Online sázení na Wimbledon

Tento průvodce sázením na Wimbledon je dokonalým zdrojem pro fanoušky tenisu, kteří se chtějí pustit do sázení na tenis. Obsahuje vše, co sázkaři potřebují vědět o sázení na tenis, a co je důležité, o tom, jak sázet na nejprestižnější tenisový turnaj, Wimbledon. Wimbledon, také známý jako The Championships Wimbledon, nebo The Championships, je mistrovství tenisových sportů, které patří mezi čtyři grandslamové tenisové turnaje spolu s French Open, Australian Open a US Open.

Co dělá Wimbledon jedinečným, je fakt, že se hraje na trávě. Toto sportovní mistrovství je nejstarším tenisovým turnajem a řadí se mezi největší sportovní události na světě.

Online sázení na Wimbledon
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Proč je Wimbledon populární?

Proč je Wimbledon populární?

Mistrovství, Wimbledon je mezi velkých sportovních turnajů na světě, přitahuje fanoušky ze všech koutů. Podle Statista přilákalo wimbledonské mistrovství v roce 2019 500 397 návštěvníků, což je nárůst oproti Wimbledonu v roce 2018, kterého se zúčastnilo 473 169 fanoušků. Pokud jde o televizní dosah, mistrovství 2018 mělo televizní dosah přibližně 26 milionů (BBC) a 29,42 milionů (ESPN). Tato čísla ukazují, že Wimbledon je skutečně populární.

Kromě fanoušků se nyní Wimbledon objevuje také na stránkách s online sportovním sázením, kde sázkaři také sázejí na své oblíbené hráče a týmy. Je zajímavé, že sázkaři dnes nesázejí jen na sportovní turnaje napříč populárními sporty, jako je fotbal a pouze basketbal, ale ve velkém sázejí také na tenis. Čím je tedy Wimbledon na sázkařské scéně oblíbený?

Tenis a zejména Wimbledon má obrovskou sledovanost. Velký počet tenisových fanoušků, kteří sledují The Championships, jsou sázkaři. To znamená, že během sportovní události budou určitě sázet.

Kromě toho dnes existuje spousta sázkařských stránek ve Wimbledonu, takže tenisoví nadšenci si mohou napumpovat adrenalin tím, že vloží své peníze do svých oblíbených hráčů a týmů. Kromě dostupnosti sázkových kanceláří se sázkovými trhy Wimbledon má turnaj spoustu zápasů, na které lze vsadit – každý zápas s různými trhy.

Proč je Wimbledon populární?
Jak sázet na Wimbledon?

Jak sázet na Wimbledon?

Sázení na Wimbledon nemusí být procházka růžovým sadem, zvláště pro začátečníky. Ale naštěstí tento segment sdílí některé ze základních tipů, které mohou sázkařům pomoci dostat se do hry. Jak tedy sázkaři sázejí na The Championships?

  1. Prvním krokem je najít sázkovou stránku se sázkovými trhy Wimbledon. Ne všechny sázkové kanceláře mají tenisové sázkové trhy, nechte na pokoji Wimbledon. Po nalezení sázkové stránky s wimbledonskými trhy zkontrolujte, zda má platnou licenci a bonusy na sportovní sázení, také.
  2. Dalším krokem je vyhodnocení dostupných sázkových trhů Wimbledon. Existují bookmakery se všemi zápasy, zatímco někteří pokrývají pouze nejlépe hodnocené zápasy v tomto turnaji. Je také důležité posoudit počet dostupných trhů pro každou hru. Nejlepší sázková kancelář má širokou škálu sázkových trhů, včetně sázení ve hře nebo živého sázení.
  3. Nyní je posledním krokem zjištění aktuální formy různých hráčů a týmů účastnících se soutěže. Podívejte se na předchozí zápasy, abyste věděli, který hráč nebo tým je oblíbený. Pro ty, kteří se tenisu nevěnují, bude řešením podívat se, co říkají weby s předpovědí Wimbledonu.

Důležitá je také analýza šancí. Pamatujte, že čím vyšší je kurz, tím menší je šance na výhru, zatímco čím nižší je kurz, tím vyšší je šance na výhru!

Jak sázet na Wimbledon?
Historie wimbledonských šampionátů

Historie wimbledonských šampionátů

Mistrovství Wimbledon přitahuje špičkové tenisové talenty ze všech částí světa. Jako nejprestižnější turnaj láká na obrovský prize pool. Poslední Wimbledon vynesl závratných 35 000 000 liber.

