Podívejte se na nejlepší weby pro sázení podle země

Online sázení vzalo svět útokem a sázkaři z jakékoli země nyní mají přístup k nejlepším sázkařským webům z celého světa. Podpora je téměř vždy poskytována v angličtině, takže bez ohledu na to, v jaké zemi sídlíte, téměř jistě najdete operátora, který vyhovuje vašim potřebám. Online sázení je v dnešní době univerzální zábavou. Konkrétní národní zákony však mohou hráče odradit od vstupu do sázkové kanceláře a podávání sázek.

Bez nejmenších pochyb se online sázkové kanceláře liší v závislosti na zemi. Cílem tohoto příspěvku je tedy poskytnout vám seznam nejlepších sázkařských webů seřazených podle zemí, kde působí. Kromě toho je zde něco o roli hráče a o tom, co dělat, pokud je sportovní sázení ve vaší zemi nezákonné.

Podívejte se na nejlepší weby pro sázení podle země
Je sázení legální v každé zemi?Sázení z celého světa
Spojené státy
us flag

Spojené státy

Online sportovní sázení v USA se v posledních několika letech rozrostlo do nových výšin. Výnosy ze sportovního sázení jsou dobrým ukazatelem rostoucí popularity tohoto odvětví. Například sportovní sázení vygenerovalo během prvních deseti měsíců roku 2021 více než tři miliardy dolarů. 

Zobrazit více…
Bulharsko

Vstávat před rozbřeskem a tančit ve studené vodě patří k oblíbeným bulharským zvykům. Je to kultura, která zahrnuje silné sociální aktivity, včetně hazardních her. Bulhaři mají přístup k většině forem sázení, protože země nabízí mírné zákony o hazardních hrách. Od kasin po sportovní sázení, rostoucí trh dává občanům a turistům svobodu vybrat si, jaké typy herních aktivit si užít. 

Zobrazit více…
Polsko

Polsko má celkem 37,79 milionů obyvatel; 18,3 milionu lidí jsou aktivními hráči. Velká, více než polovina populace je zapojena do sázkových her. Poláci si sázení užívají naplno a níže si můžete přečíst více o sázení v Polsku.

Zobrazit více…
Rusko

Mnoho Rusů bere sport jako volnočasovou aktivitu. Mezi nejvíce sázené sporty patří basketbal, hokej a házená. To vedlo k nárůstu virtuálních sázkových stránek zaměřených na ruské hráče. Ruské stránky pro sportovní sázení poskytují velkorysé uvítací nabídky a umožňují zákazníkům využívat místní platební možnosti pro vklady a výběry. 

Zobrazit více…
Slovensko

Slovensko, které bylo dříve součástí Československa (pod kontrolou Sovětského svazu), leží v srdci Evropy. Z řetězů koloniální nadvlády se odtrhlo v roce 1993 a od té doby je samostatným státem. Země od získání nezávislosti ekonomicky vzkvétá a její obyvatelé zažívají každým rokem lepší a lepší životní úroveň. 

Zobrazit více…
Spojené království

Marketingové úsilí bookmakerů je dalším hlavním důvodem rostoucí popularity sportovní sázení ve Spojeném království. Marketingové strategie používané dnes často způsobují, že nutkání sázet je poněkud neodolatelné. Například hrací pobídky, jako jsou uvítací bonusy, také přitahují mnoho lidí k vyzkoušení sázení, ze kterých se nakonec stanou pravidelní sázkaři.

Zobrazit více…
William Hill zakazuje kreditní karty v Irsku
2022-06-01

William Hill zakazuje kreditní karty v Irsku

V Irsku není používání kreditních karet při hazardních hrách přesně zakázáno, ale neustále se od něj odrazuje. Několik vyšetřování však ukázalo, jak několik online sázkových kanceláří nadále podporuje sázky na kreditní karty prostřednictvím svých aplikací. Někteří z těch, o kterých se říká, že se vyhýbají sázkám na kreditní karty, tak mohou učinit prostřednictvím aplikací, jako je Revolut a Apple Pay.

Je sázení legální v každé zemi?

Je sázení legální v každé zemi?

Je legální online sázení univerzální praxí? I když to zní jako jednoduchá otázka, bohužel není. Je to proto, že zákony o sportovních sázkách mohou být složité a matoucí, protože každá země si vytváří vlastní legislativu. Ve skutečnosti mnoho zemí nemá jasné zákony, které by regulovaly sportovní sázení. Dobrým příkladem je Indie a Japonsko, kde online sázení je rozšířená, i když tato praxe zůstává do značné míry neregulovaná.

Chcete-li vědět, že sázení je v dané zemi legální, prostudujte si zákony o sázení v dané zemi a získejte všechny informace o legálním online sportovním sázení. Pokud je to ohromující, nezlobte se, protože tato stránka již udělala oslí práci.

Stačí kliknout na zemi a podívat se na podrobnosti a dostupné sázkové kanceláře. Pamatujte však, že stránka nepokrývá všechny země globálně. Přesto existuje dostatek informací o nejoblíbenějších sázkových trzích.

Je sázení legální v každé zemi?
Sázení z celého světa

Sázení z celého světa

Online sázení může být neregulované, legální nebo nelegální. Zatímco sázení na legálním trhu je nepochybně bezpečné, neregulované trhy jsou stejně dobré. Na neregulovaných trzích berou offshore bookmakeři sázky od hráčů a dokonce jim umožňují vyplácet peníze. Tato část se podívá hlouběji.

Mezinárodní sportovní sázení

Jak již bylo řečeno, ne všechny země vyžadují, aby weby pro online sázení získaly místní licenci k provozování. To je důvod, proč jsou země jako Indie, Malta, Curacao, Kostarika a Isle of Man rájem hazardu pro mezinárodní sázkové kanceláře. Místo toho potřebuje mezinárodní sázková stránka pouze platnou licenci od orgánů jako UKGC, MGA, Swedish Gambling Commission nebo Kahnawake Gaming Commission.

Sázejí všechny národy na sport?

Je smutné, že některé národy kriminalizují sportovní sázení úplně. V takových zemích legální online sázkové stránky blokují hráčům přístup k jejich službám. Je zajímavé, že tyto země neposkytují konkrétní vysvětlení, proč kriminalizují sportovní sázení. Zatímco někteří uvádějí náboženské důvody, jiní se domnívají, že hazardní hry mohou podporovat praní špinavých peněz.

Je fotbal tím největším sportem, na který se dá sázet?

Fotbal nebo Evropan Fotbal je celosvětově nejsledovanějším sportem. Je tedy logické, že fotbal je dnes největším sázkařským sportem. To proto, že většina sázkařů jasně rozumí pravidlům hry a vsadit na fotbal je docela jednoduché. Sázení na fotbal také obsahuje několik sázkových trhů, jako je konečný výsledek, nad/méně, dvojitá šance a mnoho dalších.

Sázení z celého světa