takže neexistuje žádná výhoda, která by zajistila, že bookmaker vždy vyhraje.

Jak se očekávalo, online sázkové kanceláře již dříve zohledňují mnoho statistik vytvářet své šance. I když to samozřejmě ztěžuje předpovídání výsledků, sázení se stává ziskovější s řádnou statistickou analýzou. Jednoduše řečeno, strategie kromě minimalizace základních chyb zvyšují hráčovy šance na výhru.

Vezměte si například správu peněz. Jde o to, že většina nováčků selhává ve sportovním sázení, protože neví, jak ochránit svůj kapitál. Je to vždy vynikající strategie vědět, kolik sázet a na které konkrétní hry.

Správa peněz také pomáhá zeleným handám minimalizovat další ztráty řízením jejich herního času. Celkově se tedy naučte primární systémy sportovního sázení a přizpůsobte je odpovídajícím způsobem, abyste zvýšili efektivitu.

Vše, co potřebujete vědět o strategiích sportovního sázení
Strategie sázení na fotbal

Strategie sázení na fotbal

Strategie sázení na fotbal není jen tak nějaká jiná strategie sportovního sázení. Je to proto, že vyhrát peníze ze sázení na fotbal může být náročné, přestože jde o nejoblíbenější trh sázení. Ve fotbalové strategii musí být sázkaři ochotni obětovat značné množství času, dovedností a odhodlání, aby byli úspěšní.

Musí hodnotit hry ze všech možných úhlů, včetně statistik jednotlivých hráčů, výsledků vzájemných soubojů, nedávné formy, chybějících hráčů, domácí výhody a dalších. Níže je uvedeno, jak přijít s vítěznou strategií sázení na fotbal.

Strategie sázení na fotbal
Jak vytvořit strategii fotbalového sázení?

Jak vytvořit strategii fotbalového sázení?

Za prvé, abyste měli dlouhodobý zisk ze sázek na fotbal, noste klobouk podnikatele. Jak již bylo řečeno, sázení na fotbal vyžaduje obrovské množství úsilí a času na výzkum. Proto je prvořadé zůstat organizován a sestavit jasný plán úspěchu. Pamatujte, že bookmaker se dívá na desítky týmových faktorů, než přijde s šancemi.

Nyní, když jste napumpovaní a vzděláváte se, je čas si sednout a vylepšit strategii. V takovém případě vyhodnoťte všechny možné výsledky konkrétního fotbalového utkání a shromážděte co nejvíce informací.

Vždy začněte čistými čísly a podrobnými herními statistikami, jako je průměr inkasovaných a vstřelených gólů pro každý tým. Podívejte se také na technické statistiky, jako je například hráč, který s největší pravděpodobností skóruje nebo dostane kartu a výhodu domácího hřiště. Nikdy není na škodu dát přednost fotbalovému týmu ve formě hrající doma.

Chcete-li zabalit vítěznou fotbalovou strategii, zvažte, co o konkrétní hře říkají profesionální sázkaři. To je pravděpodobně jediný způsob, jak získat syrové, přímočaré informace o hře. Existují stovky blogů o zápasových dnech a televizních pořadů věnovaných diskuzi o statistikách zápasů a předpovědích. Všimněte si však, že ne všechny názory v tomto případě platí.

Jak vytvořit strategii fotbalového sázení?
Nejlepší tipy na fotbalové sázení

Nejlepší tipy na fotbalové sázení

Dělat si domácí úkoly o samotě ve skluzu nepomůže sázení na fotbal svět. Je to proto, že při sázení na fotbal je třeba mít na paměti několik zjevných, ale životně důležitých bodů. Níže jsou uvedeny ty nejzřetelnější:

  • Bankroll/správa peněz: Ať už sázíte na fotbal, golf, baseball, tenis nebo jakoukoli jinou hru, odkládání peněz z hazardu je prvořadé. V případě ztráty by vám mělo být příjemné žít bez těchto peněz. Optimální strategií řízení bankrollu ve sportovním sázení je použít pouze 1 % až 5 % z celkového bankrollu na jednu sázku.
  • Vyberte si dobrého bookmakera: Zde je další důležitý, ale často přehlížený bod při sázení na sport. Zatímco existuje mnoho stránky s hazardními hrami tam venku nejsou všichni stejní. Nejlepší sázkové kanceláře obvykle nabídnou hráčům lepší kurzy, více trhů a bezpečný všestranný zážitek. Takže si o tom udělejte dostatek výzkumu.
  • Sázkové trhy: Pochopení dostupných trhů sázení na fotbal je stejně důležité jako vytvoření optimální strategie. Fotbal se skládá ze sázkových trhů, jako je dvojitá šance, více/méně, konečný výsledek, poločas/konečný poločas, první tým, který skóruje a další. Prozkoumejte proto, který sázkový trh je pro danou událost vhodný.
  • Získejte bonus: Všichni sázkaři jsou přirozenými vítězi. A protože sázkové kanceláře tuto skutečnost velmi dobře vědí, často lákají hráče na různé bonusy a akce. Jako chytrý získejte bonus a použijte jej k navýšení bankrollu. Jen neignorujte bonusové podmínky.
Nejlepší tipy na fotbalové sázení
Baseballová sázková strategie

Baseballová sázková strategie

Mezi fotbalovou a baseballovou sázkovou strategií pro začátečníky není příliš velký rozdíl. Ale ve skutečnosti je rozdíl jako den a noc. Na rozdíl od fotbalu, kde vládne bodové rozpětí, je baseball většinou o peněžní linka. Stručně řečeno, sázkaři potřebují pouze předpovědět vítězný tým a ne kdo kryje.

Ačkoli to není běžné, hráči mohou také sázet na „spready“ a trhy, jako je over/under. Ať tak či onak, být úspěšným baseballovým sázkařem potřebuje jasný plán.

Baseballová sázková strategie
Jak vytvořit strategii sázení na baseball

Jak vytvořit strategii sázení na baseball

Nejprve se podívejte na rozpisy týmů. Baseballové týmy často každé léto hrají přibližně 162 zápasů za přibližně šest měsíců. Nyní to znamená, že většina týmů má každodenní zápasy, přičemž někteří cestují na dlouhé vzdálenosti. Je zřejmé, že hostující tým bude trpět unavenými nohami. Také tým hrající po dni volna má čerstvější nohy.

Za druhé, průzkum statistik jednotlivých hráčů. Už byste měli vědět, že baseball je souboj mezi nadhazovačem a nadhazovačem. Pokud se například tým s ukázkovými pravorukými nadhazovači střetne s týmem s „průměrnými“ pravorukými nadhazovači, ten první bude mít pravděpodobně kratší baseballové kurzy. Zvažte tedy tyto statistiky.

A konečně, jaké je počasí v den zápasu? Hry hrané v chladném počasí mají obvykle nižší skóre než hry hrané v teplém počasí. Je to proto, že studený vzduch znamená větší hustotu vzduchu, což vede k menšímu tření míče a menšímu pohybu. Méně otlučený míč tedy urazí kratší vzdálenosti. Silný vítr navíc ztíží život útočníkům.

Jak vytvořit strategii sázení na baseball
Nejlepší tipy na sázení na baseball

Nejlepší tipy na sázení na baseball

Nyní, když je po ruce zabijácká baseballová strategie, je čas ji posílit těmito osvědčenými a osvědčenými sázení na baseball tipy:

Vyhněte se horkým oblíbencům: Nejlepší online bookmakeri vědí, že "Průměrní Joes" milují krátké kurzy. Ale jak už možná víte, šance mohou být klamné. Vezměte si například EPL, kde dobře formovaná Chelsea vždy porazí Brighton. Ale v MLB nejlepší týmy jako Yankees, Dodgers a Cubs vyhrají během sezóny pouze 65 % z celkového počtu zápasů. Takže využijte smolařů.

Postupujte podle zpětného pohybu čáry (RLM): Baseballové sázení není jen o zvýhodňování smolařů. Sportovní sázkaři musí sledovat RLM bookmakera, aby věděli, jak se sázková řada pohybuje. Například Yankeeové mohou mít -150 proti Cubs při +120. Poté se příslušné kurzy upraví na -135 a +110. V tom případě se linie posunula ve prospěch Cubs. Pamatujte, že v baseballu nejsou žádné jasné favority.

Zaměřte se na spodní: Při sázení na celkové hodnoty sázkaři baseballu vždy upřednostňují overs. Obecně platí, že hry s vysokým skóre jsou atraktivnější než nudné podřimování. Ale pokud patříte mezi ostré hráče, hry plné dvojitých her, strikeoutů a 1-2-3 směn jsou lákavé. Stručně řečeno, bookmakeři vědí, že většina půjde do overs. Takže důvtipní mudrci nabízejí více peněz na spodních.

Nehoňte se za parlay a upoutávky: Myšlenka transformace 10 $ na 100 $ jedinou sázkou může být neodolatelná. Přednosti a upoutávky však nabízejí nespravedlivé kurzy, přestože jsou maskovány velkými kurzy. Držte se tedy jednotlivých herních sázek a vždy používejte bankroll management.

Nejlepší tipy na sázení na baseball
Strategie sázení na golf

Strategie sázení na golf

Golfové sázení může být pro začátečníky trochu složitější než sázení na fotbal nebo baseball. Golf je totiž většinou o tipování vítěze celého turnaje. Vybírání velkých jmen v golfovém sázení může být také sázkou, protože velké šampionáty a turnaje obvykle vyhrávají hráči, o kterých tisk nemluví.

