Vše, co potřebujete vědět o: Prop Betting

Pryč jsou doby, kdy sportovní sázení bylo jen o konečném výsledku. Místo toho, aby se sázkaři soustředili na výsledek nebo na to, kdo vyhraje, mají dnes luxus hazardních her na události, které se stanou během hry. O tom je Prop Betting. I když tato forma sázení může být velmi zábavná, může se objevit křivka učení, pokud jste v ní nováčkem. Jak to tedy funguje? Jaký je nejlepší způsob, jak přistupovat k Prop Bets? Jak lze zajistit úspěch? Níže uvádíme vše, co potřebujete vědět o Prop Betting. Kromě toho jsme pro vás také shromáždili nejlepší stránky pro sázení na prop. Pojďme se na to podívat.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Vysvětlení prop Bets

Vysvětlení prop Bets

Prop Betting, známé také jako Proposition Betting, přidává do sportovního sázení další vrstvu složitosti a vzrušení. Předpokladem Prop Betting je, že sázky nemají žádný vliv na typické výsledky sázek. Prop Bets dávají sázkařům příležitost vsadit na okamžiky ve hře, spíše než na výsledek hry. Jedním z mnoha důvodů, proč je Prop Betting tak populární, je skutečnost, že provozovatelé sázkových kanceláří vám umožňují začlenit více rekvizit, což zvyšuje možnou výhru. Z tohoto důvodu mohou sázející najít mnohem větší potenciální výplaty s Prop Bet než běžné sportovní sázení.

Jak zjistit, zda lze poskytovateli hazardních her důvěřovat

Zkušenost sázkaře bude záviset na jeho výběru online sázkových kanceláří. Výběr důvěryhodných stránek Prop Bets je zásadní pro zajištění toho, aby hráči minimalizovali riziko a měli pozitivní zkušenost s hraním online hazardních her. Pokud nepoužíváte důvěryhodnou stránku, může dojít k podvodu, nepřijetí včasné platby nebo k porušení podmínek pro sportovní sázení. Naštěstí je většina internetových stránek pro sportovní sázení bezpečná. Zde jsou funkce, které je třeba hledat na webu sázkových kanceláří a které vám mohou pomoci určit, zda je legitimní a důvěryhodný:

 • Licencováno jako webové stránky pro sázení od Maltského úřadu pro hazardní hry, Komise pro hazardní hry Spojeného království nebo Švédského úřadu pro hazardní hry
 • Značky kvality od organizací jako Certified Fair Gambling a eCOGRA
 • Dodržování přísných předpisů vydaných státem nebo zemí
 • Webové stránky šifrované bezpečnostními certifikáty, jako je SSL
Vysvětlení prop Bets
Typy kurzů pro sázení

Typy kurzů pro sázení

Kurzy prop bet jsou podobné jako sázkové kurzy lidé najdou na jiné sportovní sázky. Vámi vybraná sázková kancelář vám umožní prohlížet vaše sázky ve formátu zlomků, desetinných nebo amerických kurzů. Existuje mnoho druhů Prop Bets, které otevírají možnosti pro některé velmi zajímavé a nekonvenční sportovní sázky. Prop Bets však lze zúžit do tří hlavních kategorií: Herní rekvizity, Hráčské rekvizity a Novinkové rekvizity. Pojďme se hlouběji ponořit do každého z těchto typů:

Herní rekvizity

Herní rekvizity se zaměřují na výkon jednotlivce a jsou vázány na týmové výkony. Může to být něco tak jednoduchého, jako je výběr, který tým MLB odpálí homerun jako první, až po výběr týmu, který získá o 10 bodů rychleji. Tento druh rekvizity má tendenci se zaměřovat na situace nad nebo pod, příklady peněžních linek a může zahrnovat situace ano nebo ne.

Hráčské rekvizity

Podpěra hráče je taková, jak to zní. Jedná se o typ prop sázky, která je založena na výkonu, statistikách nebo výsledku konkrétního hráče. Může se pohybovat od počtu touchdownů, které rozehrávač hodí, až po počet asistencí, kterými skončí strážce výchozího bodu. Většinu času hráčské rekvizity obsahují celkem s nad a pod.

Nové rekvizity

Nové rekvizity jsou oblíbené při velkých sportovních událostech, jako je Super Bowl, a je známo, že jsou nejzajímavějším druhem nabídky sportovního sázení. Tyto prop sázky většinou nemají nic společného se samotnou hrou. Místo toho se více zaměřují na jedinečné momenty, včetně házení mincí, poločasových představení a všeho mezi tím. Příkladem toho je předpovídání barvy energetického nápoje, který bude vržen na vítězného trenéra. Další populární sázka na novinku zahrnuje sázení na to, jak dlouho bude národní hymna před hrou trvat. Většina sázkových kanceláří má však obvykle nižší limity na nové rekvizity ve srovnání s jinými rekvizitami.

Další možnosti sázení na Prop Betting

Týmové rekvizity

Týmové rekvizity jsou známé tím, že jsou velmi podobné herním rekvizitám. Ústředním bodem prvního jmenovaného je však spíše jeden tým než oba. Příklad týmových rekvizit zahrnuje výběr týmu která povede o poločase během Super Bowlu.

Typy kurzů pro sázení
Jak sázet na sport online

Jak sázet na sport online

 1. Přihlaste se ke svému účtu provozovatele sázkové kanceláře.
 2. Z rozbalovací nabídky vyberte správnou kategorii. To zahrnuje .
 3. Když se chystáte vsadit, jednou z nejdůležitějších věcí, kterou byste měli udělat, je prozkoumat možnosti. Chcete sázku, o které máte nějaké znalosti nebo jste na ní provedli výzkum.
 4. Udělejte si čas na domácí úkoly. Měli byste prozkoumat každý aspekt své sázky na prop sázku, abyste si vybrali nejvhodnější.
 5. Omezte své sázky. Pokud sázíte na mnoho hráčů, handicapování vašich alternativ vám pomůže vybrat tu nejlepší.
 6. Přidejte sázku do svého seznamu sázek. Než budete moci vsadit, většina webů potřebuje, abyste tuto konkrétní sázku přidali do svého seznamu. Některé vám však umožní pokračovat a okamžitě vsadit.
 7. Dále si vyberete výši sázky.
 8. Nakonec vložte svou sázku a odešlete ji!

Jedinečné vlastnosti oblíbeného softwaru pro sázení na rekvizity

Stejně jako existuje spousta sportů a hráčů, ze kterých si můžete vybrat, když chcete uzavřít sázku, existuje také mnoho různých oblíbených stránek, ze kterých si můžete vybrat, které mají jedinečné nabídky. Zde jsou některé z jedinečných funkcí, které lze sázejícím nabídnout:

Bonusové nabídky

Bonusové nabídky na oblíbeném softwaru pro sázení na Prop Betting jsou často méně omezující a mají méně předpisů než alternativní sázkové kanceláře. Tyto stránky mohou také častěji nabízet bonusy.

Lepší rozložení

Oblíbené sázkové kanceláře Prop Betting mají modernější rozvržení a snáze se v nich orientuje. Mohou obsahovat nejnovější technologii – díky čemuž je uživatelská zkušenost mnohem příjemnější.

Široký výběr

Populární software Prop Betting má často více různých sportů a doplňkových událostí, na které mohou sázející vsadit.

Jak sázet na sport online
Jak vybrat nejlepší online stránku pro sázky na rekvizity

Jak vybrat nejlepší online stránku pro sázky na rekvizity

Jak již bylo zmíněno, zkušenost sázkaře bude záviset na jeho výběru online sázkové kanceláře. Výběr nejlepší online stránky pro prop Bets je zásadní pro zajištění toho, aby hráči minimalizovali riziko a měli pozitivní zážitek při hraní hazardních her. Zde je šest klíčových věcí, na které byste si měli dát při výběru pozor:

Bonusy

Chcete se ujistit, že stránka Prop Bet, kterou vyberete, má nejlepší bonusové nabídky. Typ a počet bonusů se v jednotlivých kasinech sportovních sázek liší.

Zkušenosti s UX

Sázející chtějí mít jistotu, že jimi zvolená stránka Prop Bet má moderní vzhled, nejnovější dostupnou technologii a snadno se orientuje. Díky tomu bude uživatelská zkušenost pozitivnější a příjemnější.

Široký výběr

Více sportů na sázení znamená více zábavy! Chcete se podívat na online stránky Prop Bets, které nabízejí širokou škálu sportů a doplňkových událostí, na které mohou sázející vsadit své sázky.

Licencováno důvěryhodným subjektem

Chcete se ujistit, že online stránce Prop Bet lze důvěřovat a že se bude řídit předpisy. To lze zajistit získáním licence od důvěryhodných orgánů, jako je Malta Gambling Authority, United Kingdom Gambling Commission nebo Švédský úřad pro hazardní hry.

Jak vybrat nejlepší online stránku pro sázky na rekvizity
Různé sporty, na které můžete vsadit

Různé sporty, na které můžete vsadit

Obecně řečeno, prop betting je jednou z nejpopulárnějších forem sportovního sázení. Ne všechny sportovní rekvizity jsou však stejné. Pojďme se podívat na varianty sportů, na které lze vsadit:

americký fotbal

Jedná se o jeden z nejvyhledávanějších sportů, pokud jde o prop gambling. O NFL je známo, že přitahuje více sázek než jakákoli jiná profesionální liga. Může existovat více variant jednoho Prop sázka NFL. To však závisí na webu sázkové kanceláře. Prop sázky NFL mohou být:

 • Přistání
 • Úspěšné pokusy nebo dokončení
 • Předávací nebo přijímací yardy
 • Celkové recepce
 • Spěchající yardy

Baseball

Sázky na rekvizity v baseballu jsou trochu omezenější, ale mezi sázkaři stále oblíbené. Nejoblíbenějšími rekvizitami jsou celkové sázky nadhazovačů a sázky ano nebo ne pro jednotlivé hitery, aby získali homerun. Příklady prop sázek MLB zahrnují:

 • Kolik strikeoutů hodí určitý hráč?
 • Ukradne určitý hráč základnu?
 • Kolik zásahů bude mít určitý hráč?
 • Který tým vstřelí dva góly jako první?

Basketball

Po NBL je NBA známá tím, že má druhé nejvíce opor na výběr. Příležitostí k tomu je nespočet vsadit na basketbal rekvizity. Je to hlavně proto, že se hraje mnoho her. Zde jsou nejoblíbenější basketbalové sázky:

 • Body
 • Odskoky
 • Asistuje
 • Krade
 • Bloky
 • První basketbalový střelec
 • Tříbodové
 • Double-double
 • Triple-double
 • Vítězná marže

Fotbal

Fotbal nebo fotbal je další populární sport se skvělými ligami které poskytují vzrušující příležitosti k sázení. Mnoho sázkových kanceláří nabízí sázky na fotbal. Zde jsou oblíbené příklady sázek na fotbal, včetně:

 • První tým, který skóroval
 • Hráč, který v zápase vstřelí nejvíce gólů
 • Hráč k asistenci
 • Žluté nebo červené karty

Hokej

Prop sázky NHL jsou také dostupné na různých sázkových kancelářích, ale může být těžké je najít. Když člověk najde sázkovou kancelář, která má NHL k dispozici opory, zde jsou některé oblíbené sázky, které mohou uzavřít:

 • Hráč, kterému bude připsán celkový počet asistencí +1
 • Hráč, kterému bude připsán celkový počet +1 bodů
 • Oba týmy skórují
 • Způsob vítězství
 • Trestné minuty
 • Brankář zachraňuje
Různé sporty, na které můžete vsadit
Tipy a triky pro úspěšné sázení

Tipy a triky pro úspěšné sázení

I když tato forma sázení může být hodně zábavná, může se objevit křivka učení, pokud jste v ní nováčkem. Pokud chcete být s Prop Bets úspěšní, je nutné, abyste byli dobře nacvičeni. Zde jsou tři tipy a triky pro úspěšné sportovní sázení:

Udělej si domácí úkol

Je důležité, abyste si našli čas na průzkum různých týmů, se kterými budete hrát. To vám pomůže určit, které rekvizity s největší pravděpodobností budou hrát v těchto výsledcích. V zásadě se musíte naučit, co dělá týmy tiší a jak tyto informace aplikovat na prop odds. Internet je prakticky nekonečná datová studna. Počet bloggerů, vlogerů, webů, novinářů, analytiků dat atd. je obrovský. Ale ne každý zdroj má cenné poznatky. Proto je důležité šířit svůj názor, být objektivně kritičtí a sledovat své zdroje.

Spravujte své peníze

Prop sázky mohou být velmi atraktivní. S tolika dostupnými rekvizitami mohou být hráči nadšení z počtu sázek, které lze podat. Při velkých sportovních akcích vás může lákat posunout to o stupeň výš. Je však vhodné, aby hráči nesázeli na základě emocí. Správný způsob, jak postupovat při sázení na podpěry, je odložit část peněz vynaložených konkrétně na sázení a rozdělit si podpěry.

Čím více sázkových kanceláří, tím lépe

Nikdy není na škodu mít po ruce četné sázkové stránky. To platí zejména v případě prop bettingu. Sázející zjistí, že kurzy budou srovnatelné od jedné sázkové kanceláře ke druhé, zatímco prop kurzy se budou značně lišit. Doporučujeme hráčům hledat rekvizity, které podporují jejich úhel pohledu.

Tipy a triky pro úspěšné sázení
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Co je Prop Bet?

Prop sázky nebo proposition bets umožňují hráčům sázet na události, které se stanou během hry, místo aby sázeli na konečný výsledek.

Je Prop Betting populární?

Ano. Prop Betting je dosud jedním z nejvyhledávanějších druhů sportovních sázek.

Na který sport je nejsnazší sázet?

Americký fotbal je nejjednodušší sport, na který se dá sázet, protože existuje mnoho zábavných rekvizit, na které lze sázet. Tento sport je známý tím, že přitahuje více sázek než kterýkoli jiný sport.

Jaké jsou hlavní druhy Prop Bets?

Herní rekvizity, hráčské rekvizity a nové rekvizity jsou nejoblíbenější druhy sázek na trhu.

Kde najdu více informací o sportovních událostech, abych mohl úspěšně sázet?

Internet je váš přítel. K dispozici je obrovské množství bloggerů, vlogerů, webových stránek, novinářů a datových analytiků, kteří vám zajistí informovaná rozhodnutí ohledně sázení.