Online sázení na The X Games

X Games jsou sportovní turnaje pořádané sportovní televizní sítí ESPN dvakrát ročně. Tyto zimní a letní hry, které se konají každé dva roky, představují vzrušující sportovce a povzbuzují k atletickému riskování. Jednotlivci soutěží v in-line bruslení, sportovním lezení, skysurfingu, snowboardingu, skateboardu, street luge, kaskadérské jízdě na kole a skoku na vodních lyžích naboso a mnoha dalších. X Games byly vytvořeny ESPN a zpočátku byly vysílány v létě 1995. Později v roce 1998 byly představeny zimní edice X Games.

X Games jsou účtovány jako alternativní olympijské hry a jejich cílem je uspokojit kulturu dospívajících. Název turnaje je inspirován populárním jménem Generation 'X' známým mezi mladou věkovou skupinou. Díky sportovním turnajům jsou dalekosáhlé a „špinavé“ koníčky, jako je parašutismus a skateboarding, prominentní a organizované.

O X GamesHistorie X GamesProč je The X Games populární?Jak sázet na X Games?
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
O X Games

O X Games

Účastníci extrémních sportů obvykle soutěží o bronzové, stříbrné a zlaté medaile. Účastníci z celého světa mohou vyhrát také peněžní ceny. Turnaje jsou rozděleny do dvou kategorií: zimní a letní soutěže.

Úvodní letní turnaj se konal v roce 1995 na Rhode Islandu v Newportu a Providence. O dva roky později, v Kalifornii u Big Bear Lake, byl k X Games přidán zimní turnaj. V současné době se zimní akce konají v Aspenu v Coloradu, zatímco hry v létě se konají v Los Angeles v Kalifornii.

Hry Extreme Sports kodifikují chování, které je obvykle neregulované. ESPN může uspořádat a řídit potenciálně chaotické sporty přidáním naměřených výkonnostních standardů k rekreačním zábavám, jako je in-line bruslení, horolezectví a snowboarding. Společnost se obecně vysmívala extrémním sportům, protože jsou fyzicky škodlivé, ale stejně jako nejlepší mistrovství v esportech se stávají populární mezi teenagery.

Odměny

Přestože jsou akce X Games netradiční, ocenění jsou srovnatelná s těmi, která se nabízejí na největších sportovních akcích jako je např olympiáda. Zlatá medaile je udělena šampionovi, zatímco druhý a třetí finalista obdrží stříbro a bronz. Vyhrát se dá i finanční odměna. Výhra v předchozích X Games nebyla nijak zvlášť působivá. Nejvyšší odměna v akci je 50 000 $, i když finanční odměna klesá, čím níže soutěžící skončí. Většina sportovců navíc vydělává 50 000 až 200 000 dolarů ročně na sponzorství a odměnách.

O X Games
Historie X Games

Historie X Games

Nárůst popularity extrémních sportů představoval měnící se americké fitness návyky 90. let. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí zahálelo, byli nesportovci inspirováni k tomu, aby začali běhat a cvičit aerobik během fitness FAD v 80. letech. Členství v klubech zdraví dramaticky vzrostlo. Kondice a zdraví zůstaly v těchto letech hlavními podniky. Mladí dospělí spotřebitelé a reklama však proměnili cvičení spíše v rutinu než jen výlet do posilovny.

Do jazyka mladých generací vstoupil trend nutkání adrenalinu, který ovlivnil marketingové metody. Nové techniky se začaly zaměřovat na tyto nové extrémní spotřebitele obrazu. Následkem toho došlo k výraznému nárůstu prodeje horských kol, in-line bruslí a snowboardů, stejně jako bungee jumpingu a skydivingu. X Games na ESPN využily tohoto nového fitness a spotřebitelského šílenství.

