Rugby Odds

Bezpochyby každá online sázková kancelář, která dnes drží krok, má bohatou nabídku ragbyových zápasů a sleduje každou verzi tohoto sportu, z nichž nejoblíbenější je ta s názvem Rugby Union.

V každém případě, sázení na ragby je to, co zajímá stále více hráčů, a proto vám přinášíme podrobný návod, jak předvídat výsledek tohoto vzrušujícího sportu, s přehledem nejlepších strategií a dostupných kurzů.

Vše o ragbyových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o ragbyových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Ragby je sport, který se objevil v 19. století, ale mnozí nevědí, že ve skutečnosti došlo k rozkolu mezi zastřešujícími organizacemi této hry, takže již dlouhou dobu existují dvě různé verze, které začínaly se stejnými pravidly, pouze aby se v průběhu let od jednoho z nich odstěhoval.

Rugbyová unie

Máme tu tedy verzi Rugby Union, která se hraje s 15 hráči v poli, z nichž největší šance skórovat mají křídelní útočníci. Zápas trvá 80 minut a nejvíce bodů může tým získat, pokud vstřelí „try“, tedy překročí koncovou čáru soupeřovy obranné poloviny a přihraje si míč.

Za tento pohyb může získat 5 bodů a 2 body navíc, pokud zahraje volný kop a pošle míč mezi vidlice soupeřovy branky. Další 3 body může tým sebrat přes „drop goal“, tedy kop ze hry, ale i z pokutového kopu, který se posuzuje za závažné porušení pravidel hry.

Rugby League

Další verzí je Rugby League, ve které je počet hráčů v poli snížen na 13 a rozdílné je i bodování. Za pokus tým získá 4 body a 2 body navíc, pokud provede volný kop. "Drop goal" zde přináší pouze jeden bod a pokutový kop přináší 2 body.

Existuje další slavná verze, která se hraje v olympiády, a to je Rugby Sevens. Pravidla jsou podobná verzi Rugby Union, hraje se pouze na menším hřišti, pouze 10 minut za poločas, se sedmi hráči v poli.

Vše o ragbyových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Jak sázet na ragby?

Jak sázet na ragby?

Pokud máte v úmyslu vsadit na ragby, musíte se nejprve seznámit s různými pravidly každé verze této hry a také se silou týmů, protože kluby ze stejných měst nejsou v Unii a Lize stejně dobré. verze, přičemž totéž platí pro národní týmy.

Určitě pomáhá sledovat co nejvíce videopřenosů ze zápasů s pomocí živého vysílání, které je zdarma k dispozici na přední ragbyové online sázkové kanceláři v Evropě.

Tam se seznámíte s pravidly, která se vyskytují během zápasů, po jejichž splnění bude mnohem snazší sázet na konkrétní sázky související s výkonem hráčů, efektivitou každého poločasu, ale i handicapem a celkovým počtem bodů.

Jak sázet na ragby?
Vysvětlení sázkových řad na ragby

Vysvětlení sázkových řad na ragby

Ragbyová peněžní linie

Jako v každém jiném míčovém sportu je základní sázkou hádání, kdo vyhraje na hřišti rugby. Oblíbené mohou mít nízké sázkové kurzy, kterou lze navýšit konkrétními sázkami. Někdy jsou ale velkorysí. Před zaplacením vstupenky si nezapomeňte zkontrolovat sestavy týmů a také předchozí vzájemné zápasy, abyste se vyhnuli nechtěným překvapením.

Vítězové turnajů v ragby

Kromě samotných zápasů si můžete vždy vsadit na celkového vítěze ligy, turnaje nebo poháru. Je to sázka, která zpravidla jde s vysokým kurzem i na favorita, zvláště pokud zaplatíte tiket v rané fázi soutěž.

Než se však rozhodnete tipovat šampiona, nejprve si ověřte formu každého týmu v úvodních partiích, protože se může stát, že tým na turnaj přijede a neukáže, na co má objektivní schopnosti.

Pokud vsadíte na outsidera, který má na začátku soutěže velké kurzy, určitě použijte „cash out“, abyste vydělali peníze ještě před finálovým zápasem.

Vysvětlení sázkových řad na ragby
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na rugby

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na rugby

Kdykoli sázíte na sport, kurz je vždy důležitým faktorem. Takže, až budete chtít vsadit na ragby, nezapomeňte se podívat na kurzy na tento sport.

Ragby je sport, kde existuje mnoho různých strategií, které můžete vyzkoušet, ale nejdůležitější je být informován o všem, co s ním souvisí hru, na kterou sázíte. Naštěstí existují četná média, která ragbyové soutěže podrobně sledují, takže není problém zjistit, kdo je zraněn a v jakém rozpoložení týmy zápas čeká.

To vše má vliv na samotné kurzy a řady daného zápasu. Velké změny na soupisce nebo zranění klíčových hráčů rozhodně ovlivní kurzy, i když se snažíte vsadit na vítěze turnaje.

Většina z nejlepších online sázkových kanceláří nabízí šance na ragby takže jejich srovnání a sledování směru pohybů kurzů může být určitě velmi užitečné, když se rozhodujete vsadit na určitou ragbyovou sázkovou řadu.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na rugby
Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na rugby

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na rugby

Online sázení na ragby je stále populárnější po celém světě a denně se otevírá mnoho nových online sázkových stránek. S tolika možnostmi může být docela obtížné posoudit, která sázková kancelář nabízí nejlepší kurzy a řádky pro daný sport.

Rugby online sázkové kanceláře jako 10Bet, BetVictor, 22bet, Betwinner každopádně nabízejí celou řadu lig hraných po celé lize se všemi řadami potřebnými pro skvělý zážitek ze sázení na rugby.

Většina sázkových kanceláří nabízí live sázení na rugby, což je pro tento sport ideální.

Když sledujeme přenos utkání, máme možnost upravit svůj výběr a vsadit vhodnější sázku. Také, pokud sázka, kterou jsme uzavřeli před zápasem, neprošla, pak máme možnost během boje uzavřít další a alespoň získat zpět dříve podané finance.

Ve sportech, jako je ragby 15s a rugby 7, každý poločas trvá 40 minut a týmy mají spoustu příležitostí se vrátit. Pokud je na začátku jasný favorit v mínusu a my věříme, že vyhraje, v tomto případě můžete vsadit i na favorita. V tomto okamžiku bude mít zvýšené šance a nemůžete na to jít.

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy na rugby
Tipy a triky pro sázkové kurzy na rugby

Tipy a triky pro sázkové kurzy na rugby

V ragby můžete sázet na menší kurzy a vyhrát, ale dříve nebo později dojde k nepříjemnosti, která vám ztíží dlouhodobý plán výdělku, takže je lepší zaměřit se na kurzy 1,70 nebo více, abyste měli šanci dosažení zisku.

To je důvod, proč musíte použít spread, když jste si jisti dominancí týmu, ale také counter spread, pokud věříte, že smolař nakonec nebude přejet.

Sledujte celkový počet bodů, jako jednu z velmi užitečných sázek, zvláště když si nejste jisti, kdo vyhraje a nebojte se sázet na výkon hráčů, pokud jste obeznámeni se schopnostmi hlavních hvězd každého týmu.

Ragby je bezpochyby sport, který vám nabízí dostatek zápasů po celý rok, takže můžete jen budovat svou strategii se sázkami na rugby. A ať už sázíte živě nebo před začátkem zápasů, ujistěte se, že jste se bezchybně připravili na zápas, na který hodláte vložit peníze, a vždy se snažte hrát tu nejpravděpodobnější sázku u sázkové kanceláře, která vám za vaše peníze dá nejvíce.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na rugby