FIVB World Cup

Tento článek pomůže sázkařům učinit informovanou sázku na Světový pohár FIVB, jedno z nejlepších světových volejbalových šampionátů. FIVB je zkratka pro Federation Internationale de Volleyball založená ve Švýcarsku v roce 1947 a je řídícím orgánem světového volejbalu. Mezi množstvím volejbalových šampionátů, které pořádají, je i Světový pohár mužů, který se koná každé 4 roky.

V tomto turnaji soutěží 12 národních týmů, které jsou vybrány jako nejlepší 2 týmy z každé z 5 kontinentálních federací a další 2 jsou hostitelská země Japonsko a mistr světa z předchozího roku.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Světový pohár FIVB

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Světový pohár FIVB

Světový pohár FIVB se koná rok před olympijskými hrami a slouží jako kvalifikační turnaj pro olympijské hry s 2 nejlepšími týmy. První 3 Světové poháry FIVB se konaly v různých zemích, ale od roku 1977 se turnaj vždy konal v Japonsku.

Výherní fond je něco málo přes 1 milion dolarů, přičemž vítězný tým rozdělí 600 000 dolarů mezi své hráče a 30 000 dolarů věnuje jejich federaci. Tým na druhém místě získá 300 000 dolarů pro hráče a 15 000 dolarů pro federaci. Tým na třetím místě získá 100 000 $ mezi hráči a 10 000 $ pro jejich federaci.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Světový pohár FIVB
Formát Světového poháru FIVB

Formát Světového poháru FIVB

Mistrovství světa FIVB je jedním z hlavních volejbalových turnajů, kterého se účastní 12 národních týmů hrajících po dobu 2 týdnů každé 4 roky v říjnu. Každý den se hraje 6 zápasů na několika místech/městech v Japonsku s volným dnem každé 2-3 dny, aby se hráči zotavili.

12 týmů je rozděleno do 2 skupin s turnaj hrané ve 2 různých fázích. V první fázi hraje každý tým s každým z ostatních týmů ve svém bazénu. Ve druhé fázi hraje každý tým s každým z ostatních týmů ve druhém bazénu.

Celkové pořadí se počítá pomocí zápasových bodů, počtu vyhraných zápasů, poměru setů a bodového poměru. 2 týmy, které celkově získají nejvíce bodů, se automaticky kvalifikují k účasti na olympijských hrách v následujícím roce.

K dnešnímu dni se konalo 14 mistrovství světa ve fotbale FIVB, další se má konat v roce 2023. Některé národní týmy na těchto volejbalových turnajích vynikly, když Rusko vyhrálo 6 mistrovství světa, následovala Brazílie se 3 a USA se 2.

Formát Světového poháru FIVB
Historie Světového poháru FIVB

Historie Světového poháru FIVB

První mistrovství světa FIVB se konalo v Polsku v roce 1965 a bylo skutečně zahájeno jako způsob, jak zvýšit tehdejší 2 hlavní volejbal tehdejší turnaje - olympijské hry a mistrovství světa. První 2 Světové poháry byly výhradně pro muže, ale v roce 1973 byl založen Světový pohár žen, který se koná od té doby.

V 90. letech se rozšířil seznam sportovních turnajů pro volejbal se zřízením Světové ligy a Grand Prix. Tyto extra soutěže téměř způsobily, že Světový pohár neměl žádný význam, ale turnaj byl zachráněn tím, že se změnil na rok před olympijskými hrami, aby sloužil jako kvalifikační turnaj.

Historie Světového poháru FIVB
Vše, co potřebujete vědět o volejbalu

Vše, co potřebujete vědět o volejbalu

Volejbal je hra, kterou hrají 2 týmy po 6 hráčích na hřišti se sítí uprostřed. Hra se skládá z nejlepších 5 setů, přičemž první 4 sety se hrají do 25 bodů a pátý do 15 bodů. Aby tým vyhrál set, musí vyhrát o 2 body, ale protože počet bodů, které lze hrát, není omezen, může sada pokračovat neomezeně, dokud není dosaženo rozdílu 2 bodů.

Míč se podává přes síť zasažením míče rukou hráče a může se ho dotknout pouze 3krát soupeřící tým, což znamená, že třetí dotek musí být střela přes síť. Body se získávají uzemněním míče v soupeřově poli nebo tím, že soupeř není schopen míč vrátit nebo jej odpálí mimo hřiště.

Vše, co potřebujete vědět o volejbalu
Proč je světový pohár FIVB populární pro sázení?

Proč je světový pohár FIVB populární pro sázení?

Ať už sázkaři sázejí na Světový pohár FIVB, Mistrovství světa nebo volejbalové ligy, existuje řada oblíbených sázek, které lze uzavřít na internetových stránkách sportovního sázení sázejte na online sázkových stránkách pro volejbal je bodový rozptyl.

Zde sázkaři sázejí na výkon týmů a ne na to, kdo hru vyhraje. Jednodušší sázkou, kterou lze nalézt v online sázkové kanceláři, je sázka na peněžní linii, která jednoduše sází na to, kdo bude vítězný tým.

U největších volejbalových událostí, jako je Mistrovství světa ve fotbale FIVB, si mohou sázející vsadit na to, kdo podle nich vyhraje volejbalové turnaje. Pak jsou tu sázky nad/pod, které předpovídají, zda celkový počet bodů dosažených v zápase bude vyšší nebo nižší než počet stanovený online sázkovou kanceláří.

Sázet lze také na to, jaké bude konečné skóre, pokud jde o vyhrané sety. Set betting je dalším typem sázky související se sety. Toto je místo, kde sázkaři sází na to, kdo vyhraje první set hry, nebo kolik bodů bude zaznamenáno v konkrétním setu.

Proč je světový pohár FIVB populární pro sázení?
Jak sázet na mistrovství světa FIVB

Jak sázet na mistrovství světa FIVB

Poté, co najde renomovanou stránku s řádnou licencí, která nabízí volejbal, se sázkař musí na stránce zaregistrovat, financovat svůj účet, přejít do volejbalové sekce, vybrat hru, vybrat sázku a potvrdit sázku.

Hráči však mohou své sázky zefektivnit studiem řady faktorů souvisejících s hrou. Sázející by měl alespoň rozumět pravidlům hry, aby mohl správně sázet. V tomto ohledu pomůže čtení o hře a sledování zápasů.

Jedním z nejdůležitějších přístupů je výzkum statistik o týmech a hráčích a ujistěte se, že sledujete nejnovější zprávy týkající se formy týmů a hráčů, kondice, zranění atd.

Pokud se například zraní klíčový hráč nebo libero, mohlo by to negativně ovlivnit výkon jejich týmu. Dalším příkladem je situace, kdy tým známý pro své silné podání nastoupí proti týmu, o kterém je známo, že má slabý návrat, což by pro sázejícího vedlo k lepší informovanosti sázky.

Sázkař si také může online ověřit u profesionálních tipérů, zda jsou jejich tipy podobné. Konečně, abychom využili toho nejlepší šance, hráči by měli být v ideálním případě registrováni u řady online sázkových kanceláří, aby mohli snadno hrát tam, kde lze vydělat nejvíce peněz.

Jak sázet na mistrovství světa FIVB
Nejlepší sázkové stránky Světového poháru FIVB v 2022

Nejlepší sázkové stránky Světového poháru FIVB v 2022

Bettingranker usnadňuje hráčům najít pro ně nejlepší online sázkovou kancelář díky rozsáhlým recenzím online stránek. Existuje řada doporučených stránek s 1xSázka s vysokým hodnocením na sázení, obsluhuje 183 zemí, 78 měn a 31 způsobů výběru.

Byla založena před 15 lety a nabízí 29 jazyků, takže hráči z celého světa se mohou s jistotou zúčastnit, a má uvítací bonus až 130 $. 22 Bet také figurovala vysoko v žebříčku a nabízela přístup k mnoho zemí a měny a mít k dispozici plně optimalizované aplikace. Jejich webové stránky jsou dostupné ve 39 jazycích z celé Evropy, Asie a Afriky.

Megapari je další doporučená stránka, která je relativně nová, ale již se stala oblíbenou mezi sázkaři po celém světě. Nabízí 100% bonus k prvnímu vkladu a také řadu dalších akcí. V neposlední řadě je Parimatch který se může pochlubit bonusem 20% cashback. Nabízí také uvítací bonusy rozložené mezi prvních 5 vkladů až do celkové výše 3 000 $.

Parimatch je držitelem řady renomovaných licencí, působí v 8 zemích a 2 jazycích, angličtině a portugalštině. Přijímá brazilské realy, skvělé při sázení z Brazílie, stejně jako eura a USD.

Nejlepší sázkové stránky Světového poháru FIVB v 2022