US Open Golf Championship

US Open Golf Championship je každoroční turnaj pořádaný v USA. Je velmi uznávaný v golfovém průmyslu, je druhým ze čtyř největších golf obory. Tato každoroční soutěž má rozsáhlou historii sahající až do roku 1895 pod dohledem United States Golf Association (USGA). Tato událost se často koná kolem června, kromě roku 2020. Akce 2022 se koná od 17. do 20. června 2022 na hřišti Pebble Beach v Kalifornii.

V průběhu let se US Open konalo na několika hřištích po celých USA. Tento turnaj je považován za jeden z nejtěžších testů pro golfisty čtyř majorů. Většina US Open Championships se hraje na vysokých roughech a rychlých greenech. The PGA Tour také stojí za to se podívat, pokud rádi sázíte na golfové turnaje.

Každý golfista se skutečnými ambicemi má obvykle svůj zrak upřený na představení a případné vítězství na US Open Golf Championship. V propracované kvalifikační struktuře turnaje se o 156 slotů utká 2 500 golfistů.

US open má obvykle pro vítěze těžkou peněženku. Za posledních několik let se celkový cenový fond US Open pohyboval v průměru kolem 11 milionů dolarů. Výherní fond edice 2022 se pohybuje kolem 12,5 $. Loňský vítěz si odnesl kolem 2 milionů dolarů. Pokud jde o jednotlivé ceny, zůstává to vyčkávací záležitost.

Kvalifikace

Každý rok USGA uvádí kvalifikační události ve více než 100 místech v Spojené státy a několik mezinárodních stránek. Nejlepší na US Open je, že je otevřené pro všechny. Kvalifikační záznamy jsou však obvykle k dispozici profesionálním a armaturním golfistům. Hráči golfu s armaturou musí mít index handicapu ne vyšší než 1,4 podle handicapového systému USGA, aby mohli hrát v místních kvalifikačních kolech.

Golfisté, kteří postoupí z místních kvalifikací, míří do posledního kvalifikačního kola, které se koná na 11 kvalifikačních místech, z nichž většina je v USA. Nejlepší hráči z finálových kvalifikací se připojí k 20 hráčům ve vyloučené kategorii, obvykle na základě jejich golfových kvalifikací.

KonkurenceProč je US Open populární?Jak sázet na US Open?
Konkurence

Konkurence

Od svého založení v roce 1898 se US Open hraje na 72 jamek. Po absolvování celého hřiště je vítězem korunován hráč s nejmenším počtem úderů. Pokud však dojde po 72 jamkách k nerozhodnému výsledku, turnaj směřuje do play-off. 18-ti jamkové kolo (plné kolo) se používá k přerušení nerozhodného výsledku. To znamená, že je to jediný ze čtyř golfových majorů, který podrobuje hráče celému kolu golfu, aby prolomil nerozhodný výsledek.

Historie US Open

Od skromných začátků se první US Open hrálo na 9jamkovém hřišti v Newport Country Clubu v roce 1895. Zahajovací soutěž byla jednodenní úderová událost, na níž se podílelo pouze deset profesionálních golfistů a armatura, za účasti profesionála Newport Country Clubu Horace Rawlinse. , vyhrát první trofej. V prvních letech dominovali britští golfisté, kteří vyhráli prvních 16 ročníků.

V roce 1911, po dokončení 18jamkového hřiště v Chicago Gold Club, první Američan, John McDermott, vyhrál soutěž, oslavován jako Americký průlom. Od historického vítězství dominují američtí golfisté na US Open Golf Championships.

Konkurence
Proč je US Open populární?

Proč je US Open populární?

US Open je velmi ceněné. Jeho pověst přesahuje golfovou komunitu a rychle se stává oblíbeným mezi sportovními sázkaři. Jedná se bezesporu o jednu z největších sportovních akcí, protože se zde setkávají špičkoví profesionální golfisté všech věkových kategorií. V posledních letech se US Open stalo mezi sázkaři viditelnější sázení na sportovní turnaje, což je vývoj, který přiměl weby pro online sportovní sázení k tomu, aby tuto událost podrobně pokryly.

Golf je stále viditelnější

Zvýšená viditelnost je zásadní pro popularizaci US Open a dalších velkých sportovních turnajů. Televizní diváci a živí streameři jsou ošetřeni hodinami prvotřídního golfu pořádaného golfovými nadšenci, kteří poskytují neocenitelné vhledy do hry. Lepší pochopení hry nepochybně poskytuje sázkařům větší motivaci k uzavření sázky.

Golf nabízí vysoké kurzy

Zlato nepochybně patří mezi seznam sportovních turnajů, které poskytují skvělé kurzy. Cena favorita těchto sportovních turnajů je často 8-1. I když se na každém sportovním mistrovství může cokoli pokazit, tak dobré kurzy nejsou v kruzích online sázení běžné.

Poskytovatelé golfu Četné sázkové trhy

Stejně jako nejlepší mistrovství v esportu nabízí US Opens rozsáhlé sázkové trhy. Některé z běžných typů sázek nabízených v soutěži zahrnují sázky typu head-to-head, budoucí sázky, sázky na výhru a sázky versus pole.

Proč je US Open populární?
Jak sázet na US Open?

Jak sázet na US Open?

Hlavní požadavky na sázení na US Open a další sportovní ligu jsou obvykle dva, záměr hrát a peníze na sázení. Jakmile jsou tyto dva základy seřazeny, zbývá k účasti ve sportovních online turnajích pouze připojení k a renomovaná online sázková kancelář. Registrace u online sázkové kanceláře by na tomto digitálním okraji měla být samozřejmá – klikněte na odkaz pro registraci a postupujte podle propracovaných pokynů.

Každý hráč, který má zájem sázet na US Open, by měl rozumět tomu, jak najít hodnotu při sázení. Ale s množstvím elitních hráčů na US Open a mnoha proměnnými i ti nejlepší hráči doufají, že vyhrají zlomek času. Každý vnímavý sázkař by si tak měl tuto skutečnost uvědomit. Sázení na US Open přesahuje zaměření na několik elitních hráčů.

Sázející by také měli mít zájem porozumět různým dostupným typům sázek. Lze například vsadit na počet kol, elitního hráče, jehož kurz se po několika špatných jamkách propadl, nebo hráč může skončit s lepším skóre po dvojce nebo trojici.

Je těžké vydělat na turnaji takového rozsahu podporou těch nejlepších. Někdy je klíčový správný výzkum. Ještě lepší je vsadit na zdatného hráče, který má talent na překvapení na velkém pódiu, než se držet favoritů.

Jak sázet na US Open?