AFL Europe: Aussie Rules

Účelem tohoto průvodce je pomoci sázkařům porozumět všem aspektům sázení na turnaje s pravidly Aussie, od historie hry až po to, jak uzavírat nejoblíbenější druhy sázek na online sázkovou kancelář. AFL Europe, jak název napovídá, je evropské křídlo Australské fotbalové ligy, které má za úkol řídit tento sport a také organizovat soutěže a obecně jej propagovat.

Zatímco dohlížejí na seznam sportovních turnajů AFL, hlavními dvěma událostmi jsou Euro Cup a Mistrovství Evropy, které se v členských zemích konají na základě rotace. Všechny hry s pravidly European Aussie se hrají na amatérské bázi, takže se nejedná o žádné prize pooly.

Vše, co potřebujete vědět o AFL Europe: Aussie Rules

Vše, co potřebujete vědět o AFL Europe: Aussie Rules

První z hlavních Aussie pravidla turnaje je mistrovství Evropy, které se koná každé tři roky, aby se určilo, který národní tým je nejlepší. Účastní se ho národní týmy z 23 zemí s týmy po 18 hráčích. Je to jedno z nejlepších mistrovství australských pravidel a je to těžká soutěž po dobu tří dnů.

Druhou z největších australských pravidel je Euro Cup, každoroční soutěž 9-a-side, která ve skutečnosti zahrnuje mimoevropské týmy. Obě australská pravidla mají také zápasy žen a dávají sázkařům ještě více příležitostí k umístění sázky na online sázkových stránkách.

Vše, co potřebujete vědět o AFL Europe: Aussie Rules
Vše, co potřebujete vědět o Aussie Rules Football

Vše, co potřebujete vědět o Aussie Rules Football

Ačkoli má ve svém názvu fotbal, ve skutečnosti je to hra, která kombinuje prvky ragby, amerického fotbalu, basketbalu a britského fotbalu a vytváří vzrušující a jedinečnou hru. Jedná se o kontaktní sport se dvěma týmy devítičlenných hráčů hraných na oválném hřišti s oválným míčem.

Cílem je vstřelit co nejvíce gólů na dvou nejvyšších příčkách na každém konci hřiště. Hra trvá 80 minut a skládá se ze čtyř čtvrtin po 20 minutách. Je to rychlá hra s různými způsoby přihrávání míče.

Vše, co potřebujete vědět o Aussie Rules Football
Proč je AFL populární pro sázení?

Proč je AFL populární pro sázení?

AFL je nejoblíbenější hrou v Austrálii s obrovským publikem a její popularita v Evropě i mimo ni neustále roste. Ve skutečnosti to v USA přitahuje asi polovinu diváků Americký fotbal dělá; což není špatné pro nastupující amatérský sport.

V Evropě je počet diváků o 50 % vyšší a stále stoupá. Řada televizních stanic a online streamovacích služeb zajišťuje, že fanoušci mohou držet krok s akcí, uzavírat sázky na online sázkových stránkách a vybírat si z velkého množství sázkových příležitostí.

Euro Cup a Mistrovství Evropy, stejně jako všechny ostatní ligy a turnaje, nabízejí spoustu příležitostí k sázení na tento jedinečný sport. Sázkaři si mohou vsadit na zápasy, jednotlivé týmy nebo hráče. Jedním z populárních sázkových trhů je sázení Moneyline (v Austrálii známé jako Head to Head), kde sázející sázejí na to, který tým vyhraje.

Další oblíbenou možností je řádkové sázení, kde sázkaři předpovídají, jak si ve vzájemném vztahu povede hendikepovaný tým a tým soupeřů. Mezi další trhy patří sázení na marži, sázení na deriváty, sázení na nabídku a sázení na futures.

Proč je AFL populární pro sázení?
Jak sázet na AFL

Jak sázet na AFL

Za prvé, hráči musí najít svou nejlepší online sázkovou kancelář, která nabízí AFL sázkové trhy. Výběr důvěryhodného webu s renomovanou licencí je nezbytný pro zajištění bezpečnosti a zabezpečení osobních a finančních údajů.

Další faktory, které je třeba zvážit, mohou zahrnovat uvítací bonusy, dobré kurzy a způsob platby, který hráči vyhovuje. Hráč se jednoduše musí zaregistrovat na stránce, otevřít si účet a poté na něj vložit peníze. Chcete-li začít hrát, sázkaři musí přejít na stránku AFL, vybrat zápas, vybrat sázku a poté sázku potvrdit.

Hráči mohou hodně pomoci svým šancím na výhru rozvíjením znalostí. To zahrnuje průzkum statistik o týmech a hráčích a sledování nejnovějších zpráv o nich. Znalost zranění hráčů a úrovně kondice je zásadní informací při uzavírání například sázek na nabídku.

Také znalost toho, jak si týmy vedou v různých fázích hry, spolu s typem počasí a výkony doma a venku, to vše může být rozhodující pro úspěšnější sázení na deriváty.

Jak sázet na AFL
Nejlepší AFL sázkové stránky v 2022

Nejlepší AFL sázkové stránky v 2022

Bettingranker usnadnil výběr nejlepších sázkařských stránek AFL v roce 2022 pomocí jejich podrobných recenzí. Existuje mnoho dobrých stránek, na které lze vsadit, ale 1xSázka (9.2), Melbet (9.0) a Malina (8,9) všechny dosáhly velmi vysokého skóre, stejně jako řada dalších online stránek.

Absolutním nejlepším vítězem je Casumo, který získal perfektní desítku. Jak by se dalo očekávat, všechny tyto stránky jsou bezpečné, řádně licencované a chráněné technologií SSL. Mnoho z nich nabízí skvělé bonusy; například až 500 USD na webu Casumo.

Jsou dostupné z neuvěřitelného počtu zemí po celém světě a nabízejí mnoho měn, jazyků a metod vkladů a výběrů, které vyhovují širokému okruhu lidí. Pro sázkaře, kteří rádi sázejí na cestách, jsou k dispozici také mobilní aplikace. Tyto online sportovní sázkové stránky nabízejí mnoho různých trhů, na které lze sázet, včetně Moneyline, marže, derivátu, nabídky, futures a živého sázení.

Živé sázení je vzrušující zážitek, který umožňuje sázení přímo ve hře a umožňuje sázkaři velmi pozorně sledovat hru, aby mohl podávat ty správné sázky. Vzhledem k tomu, že se kurzy během zápasu neustále mění, je to pro sázkaře, kteří musí své sázky odpovídajícím způsobem načasovat, vzrušující.

Nejlepší AFL sázkové stránky v 2022
Další akce a turnaje pořádané AFL Europe

Další akce a turnaje pořádané AFL Europe

Rok po mistrovství Evropy pořádá AFL Europe Mezinárodní pohár AFL, kde týmy z celého světa soutěží o prvenství. Jelikož se jedná o amatérskou soutěž, žádný tým ani hráči z Austrálie nemohou soutěžit, protože jsou profesionálové.

AFL Europe má také seznam sportovních turnajů, které pořádá, včetně Fitzpatrick Cupu, což je každoroční soutěž 9-a-side hraná mezi univerzitními a vysokoškolskými studenty z celé Evropy.

Také organizují AFL Europe Champions League, kde každý rok australské ligy vládnoucí po celé Evropě soutěží o evropského klubového šampiona. Stejně jako u všech ostatních her AFL Europe jsou všechny soutěžící týmy amatéry. Další každoroční událostí je Anzac Cup, který se koná od roku 2012 a připomíná osvobození Anzacu australskými silami během druhé světové války.

Hráči z Austrálie s napojením na Anzac hrají proti francouzskému národnímu týmu v rámci každoročních vzpomínkových akcí. AFL Europe se také účastní testovacích zápasů mezi Anglií a Irskem, dvěma velmocemi ve sportu.

Další akce a turnaje pořádané AFL Europe
Historie AFL Evropy

Historie AFL Evropy

Aussie rules fotbal se hraje v Austrálii více než 150 let a jeho popularitu přinesli do Evropy koncem 80. let emigrantské národy, zpočátku ve Velké Británii a Dánsku. Začalo to pouze dvěma ligami, které se nyní rozrostly na 15, s národními týmy ve 23 zemích a stále se rozšiřují.

V roce 2005 byl založen první ústřední orgán, který se nakonec v roce 2010 stal AFL Europe. Jedná se o orgán, který organizuje všechny akce a turnaje AFL v Evropě, přičemž první Euro Cup se hraje v roce 2005. Mistrovství Evropy se hraje od roku 2010.

Historie AFL Evropy