Nejlepší sázkové stránky pro tenis

Novinky

2022-08-31

Tenis je velmi populární sport, patří mezi 5 nejpopulárnějších sportů na světě a druhý nejoblíbenější sport ve Velké Británii. Sázení na tenis má dlouhou historii, téměř stejně dlouhou jako nejoblíbenější koňské dostihy. Kromě toho existuje po celém světě spousta tenisových lig a grandslamových soutěží, které téměř denně nabízejí spoustu šancí pro sportovní sázení.

Nejlepší sázkové stránky pro tenis

Hvězdní hráči se stali známými a mnoho lidí, kteří rádi sázejí na sport, skočí po příležitosti vsadit si na své oblíbené hvězdné hráče. Příchod online sportovní sázení učinila sázení na tento sport ještě populárnějším a snadněji dostupným pro fanoušky po celém světě. Existuje mnoho různých trhů, na které lze vsadit, včetně řady možností živého sázení před zápasem a ve hře a také sázení na futures.

Nejlepší sázkové stránky pro tenis

Některé z nejlepších sázkařských stránek pro sázení na tenis lze nalézt na https://bettingranker.com/. Zde uvedené stránky jsou legitimní a důvěryhodné a jsou držiteli licencí od nejrespektovanějších licenčních úřadů na světě, jako je Curacao. To znamená, že budou uchovávat podrobnosti a transakce svých hráčů v bezpečí, takže hráči mohou bez obav uzavírat sázky na jejich stránkách bez jakýchkoliv rizik. 

Mezi nimi nabízejí přítomnost téměř ve všech koutech světa a mají mimořádné množství jazyků, které všem lidem umožňují jasně porozumět stránkám. Stránky také nabízejí širokou škálu platebních možností, které umožňují snadný přístup pro všechny jejich hráče.

Tyto online sázkové stránky jsou dostupné online a také prostřednictvím mobilních aplikací s dobře navrženými, intuitivními a snadno ovladatelnými stránkami, díky nimž je podávání sázek hračkou. Nabízejí některé velmi atraktivní uvítací bonusy, které lze relativně snadno využít, stejně jako věrnostní odměny pro jejich zavedené hráče. Na těchto stránkách najdou hráči jedny z nejlepších kurzů, které jsou v tomto odvětví k dispozici, s 95% a vyšším procentem výplaty. Stránky nabízejí kromě tenisu spoustu různých sportů, takže je tu něco zajímavého pro všechny fanoušky sportovního sázení.

Typy oblíbených sázek na tenis

Tenis se stal extrémně oblíbeným sportem, na který lze sázet, protože sázkaři mají k dispozici obrovské možnosti. Hra mezi 2 lidmi (nebo 4 ve čtyřhře) je také napínavější a možná nepředvídatelná, zvláště pokud se jeden z hráčů zraní nebo nehraje tak dobře, jak obvykle hrají. Kromě obvyklého typy sázek, tenis nabízí neuvěřitelné množství různých sázkových příležitostí ve hře na základě bodů, her a setů.

Sázky na peníze

Toto jsou nejjednodušší sázky a jednoduše předpovídají, kdo vyhraje zápas nebo turnaj. Protože obvykle existuje jasný favorit, šance na výhru oblíbeného hráče nejsou příznivé pro velkou výplatu, ale jsou obvykle lepší než sudé peníze. Pokud však vyhraje smolař, může to být ziskový sport, na který se dá sázet.

Sázky na rozpětí hry (handicap)

Sázení na rozšíření hry je sázení na to, kolik her jeden ze 2 hráčů vyhraje v zápase ve srovnání s ostatními. Nezáleží na tom, kdo vyhraje zápas, ale na tom, jaký výkon povedou hráči. Sázející mají s těmito sázkami na spread lepší šance na výhru, zvláště když existuje jasný favorit na výhru. 

Handicapy jsou dány 2 hráčům, aby „vyrovnali hrací pole“. Konečný počet her vyhraných každým hráčem bude upraven přičtením nebo odečtením handicapů, a pokud sázející správně tipovali, vyhrávají.

Nastavte sázky na spread (handicap)

Tento druh sázky je velmi podobný herním spreadům, ale provádí se na základě setů vyhraných v zápase. Opět platí, že protože je hrací pole vyrovnané, mohou sázející získat výhodnější kurzy na výhru. I na nejméně oblíbeného hráče lze vsadit, že vyhraje jeden nebo dva sety v zápase, i když zápas nevyhraje úplně.

Sázky nad/pod

Tento typ sázky sází na počet sad, které bude zapotřebí k uzavření hry. Sázející sází na to, zda bude více (nad) nebo méně (pod) setů, než bookmakeri odhadují pro zápas. Zápasy na tři sety budou mít vždy nad/pod čáru 2,5 setu. Jednoduše řečeno, sázky na over znamenají, že zápas bude trvat 3 sety. Sázky pod znamenají, že půjde o rovnou výhru na 2 sety.

Tipy na sportovní sázení

Tenis je jedinečná hra a má některé jedinečné vlastnosti, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování o tom, kdo a kam vsadit. V první řadě je to povrch, na kterém se hraje, ať už tvrdý, antuka nebo tráva. Každý z těchto povrchů umožňuje jiný typ hry a tenisté mohou být na konkrétních površích talentovanější. 

Stejně jako u všech sportů by statistiky hráčů měly být pečlivě prostudovány, aby se zjistilo, ve kterých aspektech hry vynikají, ať už se jedná o to, kolik brejkovacích bodů vyhrají, nebo počet nevynucených chyb atd. Studium toho, jak si hráči vedou za konkrétních okolností, může poskytnout sázející větší šanci na ziskové sázky.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky