Nejlepší online sázkové aplikace

Ještě před pár lety bylo sportovní sázení časově náročnou a drahou záležitostí. Je to proto, že sázkaři museli počítat s časem a rozpočtem, aby mohli hrát ve fyzické sázkové kanceláři. Ale to je nyní minulostí díky nejlepším sázkařským aplikacím.

Na této stránce se tedy dozvíte nejlepší sázkařské aplikace v roce 2021 a několik užitečných informací pro mobilní sportovní sázení. Aplikace pro sportovní sázení je mobilní nebo stolní software, kde sázkaři sázejí na více sportovních událostí.

Nejlepší online sázkové aplikace
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Co jsou online sázkové aplikace?

Co jsou online sázkové aplikace?

Nejlepší sázkové aplikace jsou obvykle dostupné prostřednictvím okamžitého hraní (webové) nebo speciálních aplikací pro počítače a mobilní operační systémy. Sázkaři začínají vytvořením sázenky před vložením vkladu se skutečnými penězi nebo bonusovými penězi. Aplikace také umožňují hráčům sledovat živá skóre a statistiky her, stejně jako sledovat výhry a prohry.

Co jsou online sázkové aplikace?
Stručná historie sázení

Stručná historie sázení

Za prvé, sportovní sázení existuje od té doby, co existují sportovní události. Vše začalo před více než 2000 lety, když Řekové zavedli olympiádu, která se později rozšířila do starověkého Říma. V Římě diváci vkládali obrovské částky na vítězné gladiátory, přičemž sportovní sázení se nakonec stalo legální.

Později v historii se sázení rozšířilo v Anglii, s koňské dostihy být středem přitažlivosti. Netrvalo dlouho a angličtí osadníci vyvezli tuto zábavnou činnost k americkým břehům a do dalších částí světa. Dnes mohou hazardní hráči sázet na fotbal, hokej, ragby, tenis, dostihy, dostihy chrtů a další.

Stručná historie sázení
Nejnovější vývoj sportovního sázení

Nejnovější vývoj sportovního sázení

V 50. letech minulého století Las Vegas legalizovalo sportovní hazard, aby byl pro mnohé atraktivnější. Sázkaři však museli cestu podle toho naplánovat, smůlu měli ti, kteří bydlí mimo město. Je to kvůli takovým nepříjemnostem, které vedly k vzestupu online sportovních hazardních her. První aplikace pro sportovní sázení (Interlops) byla spuštěna v roce 1996.

Úspěch této sázkové stránky motivoval další sázkové kanceláře ke spuštění. Jak se očekávalo, většina bookmakerů již měla úspěšné pozemní operace. Ale stejně jako v odvětví online kasin byla konkurence tvrdá. Výsledkem bylo, že sázkové kanceláře začaly nabízet lákavé bonusy, jako jsou bezplatné sázky a bonusové peníze, aby přilákaly a udržely hráče.

Mezitím, live sázení přišla mnohem později v roce 2002. To znamenalo významný milník v tomto odvětví, protože sázející mohli sázet na živé zápasy. Pro ostřílené sázkaře vědí, že live sázení je lukrativnější a zábavnější než předzápasové sázení.

Zde už mají sázkaři práce od ruky, protože výsledky zápasů se nyní snáze předpovídají. Celkově vzato, online sázkové aplikace způsobily velkou revoluci v tomto odvětví.

Nejnovější vývoj sportovního sázení
Popularita sázkových aplikací

Popularita sázkových aplikací

To nikdo nemůže tvrdit online sportovní sázení je v současnosti celosvětově nejvýznamnějším sázkovým trhem. Podle zjištění Zion Market Research dosáhl průmysl sportovního sázení v roce 2020 neuvěřitelných 131,1 miliardy dolarů, a to navzdory pandemii Covid-19.

Kromě toho stejná zpráva říká, že trh do roku 2028 zaregistruje přibližně 179,3 miliardy dolarů. Nyní je to působivý růst o 8,83 %.

Proč ale toto odvětví zaznamenává ohromující čísla i v náročných letech? Za prvé a nejzřetelnější, zvýšená penetrace internetu nemohla přijít v lepší dobu.

Podle zpráv bylo k lednu 2021 přibližně 4,66 miliardy aktivních uživatelů internetu. Z tohoto počtu téměř 90 % využívalo k přístupu na internet svůj mobilní telefon. Pokud se tyto statistiky dají použít, pak to znamená, že přibližně 63 % světové populace může hrát online hazardní hry.

Kromě širšího pokrytí internetem získalo toto odvětví výstřel ze stále rostoucí mobilní technologie. Když byly v červnu 2007 a září 2008 vydány první iPhone a Android, znamenalo to pouze to, že se průmysl rozšíří a zlepší.

Dnes se tyto mobilní operační systémy vyrovnají stolním systémům, pokud jde o zabezpečení a funkčnost. Ve skutečnosti je sázení na mobilu jediný způsob, jak si užít specializované služby aplikací pro hazardní hry.

Popularita sázkových aplikací
A co legislativa pro sportovní sázení?

A co legislativa pro sportovní sázení?

Dalším často přehlíženým důvodem, proč se sázkové aplikace staly tak populární, je nedávná legislativa na většině trhů. Vezměme si například Spojené království, kde se sázková činnost stala legální v 60. letech 20. století.

Dnes se toto odvětví může pochlubit mnoha licencovanými webovými stránkami s více než 100 sázkovými kancelářemi rozmístěnými po celé zemi. Aktuální tržní hodnota je více než 650 milionů GBP s více než 2 miliony aktivních hráčů. Impozantní!

Přes Atlantik do USA se státy po letech politické opozice stávají vnímavější k online sázení. Například zákonodárci v Arizoně v roce 2021 jednomyslně schválili zákon o online sportovním sázení, který umožňuje mobilní hazardní hry.

V důsledku toho bylo v září spuštěno několik sázkových kanceláří. Nevada, Colorado, Illinois a Iowa jsou další státy, kde vzkvétají online sázkové aplikace.

A co legislativa pro sportovní sázení?
Výhody a nevýhody sázkových aplikací

Výhody a nevýhody sázkových aplikací

Existuje tolik důvodů, proč používat ty nejlepší online aplikace pro sportovní sázení.

Profesionálové

 • Pohodlí: Stejně jako ušetří čas při telefonování pomocí mobilního telefonu namísto statické pevné linky, platí totéž pro mobilní sázení. Jinými slovy, hráči k podávání sázek nemusí hledat počítač nebo osobní sázkovou kancelář. Místo toho vytáhněte telefon, vytvořte sázenku a vyhrajte nějaké peníze.
 • Nejlepší kurzy a bonusy: Mnoho zákazníků kamenných sázkových obchodů bude souhlasit s tím, že zde nejsou žádné obědy zdarma. Sázení v jednom z těchto obchodů bez minimálního vkladu je téměř nemožné. Naopak, bonusy a sázky zdarma jsou na denním pořádku v nejlepších sázkařských aplikacích. Noví hráči často využívají sázky zdarma pouze za úspěšné vytvoření účtu.
 • Snadný výběr peněz: Snadný výběr peněz je významným prodejním argumentem pro sázkové aplikace. Chcete-li vybrat výhry, hráči stačí jít k pokladně a vybrat způsob výběru spojený s účtem. A to, aniž byste zapomněli na rychlé vklady prostřednictvím účtu Pay by Phone.

Nevýhody

 • Závislost na sázení: Sázkaři, kteří nedokážou ovládnout svou sázkařskou žízeň, mohou zjistit, že se do závislosti propadají ještě hlouběji. Skutečnost, že aplikace pro hazardní hry berou sázky kdekoli a kdykoli, neznamená, že by sázení mělo nahradit jiné kratochvíle ve vašem životě.
 • Omezené funkce: Jakkoli dobré, sázkové aplikace jsou ve srovnání s okamžitými webovými aplikacemi nějak omezené. V mnoha případech verze webových stránek obsahují více funkcí, jako jsou další platební metody, více bonusových informací a další.
Výhody a nevýhody sázkových aplikací
Jak sázet pomocí aplikací

Jak sázet pomocí aplikací

Tato část pojednává o tom, jak začít s nejlepšími aplikacemi pro hazardní hry. Naučíte se vybrat správného operátora, stáhnout si kompatibilní aplikaci a úspěšně nastavit účet.

Vyberte si poskytovatele s nejlepší aplikací pro sázení

Níže uvádíme několik věcí, které je třeba zvážit při výběru nejlepší aplikace pro hazardní hry:

 • Zákonnost: Podívejte se, jak spolehlivá je sázková platforma. Nejlepší aplikace pro sportovní sázení musí být licencovány a regulovány právním subjektem, aby byla zaručena spravedlnost a bezpečnost. Pokud například žijete ve Spojeném království, nic, co není schváleno UKGC, nepřichází v úvahu.
 • Dostupné kurzy: Čím šťavnatější kurz, tím lepší sázková kancelář. Nejprve se ale naučte číst kurzy. Například většina evropských sázkových kanceláří používá desetinné kurzy, zatímco americké sázkové kanceláře používají americké kurzy. Ať je to jakkoli, nespokojte se s méně.
 • Živé sázení: Pokud aplikace sázkových kanceláří nenabízí živé sázení a streamovací služby, úplně ji přeskočte. Jak bylo řečeno na začátku, sázení live je v moderním odvětví sportovního sázení to pravé. V tomto typu hazardních her mohou hráči vidět, jak se šance během hry mění, a dělat přesná rozhodnutí.
 • Limity sázek: Maximální a minimální limity sázek se liší v závislosti na sázkových kancelářích. Standardní sázkové kanceláře umožňují hráčům vsadit od 0,50 do 10 000 USD. Sázkové limity pro sázení ve hře jsou však vždy jiné. Některé jurisdikce, jako je Německo, také stanovují strop na maximální sázku, kterou může sázející vložit.
 • Zákaznická podpora: Mnohokrát se sázející setkávají s problémy, jako jsou pozdní výběry, ověřování ID, pozastavené sázkové účty a tak dále. V takovém případě by podpora sázkové aplikace měla poskytovat rychlý 24/7 servis. Pokud je to možné, podpora živého chatu, kterou nespravují roboti, je nutností.
Jak sázet pomocí aplikací
Stáhněte si aplikaci

Stáhněte si aplikaci

Po identifikaci dokonalé sázkové aplikace je čas ji nainstalovat. Zkušenosti se však mohou mírně lišit v závislosti na sázkovém zařízení a bookmakerovi. Níže je uvedeno, co je třeba mít na paměti při sázení na Android a iPhone:

Aplikace pro sportovní sázení pro Android

Android je skutečně nejrozšířenějším operačním systémem pro mobilní telefony. Je tedy zřejmé, že většina mobilních sázkových aplikací je přizpůsobena pro Android. Většina aplikací pro sportovní sázení však překvapivě není v Obchodě Google Play dostupná. V roce 2013 Google zakázal všechny aplikace pro hazardní hry se skutečnými penězi v Obchodě Play s tím, že neexistuje žádný systém, který by ověřoval věk uživatelů.

Naštěstí byl všeobecný zákaz v roce 2017 zrušen, i když byl omezen pouze na uživatele ve Spojeném království, Francii a Irsku. Začátkem tohoto roku společnost přidala na seznam dalších 15 zemí (včetně USA). I když se jedná o významný krok, většina uživatelů stále uvízla venku. Ale nebojte se, protože sázející si stále mohou instalovat aplikace APK přímo z webu sázkové kanceláře.

iOS aplikace pro sportovní sázení

Na rozdíl od Googlu je Apple platformou, která je pro hráče přívětivější. Výsledkem je, že šance na přímé stažení těchto legálních sázkových kanceláří na iPhone nebo iPad z App Store jsou poměrně vysoké. Ještě lepší je, že stahování a instalace sázkových aplikací pro iPhone je zdarma, stejně jako u Androidu.

Chcete-li nainstalovat aplikaci pro sportovní sázení na iPhone, postupujte takto:

 • Navštivte App Store a vyhledejte název sázkové kanceláře.
 • Klepněte na název aplikace pro hazardní hry, kterou si chcete stáhnout.
 • Klikněte na GET a poté klikněte na INSTALL.
Stáhněte si aplikaci
Jak založit účet aplikace bookmaker

Jak založit účet aplikace bookmaker

Vytvoření účtu pro sportovní sázení je velmi jednoduché, jakmile je aplikace již nainstalována. Všimněte si, že proces je zcela stejný, ať už používáte aplikaci pro hazardní hry pro iPhone nebo Android. Jednoduše vyhledejte tlačítko Zaregistrovat se, Připojit se nebo Registrovat a klikněte na něj.

Poté se spustí elektronický formulář pro zadání jména, pohlaví, data narození, rodného čísla a adresy. Většina aplikací pro hazardní hry také vyžaduje, aby noví hráči poskytli svá mobilní čísla a odpověděli na bezpečnostní otázky. Nakonec zadejte e-mailovou adresu a heslo.

Jakmile budete uvnitř, pokračujte a propojte bankovní metodu podporovanou sázkovou kanceláří. Poté, pokud budete vyzváni, proveďte minimální vklad, než si vyzvednete uvítací odměnu pomocí promo kódu. Nakonec přidejte svůj výběr zápasu na sázenku a vsaďte si. Gratulujeme!

Jak založit účet aplikace bookmaker
Populární způsoby platby aplikací

Populární způsoby platby aplikací

Jako nový hráč se evidentně nemůžete dočkat vkladu a výběru peněz z účtu sázkové kanceláře. Před výběrem se však ujistěte, že způsob platby je pohodlné a pohodlné použití. Níže je uveden seznam některých standardních bankovních možností, které je třeba zvážit:

Kreditní/debetní karta: Téměř všechny aplikace pro hazardní hry přijímají platby prostřednictvím karet Visa a MasterCard. Ale ačkoli vklady mohou být okamžité, výběry mohou trvat až 5 pracovních dnů v závislosti na sázkové kanceláři a bance.

Předplacená karta: Pokud jste si vědomi bezpečnosti, pak by bankovní metody jako PayNearMe měly být atraktivní. Pomocí této metody mohou sázkaři vložit hotovost na čerpací stanici nebo v obchodě s potravinami pomocí čárového kódu vygenerovaného v aplikaci pro hazardní hry.

Bankovní převod nebo šeky: Tato stará dobrá bankovní metoda se může hodit i v těch nejlepších aplikacích pro hazardní hry. Ve skutečnosti je to jedna z nejlepších možností při vkládání/výběru značných částek.

E-peněženky: Víte něco o PayPal, Neteller nebo Skrill? Elektronické peněženky asi není třeba představovat.

Kryptoměna: Sázení na kryptoměny se v dnešní době stává trendy. Kromě toho, že krypto sázení nabízí bezkonkurenční anonymitu, přichází také s okamžitými transakcemi. A to bez zmínky o vysoké hodnotě digitálních mincí.

Populární způsoby platby aplikací
Najděte nejlépe hodnocené weby pro sportovní sázení

Najděte nejlépe hodnocené weby pro sportovní sázení

Určení, která aplikace pro sázení je nejlepší, není snadný úkol, protože člověk může potřebovat dlouhý kontrolní seznam. Některé klíčové faktory vás však dovedou k dokonalé možnosti. Níže je uveden přehled:

Bezpečnost a zabezpečení: Aby aplikace pro hazardní hry získala zelenou od BettingRanker, musí nejprve projít testem bezpečnosti a zabezpečení. Díky bezpečné a zabezpečené aplikaci pro sportovní sázení mohou sázející být v klidu s vědomím, že jejich drahocenné prostředky nejsou ohroženy. Kromě informací o licencích tým odborníků také hledá informace, jako je šifrování SSL a pověst hráče.

Bankovní možnosti: V době, kdy je internetové bankovnictví standardem, je pošetilé hodnotit sázkovou kancelář pouze několik bankovních metod. Všechny doporučené bookmakery pro iPhone a Android jako takové nabízejí několik bezpečných, bezpečných a spolehlivých metod vkladu. Vklady jsou také okamžité, přičemž výběry zaberou jen několik hodin/dní.

Dostupnost: Před výběrem sázkové kanceláře je nejdůležitější zajistit, aby byla dostupná ve vaší místní jurisdikci. Zjistěte, zda místní hlídací pes licencuje sázkovou kancelář, aby se nedostal do horké polévky se zákonem. Případně sázejte v nejlepší offshore sázkové kanceláři licencované právními mezinárodními orgány.

Podpora: Profesionální a rychlá zákaznická podpora je klíčová, zejména pro nové sázkaře. Hráči často kontaktují podporu sázkové kanceláře a žádají o informace, jako je doba výběru, bonusové kódy a mnoho dalšího. Z tohoto důvodu musí být podpora rychlá, citlivá a informovaná.

Měli by být dosažitelní prostřednictvím živého chatu, telefonu, e-mailu nebo dokonce sociálních médií.

Bonusy: V neposlední řadě nepřehlížejte důležitost bonusů a propagačních akcí. Tyto odměny pomáhají novým sázkařům rychle se usadit na hazardní stránce. Pro věrné hráče mohou bonusy pomoci minimalizovat ztráty.

A to je důvod, proč by sázkaři měli hledět na velké odměny s hráčsky přívětivými podmínkami. Zajímavé je, že nejlepší sázkové aplikace nabízejí hráčům také nejlepší bonusy.

Najděte nejlépe hodnocené weby pro sportovní sázení
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Co jsou aplikace pro online sázení?

Online sázkové aplikace jsou platformy, které vám umožňují uzavírat sázky na různé sporty a události pomocí vašeho mobilního zařízení nebo počítače. Poskytují pohodlí a flexibilitu tím, že vám umožňují sázet odkudkoli a kdykoli.

Jak mohu začít sázet na aplikaci?

Chcete-li začít sázet, stáhněte si sázkovou aplikaci z App Store nebo Google Play Store nebo navštivte webovou stránku poskytovatele sázek. Vytvořte si účet, vložte prostředky a poté můžete začít sázet na vámi vybrané události.

Je sázení na aplikace legální?

Zákonnost aplikací pro sázení závisí na vaší poloze. Některé země nebo regiony mají specifické zákony upravující online sázení. Před použitím vždy zkontrolujte, zda je aplikace licencovaná a legální ve vaší oblasti.

Na co mohu vsadit?

Sázkové aplikace obvykle nabízejí širokou škálu sportů a událostí, včetně fotbalu, basketbalu, tenisu, koňských dostihů a dalších. Některé aplikace také nabízejí možnosti sázení na nesportovní události.

Jak poznám, že je sázková aplikace bezpečná?

Aplikace pro bezpečné sázení by měla být licencována a regulována uznávanou autoritou. Vyhledejte informace o licencování v aplikaci nebo na webu. Zkontrolujte také funkce, jako je šifrování SSL, abyste zajistili bezpečnost dat.

Co jsou kurzy a jak fungují?

Kurzy představují pravděpodobnost výsledku a určují, kolik můžete vyhrát. Vyšší kurzy znamenají méně pravděpodobný výsledek, ale větší potenciální výhru. Formáty kurzů se mohou lišit, proto je důležité jim před sázením porozumět.

Co je to živé sázení?

Live sázení vám umožňuje uzavírat sázky na události, které již probíhají. Kurzy se mění v reálném čase na základě toho, co se děje ve hře, což poskytuje dynamický a vzrušující zážitek ze sázení.

Mohu nastavit limity sázek?

Mnoho sázkových aplikací vám umožňuje nastavit limity, kolik můžete vsadit za určité období. Tato funkce vám pomůže zodpovědně řídit své hráčské návyky.

Co mám dělat, když narazím na problémy s aplikací?

Pokud narazíte na nějaké problémy, kontaktujte zákaznickou podporu aplikace. Většina sázkových aplikací nabízí podporu prostřednictvím živého chatu, e-mailu nebo telefonu. Ujistěte se, že aplikace, kterou si vyberete, má spolehlivý systém podpory.

Existují bonusy u sázkových aplikací?

Ano, mnoho sázkových aplikací nabízí bonusy a propagační akce novým i stávajícím uživatelům. Ty mohou zahrnovat bezplatné sázky, bonusy za vklad a další speciální nabídky. Vždy si přečtěte smluvní podmínky, abyste pochopili, jak tyto bonusy fungují.