Horse Racing Odds

Trvalo mnoho let, než si dostihy našly cestu mezi veřejnost. Dnes představuje sport s velkým počtem diváků a je známý zejména mezi sázkaři na sportovní sázky.

Co je zajímavé sázení na dostihy je skutečnost, že pravidla a typy sázek se v jednotlivých zemích liší. Například v Severní Americe můžete sázet na vítěze dostihu, ale ne na umístění, zatímco v Evropě a Asii můžete sázet na umístění ve skupině v závislosti na počtu koní účastnících se dostihu.

Vše o kurzech koňských dostihů, sázkových řadách a spreadech

Vše o kurzech koňských dostihů, sázkových řadách a spreadech

Jedním z důvodů, proč je online sázení na dostihy tak oblíbené, je jednoduchost sázení. Závody jsou navíc vždy rychlé a dynamické, takže se nikdy nebudete nudit.

The Preakness Stakes, Grand National, Kentucky Derby, Prix de l'Arc de Triomphe, Melbourne Cup a Nakayama Grand Jump jsou příklady koňských dostihů pořádaných po celém světě, které přitahují obrovskou návštěvnost sázek.

Většina online sázkových kanceláří na koňské dostihy nabízí mnoho možností sázení, které jsou všechny velmi zábavné.

Koňské dostihy peněžní sázky

Když zvolíte tuto metodu, musíte si ve skutečnosti vybrat koně, na kterého sázíte, abyste vyhráli, a jediný způsob, jak bude vaše sázka výherní, je, že se váš kůň dostane na první místo. Koňské dostihy mají opravdu široká škála kurzů peněžní linie, počínaje opravdu nízkými kurzy, jako je 1,20, až po velmi vysoké kurzy, někdy i přes 300.

Je velmi důležité nebát se vsadit na koně s velkými kurzy. Samozřejmě to musí být podloženo solidní analýzou a znalostmi. Existuje mnoho sázkařů, kteří se bojí sázet na vysoké dostihové kurzy.

Ti by řekli, že šance na výhru je příliš malá a neustále padala do pasti sázení na dostihové kurzy pod 2,50, což se pro sázení na dostihy nedoporučuje. Po chvíli budete všichni vědět, kdy se riskování vyplácí a jak rozpoznat cenné příležitosti.

Vše o kurzech koňských dostihů, sázkových řadách a spreadech
Formace dostihů a jak sázet na dostihy

Formace dostihů a jak sázet na dostihy

Toto je nejvíce opomíjené, přesto mnozí tvrdí, že je to nejdůležitější faktor pro analýzu závod, na který chcete vsadit. Pokuste se porozumět běžeckým stylům protagonistů a tomu, co by jim nejvíce vyhovovalo. Například, pokud máme vpředu dva vážné agresivní favority, oba jsou náchylní se vpředu navzájem zničit a uvolnit cestu koni, který byl vzadu.

Podobně, pokud má kůň vpředu měkký start, aby vedl bez tlaku, je mnohem pravděpodobnější, že poběží nejlépe. Hodně z toho je věcí pocitu, který bude pocházet ze zkušenosti sledování tisíců závodů a zapisování přesných poznámek.

Koně z větších, slavnějších hřebčínů jsou obecně přeceňováni ve vztahu k jejich skutečné podobě. Snažte se nepodléhat fámám a pověstem a soustřeďte se na to, co jste viděli na vlastní oči.

Mladší účastníci, kteří teprve začínají, jsou často nadšenější než ti, kteří již v minulosti zažili úspěch. "Noví" trenéři mají výborné starty přes skoky, které bookmakeři ještě neaplikovali do svých seznamů.

Formace dostihů a jak sázet na dostihy
Vysvětlení sázkových linek na koňské dostihy

Vysvětlení sázkových linek na koňské dostihy

Umístěte a ukažte

Sázka na dostihy znamená, že vyhrajete, pokud se kůň, na kterého vsadíte, dostane na první nebo druhé místo. Sázkové kurzy zde jsou obvykle nižší než sázky na výhru, ale pokud váš kůň skončí druhý v těsném cíli, získáte zálohu.

Pokud jde o předvedení, dává vám to ještě větší šanci udělat chybu, protože vybraný kůň může být na jednom z prvních tří míst a vy sázku vyhrajete. Šance jsou mnohem nižší, než když hrajete Win and Place.

Přes palubu

Tímto způsobem můžete zahrnout všechny tři předchozí sázky najednou. Takže sázíte na to, že váš kůň bude první, jeden ze dvou a jeden ze tří. Kurzy jsou v pořádku, nejsou velké, protože šance na uhodnutí jsou vyšší. Tato metoda je poměrně oblíbená, protože je zajímavá a obsahuje více možností.

Exacta

Sázky jako tato jsou o něco riskantnější a doporučujeme nejprve vyzkoušet některé z jednodušších výše uvedených. Tato sázka znamená, že musíte uhodnout, který kůň bude první a který druhý, a to pouze v případě, že se objeví přesné pořadí a vy jste vítězem.

Vysvětlení sázkových linek na koňské dostihy
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na koňské dostihy

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na koňské dostihy

Největší pozornost by měla být při výběru dostihové sázkové kanceláře vždy věnována kvalitě kurzů. Pokud plánujete pravidelně sázet na koňské dostihy, prioritou by mělo být sázení s nejlepšími kurzy. Různé sázkové kanceláře budou mít různé kurzy na koně ve stejném dostihu a vy chcete sázet s nejvyšším možným kurzem, abyste zajistili maximální výši výher, pokud vyhrajete.

Při výběru dostihového bookmakera se také chcete ujistit, že sázková kancelář, kterou používáte, vyplatí maximální počet míst. Budete velmi zklamáni, když uvidíte, že váš kůň skončí čtvrtý a prohraje, ale zjistíte, že pokud byste vsadili stejnou sázku u jiné sázkové kanceláře, vyplatila by i čtvrtou sázku.

A konečně, při výběru dostihové sázkové kanceláře vždy věnujte pozornost nejlepším bonusům. Existuje mnoho online sázkových kanceláří, které nabízejí fantastické uvítací bonusy, zatímco ostatní budou mít speciální akce na koňské dostihy.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na koňské dostihy
Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy koňských dostihů

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy koňských dostihů

Dostihy jsou vždy oblíbené, takže přístup ke spolehlivým informacím je docela snadný. Nejjednodušším způsobem sběru dat je sledování profilů stájí, žokejů a trenérů na sociálních sítích. Měli byste také pravidelně navštěvovat stránky koňských dostihů, jako je SkiRacing, The Guardian a At Races. Tato stránka publikuje velmi užitečné informace o tréninku, dostizích a koních.

Ve srovnání s ostatními sporty je nalezení nejlepší sázkové kanceláře, která nabízí dobré kurzy a řádky na dostihy, poměrně obtížné, protože ne všechny to považovaly za ziskové.

Každopádně, největší online sázkové kanceláře mají dobré nabídky dostihů. Jedním z nich je určitě William Hill. Najdete zde všechny možnosti sázení na koňské dostihy, na které si vzpomenete, a často existují akce, díky kterým je sázení na dostihy ještě vzrušující.

1xBet je další místo, kde najdete vše, co si přejete, pokud jde o dostihy. Dobré kurzy, různé možnosti a živé sázení jsou vše, co potřebujete, abyste si užili sázení na dostihy.

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy koňských dostihů
Tipy a triky pro sázkové kurzy na koňské dostihy

Tipy a triky pro sázkové kurzy na koňské dostihy

Při sázení na dostihy má velký význam připravená strategie. Je fajn mít plán, kterého se držet a vyhnout se tak případným ztrátám.

Pokud jde o dostihy, analýza před dostihem je pravděpodobně nejdůležitější součástí sázení. Vždy byste měli věnovat pozornost formě samotného koně a také podmínkám na trati a dalším faktorům, které mohou závod ovlivnit. Udělat si čas na malý průzkum se obvykle vyplatí.

Online můžete najít různé programy, které vám poskytnou všechny užitečné statistické informace o koních, jejich trenérech a dokonce i jejich majitelích. Obvykle jsou tyto aplikace zpoplatněny. Cena však není vysoká, proto se vyplatí do některého z nich investovat.

Sledujte také menší chovatele a jejich úspěchy, nejen silnější hřebce. Mnoho sázkařů si myslí, že hraním těch největších favoritů budou vždy profitovat, ale nemusí to být pravda. Hledejte také vycházející hvězdy, zvláště pokud chcete hrát nějaké sázky na více pozic.

Není špatné, že přes všechny dostupné recenze a statistiky si o koních vedete i své vlastní záznamy, protože si nemyslíte úplně to samé jako lidé, kteří mají zpracování dat na starosti.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na koňské dostihy