Online sázení na ICC T20 Světový pohár

Světová dvacítka je an mezinárodní kriket turnaj, který zahrnuje všechny členy ICC. V ideálním případě se jedná o globální turnaj se všemi kriketovými národy. Případný vítěz získává status mistra světa dvacítek. Kromě zřejmých chvástání jsou v sázce také nějaké peníze. Celková výhra peněz činí asi 8 milionů dolarů, přičemž každá zúčastněná země obdrží téměř 60 000 dolarů nebo dokonce více.

Světového poháru T20 v roce 2022 se do turnaje přihlásí 16 týmů. Z 16 týmů má 8 týmů přímou kvalifikaci do fáze Super 12 na základě hodnocení jejich zemí. Zbývající čtyři jsou vybíráni po zápasech kvalifikace, obvykle před mistrovstvím světa.

Osm týmů zahájí akci ve dvou skupinách po čtyřech zemích, přičemž dva nejlepší týmy v každé skupině (celkem čtyři) postoupí do další fáze (Super 12s), což tvoří 12 týmů. Všechny týmy v příslušných skupinách hrají proti sobě, přičemž dva nejlepší týmy ze skupin se kvalifikují do semifinále, obvykle vyřazovacím zápasem.

Vítězný tým získá za každé kolo dva body, poražený žádný. Pokud nedojde k žádnému výsledku, což se často stává během omývání nebo opuštění, dostanou dotčené týmy každý po jednom bodu. Kdykoli dojde v žebříčku skupin, více týmů se stejnými body, k nerozhodnému výsledku, nerozhodný výsledek se prolomí na základě počtu výher, čistého běhu a výsledku vzájemných zápasů v tomto pořadí.

T20 se připisuje oživení kriketu v 21. století. Od jejího založení se hráči rychle přizpůsobili nárokům hry tím, že pracovali na své kondici, v poli a házení. Nejlepší na tomto novém formátu je, že hraje doplňkovou roli a žádným způsobem neohrožuje Test Cricket.

Historie ICC T20 World CupProč je světový pohár ICC T20 populární?Jak sázet na ICC T20 World Cup
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Historie ICC T20 World Cup

Historie ICC T20 World Cup

Mistrovství světa ICC T20 se poprvé hrálo v roce 2007 v Jižní Africe. Myšlenka přijmout tuto formu kriketu však vznikla v letech 1998 až 2001. Tato myšlenka se zformovala až v roce 2001, kdy ji Anglie a Wales Cricket Board (ECB) shledala lukrativní a ve stejném roce ji představila předsedovi hrabství. ECB přijala novou formu kriketu a pojmenovala jej Twenty20 cricket. Kriket T20 byl formálně představen sportovnímu světu v roce 2003 a okamžitě se stal hitem a tisíce fanoušků zdobily turnaje T20 pořádané po celé Anglii.

Když se to stalo, některé národy hrající kriket to již vzaly na vědomí. V roce 2007 si T20 získal značnou oblibu, a tak se ICC rozhodl zorganizovat inauguraci. První svět T20 představoval deset testovacích zemí a přidružené národy ICC – Skotsko a Keňa. Indie vyhrála první mistrovství světa ve fotbale T20 poté, co ve vysoce nabitém finále porazila své úhlavní soupeře Pákistán.

Historie ICC T20 World Cup
Proč je světový pohár ICC T20 populární?

Proč je světový pohár ICC T20 populární?

Mistrovství světa ve fotbale ICC dvacítek přitahuje rekordní davy a sledovanost. Po návratu po pěti letech je to nepochybně populární, protože získalo rekordních 10 000 hodin živého vysílání ve 2000 zemích. Tato obrovská sledovanost ji řadí přímo mezi největší sporty události, přičemž obrovský kus spotřeby byl zaznamenán ve Spojeném království, Indii, USA, Austrálii a Pákistánu.

Vzhledem k úrovni očekávání a expozice přiznané světovému poháru T20 budou události roku 2022 oblíbené pro mnoho sázkařů sázejících na sportovní turnaje. Také příjem mezi online sportovní sázkové stránky byl pozoruhodný. Zde je několik důvodů, proč je Světový pohár T20 oblíbený mezi nadšenci do sportovních sázek.

  • Zvýšené pokrytí médií: Bezpochyby hraje klíčovou roli v popularizaci T20 ve světě sázení, rozšířené pokrytí, jak v televizi, tak na sociálních sítích.
  • Více pobídek ze sázkových stránek: Sázkové stránky hrají klíčovou roli při popularizaci sportovních turnajů. Kriket si upevnil svou pozici mezi největšími sportovními událostmi prostřednictvím velkorysých propagací a marketingových kampaní zaměřených na mistrovství světa ve fotbale T20.
  • Špičková herní akce: T20 je dynamický a rychlý, na rozdíl od původního Test Cricket. Jako taková je „vylepšená“ herní akce skvělou zprávou pro sportovní sázkaře, z nichž většina nemohla mít trpělivost sázet na tradiční sporty. Tento turnaj navíc poskytuje sázkařům řadu sázkových trhů, z nichž klíčový je zápas. - mimo jiné vítěz, vítěz série, vítěz losování, nejlepší pálkař a nejlepší nadhazovač a šest šestek v over během Světového poháru T20 2021.
Proč je světový pohár ICC T20 populární?
Jak sázet na ICC T20 World Cup

Jak sázet na ICC T20 World Cup

Sázení na Mistrovství světa dvacítek má blízko k ostatním sportovní turnaje. Většina online sázkových kanceláří pokrývá hry T20. Hráčům se však doporučuje, aby si pro bezproblémový zážitek ze sázení vybrali renomované sázkové stránky.
Po výběru strategie se pozornost hráče přesune na podávání sázek. Zde je několik tipů, které by měl každý hráč zvážit, aby zvýšil své šance na úspěch při sázení na zápasy T20.

  • Pozor na formu týmů a hráčů
  • Sledujte hru živě při sázení
  • Věnujte pozornost novinkám v týmu
  • Nesázejte jen na to, kdo vyhraje. Zaměřte se na jiné sázkové trhy
  • Pochopit silné a slabé stránky týmu
  • Využijte nabídky sázek

Světový pohár ICC T20 během svého relativně krátkého trvání nabídl sportovním sázkařům mnoho atraktivních příležitostí. Každý sázkař, který má zájem sázet na tyto sportovní šampionáty, by měl mít strategii. To znamená, že sázkaři musí před podáním jakékoli sázky provést řádný průzkum. Každá strategie by také měla být založena na robustním bankroll managementu a zodpovědném hraní. A konečně, hráči by měli občas porovnat různé bookmakery a vybrat si toho, který nabízí nejlepší kurzy.

Jak sázet na ICC T20 World Cup
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda