Handball sázení

Házená je podobná futsalu a cílem dvou sedmičlenných týmů v této hře je vyhrát vstřelením více branek. Při trvání zápasu jednu hodinu se v případě nerozhodného výsledku dvakrát prodlouží o pět minut a následuje rozstřel, dokud se nerozhodne o vítězi.

Hráči mohou používat svá těla nad koleny, ale jejich ruce mohou volně manipulovat s míčem pouze tři sekundy. Dribling s míčem je povolen maximálně na tři kroky. Sázení na házenou je forma sportovního sázení, která zahrnuje podávání sázek na výsledek hry.

Handball sázení
Historie házenéJak sázet na házenouJiné typy sázekSázkové kurzy na házenou
Historie házené

Historie házené

Házená rychle rostla v popularitě ve východní Evropě a po celé Evropě po druhé světové válce. Historii sázení na házenou ve Spojených státech lze vysledovat až do roku 1900, kdy se poprvé hrála soutěž na dvě hry známá jako házená na jedné stěně. Tato hra zahrnovala hráče, kteří se střídali v odpalování míče o zeď.

Házená je velmi rychlá a má několik prvků z různých her, jako je basketbal, lední hokej a fotbal. Vzhledem k tomu, že jde o hru s vysokým skóre, je velmi oblíbená v online sázení.

Sázení na házenou v poslední době vzrostlo na popularitě, o čemž svědčí počet mezinárodních turnajů a nárůst sázek. Nyní je to extrémně populární sport po celém světě s nárůstem počtu webových stránek pro sázení na házenou, které mohou lidé používat.

Lidé jsou také o hře více vzdělaní, což vedlo k tomu, že ji sázejí častěji. Popularita sázení na házenou stoupá díky dostupnosti více online kasin, televizních přenosů a dalších mediálních informací o tomto sportu.

Historie házené
Jak sázet na házenou

Jak sázet na házenou

Co je tedy sportovní sázení v házené? Nejjednodušší druh sázky je místo, kde musíte vsadit na to, který tým vyhraje. Můžete také vsadit na tým, že vyhraje každou polovinu zápasu.

Sázení na spread je, když vsadíte na výhru týmu, ale sázku vyhrajete pouze tehdy, když vstřelí více než daný počet gólů nad a nad tým soupeře. Pokud například vsadíte na tým B -8,5, bude muset vyhrát o 8,5 gólu nad druhým týmem.

Můžete si také vsadit na kumulativní součet všech gólů vstřelených během zápasu. Pokud sázková kancelář nabízí řadu 33,5, vyhrajete, pokud je vstřelených gólů 34 nebo více, a prohrajete, pokud padne 33 nebo méně gólů. Pokud tým vstřelí lichý nebo sudý počet gólů, existuje sázka i na něj. Zajímavé je, že můžete sázet i na kurzy nebo sudé na každou polovinu zápasu.

Jak sázet na házenou
Jiné typy sázek

Jiné typy sázek

Sázení na dva výsledky se nazývá sázení s dvojitou šancí, kde můžete vsadit na vítězství dvou týmů a remízu. Pokud si myslíte, že tým vyhraje o určitý počet gólů, můžete vsadit na vítězné rozpětí. Jedná se o další typ sázky, který je použitelný na jednotlivé poločasy hry.

Můžete si také vsadit na tým, který vyhraje polovinu s vyšším skóre, stejně jako na polovinu zápasu, která bude mít vyšší skóre. Pokud tým vstřelí určitý počet gólů jako první, existuje sázka na to, který tým skóruje jako první a který jako poslední.

V neposlední řadě platí, že přímé sázení je pro všechny turnajnapříklad mistrovství světa.

Jiné typy sázek
Sázkové kurzy na házenou

Sázkové kurzy na házenou

Pokud víte, jak sázet na sporty, budete obeznámeni s desetinným formátem, který se používá pro výpočet kurzů. Očekávanou výplatu si můžete vypočítat tak, že ji vynásobíte výší svého vkladu pomocí kurzu. Doufáme, že vám tyto tipy na sportovní sázení na házenou pomohou při uzavírání sázek.

Sázkové kurzy na házenou