Sport na X Games

Snowboarding, lyžování, skateboarding a BMX cyklistika jsou na seznamu sportovních turnajů na X Games. Události se však rok od roku liší. Mnoho sportovců na turnajích extrémních sportů také soutěží v mezinárodních soutěžích, jako je Světový pohár v lezení v ledu. Sarah Burke, freestyle lyžařka z Kanady, byla zvolena mezi nejlepší na světě. V průběhu let získal nejvíce dekorovaný sportovec tři zlaté medaile v extrémních sportech. Ostatní soutěžící X Games soutěží na olympiádě o své příslušné země.

Jeden ze sportovců X Games, Shaun White, vyhrál zlatou medaili na olympiádě ve snowboardingu. White, rodák z jižní Kalifornie, získal ocenění na X Games ve skateboardingu a snowboardingu na letních hrách.

Historie X Games
Proč je The X Games populární?

Proč je The X Games populární?

X Games jsou mnohem víc než jen sportovní událost. Móda, hudba a doporučení produktů jsou vetkány do primárního publika ESPN. Těmito publiky jsou obvykle jedinci ve věku 12 až 34 let, kteří vidí demografické údaje prostřednictvím masového marketingu a mediálních metod. Restaurace rychlého občerstvení, sportovní obuv, koly s kofeinem a „oficiální“ lék proti bolesti aspirin patří mezi položky uvedené v seznamu reklam propagovaných prostřednictvím soutěží.

Soutěž také každoročně podporuje související alternativní hudební skladby a filmy. ESPN také zahajuje roadshow, putovní sportovní podívanou s mnoha událostmi před hrami. Extrémní sporty jsou přitažlivé, protože jsou mimo společnost a jsou vnímány jako hrozba, na rozdíl od hlavních sportovních lig. Na druhou stranu, extrémní sporty jsou stále méně silné kvůli událostem jako X Games, které mění jejich význam v populární kultuře.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?

X Games jsou oblíbené, protože na X Games existuje mnoho způsobů, jak sázet. V různých disciplínách budou soutěžit muži i ženy. Přední sázkové služby X Games 2021 pokrývají všechny z nich a může být lákavé zkusit štěstí sázení na sportovní turnaje. To pravděpodobně není dobrý nápad, pokud hráč není skutečným specialistou na extrémní zimní sporty a nábožně nesleduje soutěžící.

Proč je The X Games populární?
Jak sázet na X Games?

Jak sázet na X Games?

X Games se v mnoha ohledech srovnávají s olympiádou, včetně toho, jak jsou organizovány sázkové kategorie online sportovní sázkové stránky. Většina sázek na obě události jsou peněžní linie, což znamená, že hráči jednoduše předpovídají, kdo vyhraje každou událost X Games.

Kde a jak vsadit na tento turnaj?

Hráči mohou vsadit na X her na několika prominentních sázkařských webech. Mezi ně patří mimo jiné 1xBet, Gunsbet. Protože se X Games tradičně konají ve Spojených státech, hráči sázejí na hledání amerických kurzů.

Jaká je nejlepší strategie pro tento turnaj?

Hráči, kteří se zajímají o sázení X Games, mohou používat taktiku podobnou jiným sportovním online turnajům. Místo toho by se měli pokusit soustředit na jeden nebo dva kurzy X Games 2021 a přijmout tyto výzvy. To umožní sázkařům analyzovat všechny konkurenty předtím, než vsadí skutečné peníze na sportovní mistrovství.

Jaké jsou kroky k uskutečnění této sázky?

Může být náročné získat informace o seznamu soutěžících v každé disciplíně a další informace před velkými sportovními turnaji. Naštěstí jsou všichni akceptovaní sportovci uvedeni na oficiálních stránkách X Games, kde se dozvíte více o jejich původu.

Před sázením na sportovní turnaje se mohou hráči podívat na předchozí výkon, věk a další relevantní informace sportovců X Game. Je to skvělé místo, kde můžete začít s výzkumem sázení X Games, takže hráči mohou využít data zdarma.

Jak sázet na X Games?
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda