Baseball Odds

Co je specifické pro sázení na baseball je fakt, že tam obvykle není tolik čar jako u jiných sportů, jako je fotbal nebo basketbal. Většina online sázkových kanceláří na baseballové sázení nabízí pouze moneyline, spread a over/under line.

Další věcí, která dělá baseballové kurzy specifické, je skutečnost, že nejsou tak odlišné jako u jiných sportů a spready jsou u většiny her v podstatě stejné.

Vše o baseballových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o baseballových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Čím baseball vyčnívá jiné týmové sporty je skutečnost, že neexistují žádné hodiny. Hra trvá nejméně devět směn, pokud lze o vítězi rozhodnout v tomto rámci. Pokud je hra po devíti směnách nerozhodná, hraje se další směna, dokud jeden z týmů tuto směnu nevyhraje.

MLB se rozhodla změnit pravidlo extra směny v roce 2020, aby zkrátila hry, které přejdou do extra směny umístěním hráče na druhou základnu předtím, než každý tým zahájí extra směnu.

Baseball je sport s nejběžnějšími sezónními zápasy ze všech MLB tým odehraje 162 zápasů v základní části. Během pravidelné sezóny týmy obvykle hrají 6 zápasů za 7 nocí, díky čemuž je plán baseballu nejdynamičtější ze všech sportů. Týmy hrají série zápasů o dvou až čtyřech vzájemných zápasech v každodenním tempu a někdy dokonce dva zápasy denně.

Baseballové kurzy

Žádná baseballová hra nemůže skončit remízou, což znamená, že každý tým má pouze dvě možnosti na výhru. Některé baseballové sázkové kanceláře online nabízejí řádky pro nerozhodný výsledek na konci regulace, které jsou mnohem nižší než stejný scénář v basketbalu nebo Americký fotbal.

Baseballové sázkové kurzy na to, který tým vyhraje, nemohou klesnout tak nízko nebo tak vysoko jako ve fotbale nebo basketbalu. Vzhledem k počtu zápasů v sezóně a rozvrhu, podle kterého dva týmy hrají více zápasů proti sobě každý den, neexistují žádní velcí favorité nebo smolařové, jako tomu může být ve fotbale nebo basketbalu.

Baseballové pomazánky

Stejně jako u jakéhokoli jiného týmového sportu nabízejí online sázkové kanceláře baseballové sázení na spread. Pro baseball je společná skutečnost, že neexistuje mnoho různých spreadů, protože jde o hru s nízkým skóre, ve které oba týmy kombinují v průměru od 5 do 8 bodů. Jediné dvě spready, na které byste narazili před hvězdami baseballového zápasu, jsou -1,5 a -2,5.

Vše o baseballových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Jak sázet na baseballový spread

Jak sázet na baseballový spread

Pokud tedy domácí tým dostane spread -1,5 a vy se na něj rozhodnete vsadit, bude muset domácí tým vyhrát alespoň o 2 běhy, aby byla vaše sázka vítězná. A naopak, pokud vsadíte +1,5 na hostující tým, pak musí buď vyhrát hru, nebo prohrát maximálně o jeden běh.

Vysvětlení sázkových řad na baseball

Baseball má jedinečný bodovací systém, který je docela obtížný, pokud nemáte kamaráda fanatika baseballu, který je ochoten vám to vysvětlit. Všechny sázkové kanceláře nabízejí základní baseballové sázkové řady, jako je peněžní linie, bodové rozpětí a nad/pod. Ale skutečná zábava spočívá v baseballovém sázení online s nejlepší online sázkové kanceláře.

Pouze několik z těchto řad nabízí na samostatných směnách a statistikách hráčů. Zde můžete najít řádky o tom, zda tým v dané směně zaboduje, zasáhne nebo dosáhne základny.

Pokud jde o individuální výkon hráčů, existuje několik řádků pro danou pozici nebo měřitelný dopad, který může hráč mít na hru. Ty jsou docela těžké předvídat, ale pokud se vám je podaří vyhrát, budete mít pravděpodobně pocit, jako byste sami trefili homerun.

Dalšími baseballovými sázkovými řadami, které lze nalézt, jsou jednotlivé celkové běhy každého týmu, oba týmy skórují určitý počet běhů nebo mají určitý počet zásahů, stejně jako první nebo poslední tým, který skóroval, tým s směna s nejvyšším skóre a tým, který v určitém okamžiku hry vede.

Jak sázet na baseballový spread
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na baseball

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na baseball

Baseball je pravděpodobně sport, kde se sázkové kurzy u různých sázkových kanceláří jsou tak blízko, jak jen mohou být v tomto odvětví. To je především případ spreadu, protože většinou jsou pro favority -1,5 a kurzy na dané opce jsou také blízko.

Pokud jde o celkový počet běhů/dolů, mohou sázkové kanceláře nabízet různé nabídky, ale ve většině případů ne více než 0,5 běhů. Když přijde na peněžní linka, rozdíly jsou možné, zvláště když se blíží začátek hry.

Bez ohledu na to, co se říká, porovnávání šancí a nalezení toho, který vyčnívá, je vysoce doporučeno možná ještě více než u jiných sportů.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na baseball
Nejlepší online sázkové stránky pro baseballové kurzy

Nejlepší online sázkové stránky pro baseballové kurzy

Výběr nejlepší online sázkové kanceláře pro sázení na baseball je mnohem víc než jen zůstat u té, která nabízí nejvíce sázkových řad. Baseball je sport, který má nabitý program, hry se hrají každý den a velmi často se pár dní po sobě setkávají stejní soupeři.

Mít všechny informace pro nadcházející hru, jako jsou výchozí nadhazovači a pálkovací sestava, je pro vytváření baseballových šancí zásadní.

Rozpis silně ovlivňuje kurzy, protože nejsou zveřejněny dny před, ale až po skončení předchozí hry. Mít šance na další hry docela brzy po skončení předchozích her je něco, co nabízejí jen ti nejlepší v oboru.

Není neobvyklé, že se dnes kurzy výrazně liší, přestože stejné týmy hrály včera a kurzy před tímto zápasem nevypadaly takto.

S vědomím výše uvedeného byste si určitě měli zkontrolovat sázkové kurzy na baseball, které nabízí 1xSázka, Betwinner, 22bet, Megapari, Melbet, Gunsbet, Casumo, Betvictor a 10 sázka.

Nejlepší online sázkové stránky pro baseballové kurzy
Tipy a triky pro sázkové kurzy na baseball

Tipy a triky pro sázkové kurzy na baseball

Pokud vás zajímá, jak sázet na baseball, poskytneme vám několik tipů a triků. Při tipování vítěze je nejdůležitější porovnat startující nadhazovače obou týmů. Nadhazovači mají největší vliv na hru a jejich záznam o výhrách a prohrách a ERA (earned run average) jsou něco, co byste si měli před podáním sázky určitě zkontrolovat.

V každém týmu je více aktivních nadhazovačů a nadhazování, které poskytují, se může občas velmi lišit. Navzdory skutečnosti, že na konci dne je to pouze jeden hráč, výsledek hry hodně závisí na tomto hráči.

Takže většina týmů má hráče, kteří mají vítězné rekordy a tým s nimi hraje dobře na kopci, zatímco jsou i tací, kteří mají negativní rekord a tým s nimi v sestavě sotva vyhraje.

Dalším faktorem je cestování. Týmy obvykle cestují dvakrát týdně, ale často hrají dvě hry s dlouhým letem mezi nimi a to vše za maximálně 30 hodin. Toto je další situace, kdy si plánování může vybrat velkou daň na týmu, který cestuje na další sérii.

Dalším trikem, který by měl každý seriózní sázkař vzít v úvahu, je skóre série. Alespoň ve dvou třetinách série oba týmy vyhrají alespoň jeden zápas, což může být dobrý náskok, když je uzávěrka série hrou, na kterou chcete vsadit, a jeden tým do té doby vyhrál všechny hry v sérii.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na baseball