Podívejte se na nejlepší weby pro sázení podle země

Online sázení vzalo svět útokem a sázkaři z jakékoli země nyní mají přístup k nejlepším sázkařským webům z celého světa. Podpora je téměř vždy poskytována v angličtině, takže bez ohledu na to, v jaké zemi sídlíte, téměř jistě najdete operátora, který vyhovuje vašim potřebám. Online sázení je v dnešní době univerzální zábavou. Konkrétní národní zákony však mohou hráče odradit od vstupu do sázkové kanceláře a podávání sázek.

Bez nejmenších pochyb se online sázkové kanceláře liší v závislosti na zemi. Cílem tohoto příspěvku je tedy poskytnout vám seznam nejlepších sázkařských webů seřazených podle zemí, kde působí. Kromě toho je zde něco o roli hráče a o tom, co dělat, pokud je sportovní sázení ve vaší zemi nezákonné.

Kde je sázení legální?Sázení ze zámoří
Polsko
pl flag

Polsko

Polsko má celkem 37,79 milionů obyvatel; 18,3 milionu lidí jsou aktivními hráči. Velká, více než polovina populace je zapojena do sázkových her. Poláci si sázení užívají naplno a níže si můžete přečíst více o sázení v Polsku.

Zobrazit více…
Spojené státy

Online sportovní sázení v USA se v posledních několika letech rozrostlo do nových výšin. Výnosy ze sportovního sázení jsou dobrým ukazatelem rostoucí popularity tohoto odvětví. Například sportovní sázení vygenerovalo během prvních deseti měsíců roku 2021 více než tři miliardy dolarů. 

Zobrazit více…
Bulharsko

Vstávat před rozbřeskem a tančit ve studené vodě patří k oblíbeným bulharským zvykům. Je to kultura, která zahrnuje silné sociální aktivity, včetně hazardních her. Bulhaři mají přístup k většině forem sázení, protože země nabízí mírné zákony o hazardních hrách. Od kasin po sportovní sázení, rostoucí trh dává občanům a turistům svobodu vybrat si, jaké typy herních aktivit si užít. 

Zobrazit více…
Rusko

Mnoho Rusů bere sport jako volnočasovou aktivitu. Mezi sporty, na které se nejvíce sází, patří basketbal, hokej a házená. To vedlo k nárůstu virtuálních sázkových stránek zaměřených na ruské hráče. Ruské weby pro sportovní sázení poskytují velkorysé uvítací nabídky a umožňují zákazníkům využívat místní platební možnosti pro vklady a výběry. 

Zobrazit více…
Spojené království

Marketingové úsilí bookmakerů je dalším hlavním důvodem pro rostoucí popularitu sportovního sázení ve Spojeném království. Marketingové strategie používané dnes často způsobují, že nutkání sázet je poněkud neodolatelné. Například hrací pobídky, jako jsou uvítací bonusy, také přitahují mnoho lidí k vyzkoušení sázení, ze kterých se nakonec stanou pravidelní sázkaři.

Zobrazit více…
Kde je sázení legální?

Kde je sázení legální?

Je tedy legální online sázení univerzální praxí? I když to zní jako jednoduchá otázka, bohužel není. Je to proto, že zákony o sportovních sázkách mohou být složité a matoucí, protože každá země si vytváří vlastní legislativu. Ve skutečnosti mnoho zemí nemá jasné zákony, které by regulovaly sportovní sázení. Dobrým příkladem je Indie a Japonsko, kde online sázení je rozšířená, i když tato praxe zůstává do značné míry neregulovaná.

Chcete-li vědět, že sázení je v dané zemi legální, prostudujte si zákony o sázení v dané zemi a získejte všechny informace o legálním online sportovním sázení. Pokud je to ohromující, nezlobte se, protože tato stránka již udělala oslí práci. Stačí kliknout na zemi a podívat se na podrobnosti a dostupné sázkové kanceláře. Pamatujte však, že stránka nepokrývá všechny země globálně. Přesto existuje dostatek informací o nejoblíbenějších sázkových trzích.

Kde je sázení legální?
Sázení ze zámoří

Sázení ze zámoří

Online sázení může být neregulované, legální nebo nelegální. Zatímco sázení na legálním trhu je nepochybně bezpečné, neregulované trhy jsou stejně dobré. Na neregulovaných trzích berou offshore bookmakeři sázky od hráčů a dokonce jim umožňují vyplácet peníze. Tato část se podívá hlouběji.

Mezinárodní sportovní sázení

Jak již bylo řečeno, ne všechny země vyžadují, aby weby pro online sázení získaly místní licenci k provozování. To je důvod, proč jsou země jako Indie, Malta, Curacao, Kostarika a Isle of Man rájem hazardu pro mezinárodní sázkové kanceláře. Místo toho potřebuje mezinárodní sázková stránka pouze platnou licenci od orgánů jako UKGC, MGA, Swedish Gambling Commission nebo Kahnawake Gaming Commission.

Sázejí všechny národy na sport?

Je smutné, že některé národy kriminalizují sportovní sázení úplně. V takových zemích legální online sázkové stránky blokují hráčům přístup k jejich službám. Je zajímavé, že tyto země neposkytují konkrétní vysvětlení, proč kriminalizují sportovní sázení. Zatímco někteří uvádějí náboženské důvody, jiní se domnívají, že hazardní hry mohou podporovat praní špinavých peněz.

Je fotbal tím největším sportem, na který se dá sázet?

Fotbal neboli evropský fotbal je celosvětově nejsledovanějším sportem. Je tedy logické, že fotbal je dnes největším sázkařským sportem. To proto, že většina sázkařů jasně rozumí pravidlům hry a vsadit na fotbal je docela jednoduché. Sázení na fotbal také obsahuje několik sázkových trhů, jako je konečný výsledek, nad/méně, dvojitá šance a mnoho dalších.

Sázení ze zámoří