English Greyhound Derby

S mnoha oblíbenými způsoby, jak sázet na anglické derby chrtů, tato událost přitahuje dostihové fanoušky a hráče po celém světě. Diváci jsou uchváceni vzrušením ze závodního dne, který určuje, který pes je nejrychlejší. Tato událost nabízí napínavou akci a přitahuje lidi z celého světa, kteří se hrnou na turnaj, aby sledovali kvalifikační jízdy a finále. Nakonec se nejlepší psi seřadí, aby naposledy proběhli trať, než zvítězí vítěz.

White City Stadium byl prvním místem konání anglického Greyhound Derby. Stadion byl postaven na počátku 20. století a původně byl postaven pro olympijské hry v roce 1908 v Londýně.

Vše, co potřebujete vědět o anglickém derby chrtů

Vše, co potřebujete vědět o anglickém derby chrtů

Zde je několik historických událostí z doby vlády Derby jako jedné z Británie vrcholové sporty.

  • Trap 2 je nejlepší past v historii anglického greyhound derby, která přinesla nejvíce vítězů událostí
  • Čtyři chrti vyhráli derby dvakrát: Rapid Ranger, Mick the Miller, Patricia's Hope a Westmead Hawk
  • Charlie Lister OBE je trenér s největším počtem výher; celkem sedm
  • Taylors Sky má nejrychlejší čas ve Wimbledonu 28.17

Jako jedna z největších psích dostihových akcí na seznamu sportovní turnajeAnglické greyhoundské derby nadále přitahuje fanoušky z celého světa. Soutěž, která je k dispozici ke sledování živě a streamovaná milionům lidí přes internet, zažívá širokou popularitu jako jedna z nejvýznamnějších britských sportovních událostí. V roce 2022 derby vysílala Racing Post Greyhound TV.

S VIP boxy a restaurací na trati má turnaj všechny znaky prvotřídní extravagance. Dokonce i galavečer nabízí živou zábavu. Nadšení fanoušci zaplatí 30 liber za všeobecné vstupné a více za sedadla u trati, která se rychle vyprodávají.

Vše, co potřebujete vědět o anglickém derby chrtů
Historie anglického greyhound derby

Historie anglického greyhound derby

První dostih chrtů se konalo na stadionu krátce před zahájením prvního derby. Postupem času se dostihy chrtů v Británii staly prominentní součástí a účastníci vyvinuli ligy dostihů chrtů.

Jako prvního vítěze korunoval vstupní odznak psa a úředníci udělili jeho trenérovi závodní cenu 1000 liber. Cena za moderní Derby je mnohem vyšší na 175 000 liber. Od doby, kdy Entry Badge protnul cílovou čáru jako první, se však při úvodním derby stalo hodně.

Historie anglického greyhound derby
O sponzorech anglického Greyhound Derby

O sponzorech anglického Greyhound Derby

V roce 1940 válka přiměla organizátory akce přesunout finále na Harringay Stadium. V roce 1973 Derby získalo svého prvního sponzora: Spillers, společnost zabývající se krmivem pro domácí zvířata. Ve stejném roce Patricia's Hope znovu vyhrála Derby, jeden ze dvou psů, kteří tuto událost vyhráli několikrát. V roce 1980 se peněženka zvýšila na 35 000 £ a popularita této události nadále rostla.

V roce 1983 se novým sponzorem akce stal Daily Mirror. Whisper Wishes byl konečným vítězem Derby na White City Stadium v roce 1984.

V roce 1985 se akce přesunula na stadion Wimbledon a během následujících tří dekád anglické Greyhound Derby prosperovalo se spolusponzorováním Sporting Life v roce 1990, William Hill převzal do roku 1998 výhradní sponzorskou roli a Blue Square, další bookmaker, převzal sponzorství v roce 2006.

Bookmaker William Hill se později vrátil, aby podpořil akci na stadionu Wimbledon a zůstal hlavním sponzorem až do roku 2016, čímž se stal jedním z nejoblíbenější internetové stránky pro sportovní sázení.

V roce 2017 byl wimbledonský stadion uzavřen kvůli přestavbě majitelem místa a Derby se na pět let přemístilo na dostihovou dráhu Towcester. Do roku 2019 způsobilo uzavření Towcesteru, že organizátoři akce naplánovali událost na Nottingham Greyhound Stadium a pokračovalo sázení na dostihové turnaje chrtů.

Pandemie uzavřela derby v roce 2020, dokud se v roce 2021 znovu neotevře stadion Towcester Greyhound a událost se připojila k seznamu sportovních turnajů, které měly obnovit provoz.

O sponzorech anglického Greyhound Derby
Proč je derby anglických chrtů oblíbené pro sázení?

Proč je derby anglických chrtů oblíbené pro sázení?

S bohatou historií nasáklou anglickou tradicí láká Anglické greyhound Derby hráče z celého světa. Jako jeden z nejvíce vzrušujících velkých dostihových turnajů chrtů nabízí tato událost sázkařům možnost vsadit si na možné vítěze. Bookmakeři soutěží o přilákání velkého počtu hráčů anglického Greyhound Derby tím, že nabízejí pobídky a propagační akce.

Sázkové příležitosti zdarma přitahují nové zákazníky, kteří si otevřou účty, aby vsadili na toho, který pes může vyhrát. Sázející se seřazují, aby mohli využít bezplatné sázky, které se stále více stávají jedním z nejlepších aspektů sázení na výsledek události.

Sázkové kanceláře dokonce zvyšují atraktivitu dostihových online turnajů chrtů pomocí dalších pobídek. Nejlepší greyhound dostihové šampionáty přitahují více sázek.

Sázení na Derby je vysoce konkurenční a sázkové kanceláře, které nabízejí pokrytí událostí, mohou vyrovnat méně oblíbené sázkové podniky. Zde je několik důvodů, proč je sázení na turnaj tak populární.

  • S krátkými dostihy nabízí událost okamžité uspokojení za sázky na úplného vítěze, který je vyhlášen přibližně za 30 sekund
  • Rychlost a až po drátěné zakončení zvyšují vzrušení z akce
  • Diváci mají nervy, aby viděli, který pes zvítězí. S několika koly rychlého vzrušení je sázka na Derby bonusem.
Proč je derby anglických chrtů oblíbené pro sázení?
Jak vsadit na anglické derby chrtů?

Jak vsadit na anglické derby chrtů?

Před sázením na dostihové turnaje chrtů na online stránkách je nezbytné porozumět struktuře dostihů. Šest chrtů běží ve finále po postupu rozjížďkami do posledního závodu. Těchto šest psů soutěžilo proti téměř 200 chrtů. U většiny psů je šance na výhru dlouhá.

Závody chrtů trvají krátkou dobu. Ve finále psi urazí pouze 1600 stop. Existuje však několik způsobů, jak sázet, včetně následujících.

Přímo

Gambleři mají šanci vybrat si, který pes skončí jako první na dostihových šampionátech chrtů. Sázkou na psa jako vítěze musí vybraný soutěžící vyhrát, aby sázkař inkasoval jakékoli peníze od nejlepší online sázkové kanceláře. Je to jednoduchá sázka, ale pokud pes skončí na jiném místě než na prvním místě, sázkař prohrává.

Předpovědní sázení

V předpovědi si hráč vybere dva psy, kteří mohou skončit na prvním a druhém místě. Je běžné vybrat vítěze na základě pasti, do které je pes umístěn na začátku závodu.

Pokud vybíráte psy v pasti 2 a 3, abyste vyhráli první a druhý, musí sázkařova předpověď přesně odpovídat výsledku, aby sázející vyhrál. Reverzní předpověď je podobná, s tím rozdílem, že psi mohou být první a druzí v libovolném pořadí.

Jak vsadit na anglické derby chrtů?
Nejlepší sázkové stránky na derby anglických chrtů v 2022

Nejlepší sázkové stránky na derby anglických chrtů v 2022

Se vzrušením kolem 2022 English Greyhound Derby nabídla více než jedna online sázková kancelář pobídky k přilákání nových a ostřílených sázkařů, aby vsadili na to, který pes skončí jako první.

S různými způsoby sázení sázející přistupovali k některým z nejlepších sázkových kanceláří na internetu, aby měli šanci vybrat si úplného vítěze nebo předpovědět, kteří dva nebo tři mohou protnout cílovou čáru jako první, druzí nebo třetí.

Událost, která se chystala téměř století, je moderní anglické derby chrtů oblíbená u špičkových sázkových kanceláří, které nabízejí konkurenční kurzy na rychle se rozvíjející šampionát psích dostihů. Podívejme se na sázkovou kancelář, která po léta podporovala derby a přitahovala hazardní hráče, aby si na tuto událost vsadili.

William Hill

S dlouhou historií spojenou s anglickým Greyhound Derby, bookmakerem William Hill nabízel sázkařům příznivé kurzy založené na psech, kteří pravděpodobně vyhrají finále v roce 2022. Pomocí komplexního systému analýzy pravděpodobností přilákaly pobídky sázkové kanceláře hráče se zájmem o sázení na událost.

Unibet

Unibet je další známá sázková kancelář, kterou sázkaři využívají při sázení na Derby. Stránka s online sázením poskytuje živé přenosy událostí pro Greyhound Derby, nepřetržitý živý chat a nabídku kasinových bonusů.

Nejlepší sázkové stránky na derby anglických chrtů v 2022