Vše o sázení Handball

Házená je podobná futsalu a cílem dvou sedmičlenných týmů v této hře je vyhrát vstřelením více branek. Při trvání zápasu jednu hodinu se v případě nerozhodného výsledku dvakrát prodlouží o pět minut a následuje rozstřel, dokud se nerozhodne o vítězi.

Hráči mohou používat svá těla nad koleny, ale jejich ruce mohou volně manipulovat s míčem pouze tři sekundy. Dribling s míčem je povolen maximálně na tři kroky. Sázení na házenou je forma sportovního sázení, která zahrnuje podávání sázek na výsledek hry.

Vše o sázení Handball
Základy sázení na házenou

Základy sázení na házenou

Házená je srovnatelná s futsalem: dva sedmičlenné týmy mají za cíl vyhrát tím, že vstřelí nejvíce gólů. Každý zápas trvá jednu hodinu a v případě nerozhodného výsledku se hra dvakrát prodlouží o pět minut a následuje rozstřel, dokud není určen vítěz.

Hráči používají svá těla nad koleny, ale jejich ruce mohou volně manipulovat s míčem pouze po dobu tří sekund. Hráč může driblovat s míčem maximálně na tři kroky. Hlavní sportovní sázení sázení na házenou zahrnuje podávání sázek na výsledek hry.

Sázení na házenou může být finančně velmi výhodné, přestože jde o jednu z nejméně oblíbených sportovních sázkařských disciplín. Solidní znalost hry a spolehlivou strategii sázení jsou pouze dva prvky, které mohou přispět k vaší úrovni úspěchu, pokud jde o získání výplaty.

Úspěch v dlouhodobém horizontu není snadný, ale je nepochybně dosažitelný, pokud se správně uplatníte. V této příručce nastíníme, co sázení na házenou obnáší. Nabídne také tipy a strategie, které by vám měly pomoci utvářet vaši sázkovou hru.

The nejlepší online sázkové stránky vám pomůže poskytnout nejlepší kurzy, strategie a nabídne vám vysoce hodnotné propagační akce a bonusy.

Základy sázení na házenou
Vše, co potřebujete vědět o sázení na házenou

Vše, co potřebujete vědět o sázení na házenou

Házená se po druhé světové válce stala populární ve východní Evropě a v celé Evropě. Sázení na házenou ve Spojených státech lze vysledovat do roku 1900, kdy se zpočátku hrál zápas na dvě hry, známý jako házená na jedné stěně. Tato soutěž zahrnovala hráče, kteří se střídali v odpalování míče o zeď.

Házená je mimořádně rychlá a obsahuje několik prvků z různých her, jako je basketbal, lední hokej a fotbal. Jelikož se jedná o hru s vysokým skóre, převládá v online sázení.

Online sázení na házenou v poslední době roste na popularitě, což se projevuje počtem mezinárodních turnajů a nárůstem sázek. Nyní je to an celosvětově velmi populární sport, se zvýšeným počtem webových stránek pro sázení na házenou, které mohou lidé sázet.

Lidé jsou také více obeznámeni s hrou, což vedlo k častějšímu hraní hazardních her. Popularita házenkářských sázkových kanceláří roste díky dostupnosti více online kasin, televizních přenosů a dalších mediálních pokrytí tohoto sportu.

Přátelské zápasy mají obecně více gólů, pravděpodobně proto, že zápasy jsou méně kritické. Týmy proto mohou hrát s větší nezávislostí. Během klíčových ligových a pohárových zápasů se hráči budou pravděpodobně držet taktiky a řídit se pokyny. Mnoho hráčů však může hrát, jak chtějí, s přátelskými zápasy. To často znamená, že skutečným cílem je zápasová kondice místo vítězství ve hře.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na házenou
Jak sázet na házenou

Jak sázet na házenou

Co jsou sportovní sázení v házené? Existují mnoho různých sázek tak si to rozebereme.

Vítěz zápasu

Nejpřímější typ sázení je ten, kdy sázkař vsadí na to, který tým vyhraje. Mohou si také vsadit na to, který tým věří, že vyhraje každou polovinu zápasu.

Sázení na spread

Existuje také typ sázení nazývaný spread betting. To je, když sázkař vsadí na výhru týmu, ale vyhraje sázku pouze tehdy, když jeho tým vstřelí více než vybraný počet gólů nad tým soupeře. Pokud tedy například sázkař vsadí na tým A -9,5, bude muset vyhrát o 9,5 gólu nad druhým týmem.

Celkový počet cílů

Sázející může také vsadit na kumulativní součet všech gólů vstřelených během zápasu. Pokud například sázková kancelář nabídne řadu 34,5, sázkař vyhraje, pokud je vstřelených gólů 35 nebo více, a prohraje, pokud padne 34 nebo méně gólů. Řekněme, že tým vstřelí lichý nebo sudý počet gólů; pak i na to existuje sázka. Zajímavé je, že sázející může v každé polovině zápasu vsadit i na kurzy nebo sudé.

Dvojité sázení

Sázející může také vsadit na dva výsledky. Toto se nazývá sázení s dvojitou šancí, kdy sázející může vsadit na výhru dvou týmů a remízu. Pokud si myslí, že tým vyhraje o určitý počet gólů, mohou vsadit na vítězný rozdíl. Jde o další typ sázky, který se vztahuje na jednotlivé poločasy hry.

Sázející může také vsadit na tým, o kterém se domnívá, že vyhraje polovinu s vyšším skóre a polovinu zápasu, o které si myslí, že bude mít vyšší skóre. Pokud tým vstřelí určitý počet gólů před druhým, existuje sázka na to, který tým vstřelí první a poslední.

Vítěz ligy

Sázející si také může vsadit na to, kdo podle něj během ligových turnajů porazí všechny ostatní týmy. Patří sem i mistrovství světa.

Handicapy

Sázení na handicapovou sázku v házené znamená, že sázkař vloží peníze na tým, o kterém věří, že vyhraje nebo prohraje hru o stanovenou částku. To bude označeno znaménkem + nebo -. Pokud má tým za jménem na desce znak +, může prohrát o číslo za symbolem.

Na druhou stranu, pokud má tým za jménem -, musí vyhrát hru o více, než je číslo následující za symbolem.

Vítězná marže

Sázející si může vsadit, o kolik tým v házené vyhraje. To téměř vždy přichází ve formě sázky na nad/pod. Pokud je číslo vyšší nebo nižší než částka, kterou jste vybrali, vyhrajete svou sázku.

Zde je rozpis sázení:

  1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí sázení na házenou, a proveďte vklad.
  2. Vyberte si házenkářskou událost, na kterou si chcete vsadit.
  3. Vyberte tým, na který chcete vsadit.
  4. Vyberte výši vkladu.
  5. Vsaďte si.
Jak sázet na házenou
Výpočet sázkových kurzů na házenou

Výpočet sázkových kurzů na házenou

Pokud rozumíte jak sázet na sport, budete znát desetinný formát používaný pro výpočet kurzu. Svou očekávanou výplatu si můžete vypočítat tak, že ji vynásobíte pomocí kurzu množstvím svého vkladu. Doufejme, že vám tyto tipy na sportovní sázení na házenou pomohou při nastavování sázek.

Vzhledem k tomu, že házená se hraje převážně v Evropě, jsou sázky na házenou skutečně nabízeny pouze na evropských sázkařských stránkách. Proto byste se měli seznámit s desetinnými kurzy reprezentovanými jako desetinná čísla.

Dobrou zprávou pro vás je, že desetinné kurzy jsou pravděpodobně nejsnáze pochopitelné. Vše, co musíte udělat, abyste určili svou potenciální výplatu, je vynásobit svůj vklad kurzem, který jste si vybrali.

Pokud je například kurz 5,0 a vy jste vsadili 10 $ s kurzem 5,0, dostanete výplatu 50 $. Nakonec to znamená, že jste vydělali 40 $.

Výpočet sázkových kurzů na házenou
Turnaje v házené, na které se vyplatí vsadit

Turnaje v házené, na které se vyplatí vsadit

V posledních letech si házená získala oblibu a milovníci sportu k ní přitahovali svou obratnost, kterou vyžaduje, a vysoce bodovaný charakter her. Tento sport má nejvyšší popularitu v Maďarsku, Francii, Německu a severských zemích.

Partille Cup je jednou z nejprestižnějších sportovních událostí v házené, na kterou lze vsadit. Je to vždy skvělá příležitost, jak najít svůj nejlepší web pro online sázení nebo sledovat živé sázení.

Nedávné mistrovství světa v roce 2021 si získalo masovou popularitu a miliony sportovních fanoušků s ním držely krok v televizi. Vítězi tohoto turnaje se stalo Dánsko a na druhém místě Švédsko.

Zde je seznam některých nejznámějších házenkářů soutěží na světě:

Liga mistrů EHF

EHF Champions League je celosvětově uznávaná házenkářská soutěž v Evropě. Účastní se největší týmy z předních evropských zemí. Soutěž každoročně řídí a řídí EHF. EHF také řídí zápasy pro ženy, které dodržují podobný formát.

Liga mistrů EHF je obvykle rozdělena do pěti hlavních fází. Týmy mohou vstoupit do soutěže ve skupinové fázi nebo kvalifikační fázi na základě svého seznamu kritérií a pořadí národní federace.

Mistrovství světa v házené IHF

The Mezinárodní házenkářská federace pořádá Mistrovství světa v házené mužů a Mistrovství světa v házené žen.

Na mistrovství světa v házené mužů, které se konalo 27, získalo titul jedenáct zemí. Nejvíce uspěla Francie, která si zajistila šest titulů.

Co se týče mistrovství světa v házené žen, většinu titulů si zajistilo Rusko, následované Nizozemskem.

olympijská házená

Házená se odehrává v letní olympijské hry, kde 12 týmů žen a mužů bojuje o vytouženou zlatou medaili.

Olympijské házenkářské turnaje se původně měly konat v roce 2020 v japonském Tokiu, ale kvůli pandemii byly odloženy. Budou se tedy konat letos, počínaje 24. červencem.

Týmy začnou ve skupinové fázi. Osm nejlepších zemí poté postoupí do vyřazovací fáze turnaje. Dánsko zejména vyhrálo těžký zápas v roce 2019, když porazilo Norsko 31:22.

Turnaje v házené, na které se vyplatí vsadit
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Vzhledem k tomu, že házená není nejoblíbenějším sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Klíčové věci

  • Zvažte typ sázení, který vám nejlépe vyhovuje
  • Oprášte desetinné sázkové kurzy
Nesázejte na Hype