Jak již bylo zmíněno výše, Wimbledon je nejstarší tenisový turnaj, který začal v roce 1877. Zahajovací turnaj, kterého se zúčastnilo 22 hráčů, byl záležitostí všech mužů.

Jednou ze zajímavých věcí na Wimbledonu v roce 1877 je skutečnost, že hráči museli za kvalifikaci zaplatit guineu a událost trvala devět dní místo plánovaných pěti, protože show zkazily deště. Spencer Gore porazil Williama Marshalla a stal se prvním vítězem Wimbledonu ve finále.

Po inauguračním Wimbledonu se turnaj prosadil a stal se úspěšným s výjimkou období první a druhé světové války, kdy byl zrušen. Akce byla také zrušena v roce 2020, kdy vrcholila pandemie Covid19.

Wimbledon je dnes nejvyhledávanějším tenisovým turnajem. Sportovní událost se obvykle koná v All England Clubu ve Wimbledonu v Londýně. Nedávný Wimbledon byl 2021 Wimbledon Championships, 134. ročník turnaje.

Historie wimbledonských šampionátů
Nejúspěšnější wimbledonské hvězdy

Nejúspěšnější wimbledonské hvězdy

V průběhu let se objevili dominantní sportovci, kteří zanechali stopu v historii Wimbledonu.

Jako William Renshaw, Roger Federer, Laurence Doherty, Todd Woodbridge, Helen Wills, Billie Jean King, Venus Williams a Martina Navrátilová ovládli The Championships. Mezi bigwigy v turnaji zatím patří Novak Djokovič, Nikola Mektić, Mate Pavić, Ashleigh Barty, Hsieh Su-wei, Elise Mertens a Desirae Krawczyk. Byli hlavními hvězdami Wimbledonu 2021.

Nejúspěšnější wimbledonské hvězdy
Wimbledon události a formáty zápasů

Wimbledon události a formáty zápasů

Než se pustíte do sázení na Wimbledon, je důležité porozumět různým wimbledonským událostem. Kromě toho se sázkaři musí seznámit s formáty zápasů turnaje.

Události ve Wimbledonu

Wimbledonské události byly rozděleny do tří kategorií. Existují hlavní události, akce pro juniory a akce s pozvánkami.

  1. Hlavní události - Existuje pět hlavních událostí, včetně dvouhry gentlemanů, dvouhry žen, čtyřhry gentlemanů, čtyřhry žen a smíšené čtyřhry. Mužská a dámská dvouhra láká po 128 hráčích, zatímco čtyřhra mužů a žen má po 64 týmech. Pokud jde o smíšenou čtyřhru, je zde 48 týmů.
  2. Juniorské akce - Zde jsou dvouhra chlapců, dvouhra dívek, čtyřhra chlapců a čtyřhra dívek. Dvouhra přitahuje 64 hráčů, zatímco čtyřhra má 32 týmů.
  3. Pozvánky na události - Existuje sedm pozvánek, včetně pozvánek pro gentlemany, dvouher pro dámy a pozvání pro seniory pro muže, což je všech 8 dvojic turnajů typu round-robin. Dalšími jsou dvouhra na vozíku pro pány, dvouhra na invalidním vozíku pro ženy, čtyřhra na vozíku pro pány (4 páry) a čtyřhra na vozíku pro ženy (4 páry).

Formáty zápasů Wimbledonu

Ve Wimbledonu jsou všechny zápasy dvouhry a čtyřhry gentlemanů nejlepší z pěti (bo5), zatímco všechny ostatní události jsou nejlepší ze tří (bo3). Události ve Wimbledonu jsou vyřazovací zápasy s výjimkou turnajů s každým, tj. dvouher na pozvání gentlemanů, čtyřhry na pozvání žen a pozvání čtyřhry seniorů.

Wimbledon události a formáty zápasů
Vše o tenisu

Vše o tenisu

Tenis pochází z Francie 12. století a patří mezi celosvětově nejpopulárnější sporty s více než 1 miliardou fanoušků. Tento raketový sport hraje přibližně 87 milionů lidí, což odpovídá 1,17 % celosvětové populace. Tenis je populární protože ji hrají na amatérské i profesionální úrovni ženy i muži.

Existují dvě varianty tohoto sportu, dvouhra a čtyřhra. Olympijský sport se hraje pomocí rakety a míčku s cílem hry zasáhnout míč tak, že soupeř nebude schopen vrátit platný return.

Vše o tenisu
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda