Vše o sázení Aussie Rules

Aussie Rules je zkrácená forma australských fotbalových pravidel a jak název napovídá, pochází z Austrálie. Je to extrémně populární hra, která má prvky ragby, amerického fotbalu, britského fotbalu a basketbalu, všechny shrnuté do jedné hry. Aussie rules je neuvěřitelně rychle se pohybující hra, která je vzrušující svými různými způsoby přihrávání míče.

Tato hra je oblíbenou možností sportovního sázení kvůli rozmanitosti dostupných sázek, včetně sázení live a sázení na futures. Se sezónou 23 týdnů a 4 týdny play-off je spousta zápasů, na které lze vsadit.

Vše o sázení Aussie Rules
Vše, co potřebujete vědět o pravidlech australského fotbalu

Vše, co potřebujete vědět o pravidlech australského fotbalu

Aussie Rules se hraje na oválném hřišti s oválným míčem. Jedná se o kontaktní sport, kde se dva týmy po 18 hráčích snaží vstřelit góly nebo pozadu a tým s nejvyšším počtem bodů na konci vyhrává. Hra trvá 80 minut a skládá se ze 4 čtvrtin po 20 minutách. Hráči si odpočinou 6 minut na konci první a třetí čtvrtiny a odpočívají 20 minut v poločase.

Bodování

Bodovací oblast na každém konci hřiště se skládá ze 4 sloupků, 2 vnitřních vysokých sloupků a 2 vnějších kratších sloupků. Gól (v hodnotě 6 bodů) je vstřelen kopnutím míče přes 2 vnitřní tyče v libovolné výšce. Pozadu (v hodnotě 1 bodu) je bodováno, pokud je míč kopnut mezi vnitřní a vnější tyč.

Pozadu je také bodováno, pokud míč projde mezi vnitřními brankovými tyčemi poháněn kteroukoli částí těla kromě nohou nebo pokud zasáhne tyč brány nebo se odrazí od protihráče do branky. Skóre ukazuje počet gólů, zaostávání a celkový počet vstřelených bodů.

Zápas

Zápas řídí rozhodčí, který hází mincí, aby určil, kterým směrem budou týmy hrát. Rozhodčí zahájí hru odražením míče doprostřed středového čtverce, kterého se může zmocnit kterýkoli tým.

Když se hráč zmocní míče, musí se ho okamžitě zbavit tím, že do něj kopne, hází do něj (úder pěstí nebo klepání otevřenou rukou) nebo s ním běží. Když hráč běží s míčem, musí míč odrazit každých 15 metrů. Hráči nesmí házet míčem.

Řešit

Hráči v držení míče mohou být soupeři napadeni nebo sraženi. Když je hráč napaden, musí se míče zbavit, jinak může být potrestán za „držení míče“. Zdolávání je povoleno pouze mezi rameny a koleny, nad nebo pod těmito oblastmi bude mít za následek volný kop, trest na dálku nebo vyloučení.

Nebezpečné tažení, jako je strkání hráče do zad nebo zasahování do značky (druh volného kopu), bude také potrestáno. Hráči soupeře mohou blokovat soupeře rukama nebo celým tělem.

Vše, co potřebujete vědět o pravidlech australského fotbalu
Je online sázení Aussie Rules legální?

Je online sázení Aussie Rules legální?

Sázení na základě pravidel Aussie je povoleno v jakékoli zemi, kde jsou pozemní a online sázení legální. Sportovní sázení online podle pravidel Aussie je povoleno Austrálie s výjimkou online sázení ve hře, na rozdíl od většiny ostatních zemí, které to umožňují.

Ne všechny státy v USA legalizovaly online sázení, ale tam, kde ano, bude sázkař pravděpodobně moci sázet podle Aussie Rules. Zatímco sázení Aussie Rules lze nalézt na mnoha sázkových kancelářích, jsou některé, které je nezahrnují. Pak jsou tu země, které hazard přímo zakazují, jako jsou Spojené arabské emiráty, Katar, Brunej, Čína a další.

Jak sázet na Aussie Rules

The nejlepší online sázková kancelář pro australská pravidla je sázení bet365, následuje 1xBet, 22BET, Unibet, Casumo a 10bet, přičemž všechny jsou bezpečné. 1xBet má na výběr mnoho sázkových trhů Aussie Rules, živé přenosy zápasů a všechny statistiky zápasů po ruce.

I když je živé sázení v Austrálii nezákonné, offshore společnosti nabízejí online sázení ve hře na rozdíl od většiny australských sázkových kanceláří, které tak nečiní. Stále existují sázkové příležitosti i po skončení sezóny v září, včetně toho, kdo vyhraje příští sezónu, kdo bude v posledních 8, a populární futures trhy.

Aussie pravidla sázkových kurzů

Nejoblíbenější pravidla Aussie sportovní sázkové kurzy jsou kurzové rozpětí bodů a peněžní linie. Tyto sázky předpovídají, kdo vyhraje o jaký spread a kdo vyhraje hru. Sázení na futures je také velmi oblíbené s vyššími kurzy danými při sázce na začátku sezóny. Dobrá online sportovní sázková kancelář Aussie Rules nabídne řadu inovativních futures. Futures sázky jsou k dispozici po celý rok včetně některých kurzů propozice futures.

Je online sázení Aussie Rules legální?
Jak sázíte na pravidla Aussie?

Jak sázíte na pravidla Aussie?

Australané milují sázení a dělají to legálně i nelegálně již mnoho let. S nárůstem počtu webů s online hazardními hrami byl přijat zákon o interaktivních hazardních hrách z roku 2001, který reguluje online sázkové kanceláře, čímž stanoví určitá omezení toho, co tyto stránky mohou legálně dělat.

Aussie Rules je jiný název pro australská fotbalová pravidla a je zdaleka nejpopulárnějším sportem v Austrálii se čtvrtou nejvyšší návštěvností na světě domácí sportovní ligy. S rostoucím počtem sázkařů sázejících na tento sport si také získává popularitu po celém světě.

Proces zahrnutý v jak sázet na sport, včetně Aussie Rules je velmi jednoduchý. Sázkaři si musí nejprve vybrat sázkovou kancelář, která je osloví, a otevřít si u nich účet podle pokynů na obrazovce. Za druhé, budou muset financovat účet pomocí dostupných platebních možností. Za třetí, přejděte na Aussie Rules (také známý jako australský fotbal), vyberte zápas, vyberte typ sázky a poté sázku potvrďte.

Jak sázíte na pravidla Aussie?
Typy sázení podle pravidel Aussie

Typy sázení podle pravidel Aussie

Existují stovky různých sázek, které lze uzavřít na zápasy Aussie Rules. Zdaleka nejoblíbenější je Head to Head (sázení na peněžní linii), kde sázkaři sázejí na to, který tým zápas vyhraje. Sázení na řadu je užitečné, když týmy nejsou vyrovnané a sázející může předpovědět, zda handicapovaný tým vyhraje o určitý počet bodů.

Velmi oblíbené je také maržové sázení. Na tomto sázkovém trhu si sázkař volí marži, o kterou tým vyhraje, obvykle mezi 1-39 nebo 40+ body.

K dispozici jsou odvozené sázky, kde sázkaři mohou vsadit sázky, například sázky na řadu, na polovinu nebo čtvrtinu hry. Lze uzavřít mnoho propozičních sázek, včetně prvního týmu, který vstřelí gól, počtu gólů a zániku atd.

Live sázení je také velmi populární, kde lze sázet v průběhu zápasu. Budoucí sázky lze uzavírat na budoucí události, například kdo se stane vítězem finále AFL, kteří hráči vyhrají mimo jiné medaili AFL Brownlow Medal, AFL Coleman Medal nebo budou AFL Rising Star.

Typy sázení podle pravidel Aussie
Největší Aussie řídí události a turnaje

Největší Aussie řídí události a turnaje

Zdaleka největší událostí v kalendáři Aussie Rules je liga AFL. Osmnáct týmů soutěží během sezóny, přičemž 8 nejlepších se automaticky kvalifikuje do soutěže Finálové kolo AFL a Velké finále AFL. Je to jediný mužský profesionální turnaj Aussie Rules, který se hraje na světě. Play-off se koná 4 týdny v září a vítěz získá premiéru.

Existuje další turnaj který se koná každé 3 roky s amatérskými týmy z celého světa kromě Austrálie s názvem The Australian Football International Cup. Amatérská soutěž žen se poprvé konala v roce 2011. Ve světě včetně Austrálie se konají i další amatérské nebo semi-profi soutěže.

Největší Aussie řídí události a turnaje
Tipy na sázení podle pravidel australského fotbalu

Tipy na sázení podle pravidel australského fotbalu

Jakékoli sportovní sázení závisí na štěstí, ale existuje řada faktorů, které lze vzít v úvahu, abyste zvýšili šance na výhru. Zkoumání statistik a sledování trendů by mohlo dát sázkaři výhodu při rozhodování o sázce.

Například sledování toho, jak si vedou jednotliví hráči, by mohlo pomoci, pokud by sázkař chtěl uzavřít nějaké propoziční sázky na jednotlivé hráče. Také úroveň zranění a kondice jednotlivých členů týmu by mohla ovlivnit výkon jejich týmu v této zběsile tempu hry. Držet krok s nejnovějšími informacemi určitě pomůže sázkaři při výběru sázek informovanějším způsobem.

Rovněž stojí za zvážení sázení na deriváty (sázení na čtvrtinu nebo polovinu zápasu), protože se mohou objevit některé měkké linie. Zde znovu vstupuje do hry znalost sázkaře, protože vědět, kterou část hry tým hraje nejlépe, může pomoci k lepším sázkovým rozhodnutím.

Znalost předpovědi počasí pro konkrétní hru může mít také vliv na to, na koho nebo na co sázkař sází. Některé týmy podávají lepší nebo horší výkony v závislosti na typu počasí. Pak je tu výhoda domácího hřiště, která se může týkat některých týmů, zatímco jiné mohou mít příznivější bilanci hraní mimo domov.

Tipy na sázení podle pravidel australského fotbalu
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Tato společnost oceňuje zodpovědné hraní jako prioritu číslo jedna, aby hráčům pomohla užít si své zážitky a zůstat pod kontrolou. Mnoho operátorů poskytuje možnosti, jak chránit lidi, jako jsou limity vkladů, časové limity a sebevyloučení.

Hráči se mohou rozhodnout nastavit limit na své vklady, který by neměl být vyšší, než si hráč může dovolit ztratit. Limit lze kdykoli snížit, ale lze jej zvýšit pouze po předem dohodnutém časovém rámci.

Časové limity lze také nastavit tak, aby předem určily délku hracích relací nebo jako připomínku přestávky. Pokud má hráč pocit, že tráví příliš mnoho času hraním hazardních her, může se rozhodnout, že si vezme nějaký čas. O časovém limitu si opět určí hráč sám. Může se jednat o různé časové přírůstky od 24 hodin až po šest měsíců.

Tato možnost vlastního vyloučení se může stát na základě jejich vlastního rozhodnutí trvalou, pokud je hráčský účet uzavřen a veškerý kontakt s operátorem je zastaven. Provozovatelé dávají tyto nástroje svým hráčům, aby pomohli chránit jejich pohodu. Ochrana hráčů je nejvyšší prioritou online sázkové stránky.

Zodpovědné hraní