Kromě sázek na případného vítěze turnaje mohou sázející na golf také sázet na výkon jednotlivého golfisty. Kromě toho existují sázkové příležitosti, kde lze vsadit na lídra prvního kola, skupinové zápasy, národnost, vzájemný souboj a další. Nicméně sázení na úplné vítěze turnajů jako The Masters, US Open a mistrovství PGA je nejpohodlnější způsob.

Strategie sázení na golf
Jak vytvořit strategii golfového sázení

Jak vytvořit strategii golfového sázení

Při pokládání základů pro špičkový systém golfových sázek je prvořadá znalost dostupných trhů. Jednoduše, vsaďte na úplného vítěze turnaje nebo na vítěze, i když to může být hodně náročné.

Pro jistotu tedy počkejte, až turnaj začne a umístěte přesnější sázku v závislosti na statistikách. Zvažte také trhy jako Top 5 Finish, Top 10 Finish, First Round Leader a další oblíbené trhy.

Mezitím by pomohlo vědět něco o golfovém hřišti. Díky tomu není potřeba znát každý pohár na hřišti, ale pouze rozložení a umístění hřiště. Například golfová hřiště West Coast Swing jsou tradičně hrbolatá, což znamená, že hráči z jihovýchodu mohou mít problémy. Celkově se podívejte na to, jak pohodlně může být hráč na hrací ploše, než ho podpoříte.

Nakonec se podívejte na předpověď počasí, stejně jako v baseballu. Jak již bylo řečeno, studený vzduch je mnohem hustší než teplý. Takže když studená hůl zasáhne studený golfový míček, tažení je jistá věc. Jednoduše řečeno, chladnější energie zkracuje dojezdovou vzdálenost o 1 nebo 2 yardy na každých 100 yardů. Mezi další faktory počasí, které je třeba vzít v úvahu, patří déšť, vítr a sníh.

Jak vytvořit strategii golfového sázení
Nejlepší tipy na golfové sázení

Nejlepší tipy na golfové sázení

Níže uvádíme několik užitečných tipů, které vám pomohou maximalizovat strategii golfového sázení:

Ne vždy zálohujte oblíbené: Golf nemá nouzi o tlumiče jako na jiných sportovních akcích. Někdy se smolař může rozčilovat, aby získal trofej. Příkladem je Tiger Woods, který má vždy krátké šance na vítězství v turnaji, když je ve špičkové formě. Podpořit ho místo vyspělého domácího hráče s dlouhými kurzy však může být drahá chyba. Sázkař vždy rád nabídne delší kurzy neosvědčenému golfistovi.

Neignorujte formálního golfistu: Sázení na golfistu ve formě je pravděpodobně nejlepší způsob, jak zde něco vyhrát. Například bookmaker může nabídnout +200 pro Abrahama Ancera, aby skončil v top 10. Předpokládejme, že hráč skončil v pěti po sobě jdoucích top 20, pak jsou šance příliš dobré na to, aby se daly obejít. Nikdy nevíš; Abraham může skončit dokonce mezi 10 nejlepšími.

Nejlepší hráči na velkých turnajích: Posledním velkým šampionátům dominovala známá jména, pokud se statistiky nemýlí. Například Koepka byl celosvětově čtvrtý, když vyhrál 2018 PGA. Naopak Patrick Reed, vítěz Masters z roku 2018, byl před turnajem na 24. místě. Nyní to znamená, že šance golfisty světové třídy (Top 25) vyhrát velký turnaj jsou vysoké.

Historie kurzu: Je pošetilé vkládat peníze na hlavu konkrétního golfisty, aniž bychom brali v úvahu jeho rekord na příslušném hřišti. Jednoduše řečeno, vždy se podívejte, jak si golfista vede na konkrétním hřišti. Kromě toho by nikdy neměla být přehlížena místní znalost, protože domácí golfista pravděpodobně na místním golfovém hřišti předvede dobrý výkon.

Nejlepší tipy na golfové sázení

Nejnovější zprávy

Průvodce sázkami pro nováčky na rok 2022
2022-08-03

Průvodce sázkami pro nováčky na rok 2022

Uzavřené sázení, známé také jako „honba za bonusy“, je jedinečnou formou hazardu pro sázkaře, kteří chtějí přinášet zisky bez rizika prostřednictvím využití nabídek svých bookmakerů. Stejně jako ostatní hazardní hry, jako je sportovní sázení a hraní online kasinových her, zahrnuje využití nejlepší sázkařské weby k dispozici. Na rozdíl od běžného sázení však hazardní hráči nespoléhají na štěstí nebo zkušenosti. Místo toho potřebují k získání zisku pouze následující:

Chyby, kterým se sázkaři vyhýbají
2022-07-27

Chyby, kterým se sázkaři vyhýbají

Nikoho nebaví dělat chyby, zvláště když je to stojí peníze. Chyby mohou stát hráče ve vzrušujícím světě sportovních sázek spoustu peněz. I sebemenší chyba může znamenat rozdíl mezi úspěšným dnem a dnem, kdy se sázkaři chce brečet.